“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

4 Clear Self Adhesive Sharp Edge Corner Child Kid Safety Guard Protector Set 568

4 Clear Self Adhesive Sharp Edge Corner Child Kid Safety Guard Protector Set 568Baby, Veiligheidsuitrusting, Veiligheidsartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Brainerd , Lot Quantity: : 4: MPN: : 568XC , Bundle Listing: : No: Color: : Clear , Modified Item: : No: Manufacturer: : Brainerd , UPC: : 022788005688 , 。

4 Clear Self Adhesive Sharp Edge Corner Child Kid Safety Guard Protector Set 568
4 Clear Self Adhesive Sharp Edge Corner Child Kid Safety Guard Protector Set 568
4 Clear Self Adhesive Sharp Edge Corner Child Kid Safety Guard Protector Set 568

4 Clear Self Adhesive Sharp Edge Corner Child Kid Safety Guard Protector Set 568

Infant Boy's Spider-Man Short Set Sleeveless Shirt Shorts Ultimate Marvel Baby, Arizona Public Service APS Nuclear Power Plant Sew or Iron on Patch NEW. NEW! Bib SET for the Organic Non-GMO Paleo Crossfit Bacon Baby Toddler Foodie, Free Standing Toilet Paper Holder for Bathroom Storage InterDesign Classico, NEW Gymboree Glamour Ballerina Pink Tulle Ruffled Leggings Size 6-12 Months NWT, MARIACHI 5 DE MAYO GLITTER BIRTHDAY PARTY SUPPLY DECORATION FOAM FOMI 10 PACK. 2x Spacesaver Cot Fitted Sheets 100% Cotton 100cm x 52cm Blue, Tala Stainless Steel Slotted Spoon. BABY BODY PINK FLOYD 2 PROGRESSIVE ROCK ART ROCK LANGARM/KURZARM BLACK. 6x Mini Gewächshaus Zimmergewächshaus Pflanzkasten Anzuchtschale Anzuchtplatte.NEW Girls Soft Stretchy Headbands to add any hair bow clips make your own, Porzellan Perlen Kugel 8mm 10 Stück Farbauswahl SERAJOSY Keramikperlen, Suction Cup Sign Daddy's Little PRINCESS On Board Car Sign Baby On Board Sign. Pixco Tilt Canon EF EOS Lens to Fujifilm FX Adapter X-T1 X-E1 X-Pro1 X-M1 X-E2, WEST HAM FC New 2019 Babies Body Suit Baby Vest 0-18mts, warmweiß 12V C 50W 5x Halogen-Stiftsockellampe 850 lm 36 dimmbar 2700K,. Gerber infant baby bottles-36 per case silicone nipples-5 oz., Irish Flag Shamrock Cartoon Car Bumper Sticker Decal "SIZES". OLD NAVY BOYS PRINT SWIM TRUNKS UPF 50 SIZES 12-18 MONTHS 3T 4T AND 5T NWT. Campfire Basket Grill Extra Long Handle 2 Pack.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

4 Clear Self Adhesive Sharp Edge Corner Child Kid Safety Guard Protector Set 568

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Spieluhr Ballerina Mädchen Schmuckschatulle + Wunschgravur Spieldose Tänzerin Sieraden en horloges, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Pattern Number: : 8584-K: Pattern: : Animals, De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld. Product Length (in): : 1: Theme: : RC Car & Truck Parts. Colour: : Blue: Year of Manufacture: : 2015, Größe: : Standard: Material: : Steinguss, Alle definities van de staat bekijken : Room: : ANY ROOM. Main Colour: : Blue: Theme: : SHARK. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Trade-Shop, : Country/Region of Manufacture: : United States, Garment Care: : Hand-wash only: Material: : Nylon, SO Blue Floral 2-Piece Flounce Bandeau Bikini Set Swimwear Juniors' XS. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Citroen Relay Door Mirror Casing Cover Back MEDIUM Arms Only Left N/S 2006 2018Auto. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Brand: : Rapala: Fishing Type: : Freshwater Fishing. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Alle definities van de staat bekijken : Brand: : NGK. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Suche 3: : Wallstickers Wall Wallart Walldeco Bild Bilder Sticker Stickers: Herstellernummer: : VI-WI-V056 Wandtattoo Wandposter Natur Flora Vögel Baum Käfig XXL, New W10634750 TIMER DRYER (ONLY TIMER)Huishoudapparatuur, 48 - 2" Small Bear Doll or Craft Crafting Straw Hats Hat NEW - 4 Dozen LotCreatieve hobby's, Leuchtmittel enthalten: : Nein: Motiv/Thema: : Auto. Broan Ceiling Exhaust Fan Light 100 CFM 4.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

4 Clear Self Adhesive Sharp Edge Corner Child Kid Safety Guard Protector Set 568

4 Clear Self Adhesive Sharp Edge Corner Child Kid Safety Guard Protector Set 568, Baby, Veiligheidsuitrusting, Veiligheidsartikelen, Hoekbeschermers

Telefon

Whatsapp