“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Packet 50 Silver 304 Stainless Steel Round Open Jump Rings 1 x 8mm Y01995

Packet 50+ Silver 304 Stainless Steel Round Open Jump Rings 1 x 8mm Y01995Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Jump Rings , Finding Shape: : Round: Hole Size: : N/A , Finding Type: : Jump Rings: Main Colour: : Silver , Inner Dimensions: : N/A: Secondary Colour: : N/A , Jump Ring Type: : Open: Material: : 304 Stainless Steel , Medium: : Packet: Quanity: : 50+ , Outer Dimensions: : 1 x 8mm: Brand: : Charming Beads , Product Quantity: : 50+: Additional Colour: : N/A , Product Type: : Findings: Additional Info: : N/A , MPN: : Y01995: Bail Type: : N/A , Merk: : Charming Beads: Clasp Type: : N/A , GTIN: : 55056052128228: Coating: : N/A , EAN: : 5056052128228 ,

Packet 50 Silver 304 Stainless Steel Round Open Jump Rings 1 x 8mm Y01995
Packet 50 Silver 304 Stainless Steel Round Open Jump Rings 1 x 8mm Y01995
Packet 50 Silver 304 Stainless Steel Round Open Jump Rings 1 x 8mm Y01995
Packet 50 Silver 304 Stainless Steel Round Open Jump Rings 1 x 8mm Y01995

Packet 50 Silver 304 Stainless Steel Round Open Jump Rings 1 x 8mm Y01995

Reißverschluß nahtverdeckt Braun 12 14 16 18 20 22 24 25 26 30 32 34 35 37 cm, **NEW** ~ DERWENT SET OF 12 COLOURSOFT PENCILS IN TIN~. RDGTOOLS 5 X 40MM X 25MM SCOTCH BRITE TYPE BUFFING DRUM METAL POLISHING. 15 Beyblade Silver Flat Bottle Cap Necklaces Set 4, BULK 50 Number 2 charms antique silver tone, 45mm F2.8 MC WIDE Meridian Projection MOVIE CINE Super35 4/3 LENS MICRO-MACRO. Sea Green Plain Soft Smooth Polyester Twill Garam Dress Fabric Winter 1736. 90 x 25 cm Large Mustache Sticker Moustache Wall Sticker, C-TY02 1-3/4" HILASON STAINLESS STEEL BACK CINCH HORSE WESTERN TACK BUCKLE W/ TO, topper torte cialde Cialda ostia per torta ORSETTO PANDA ostie, Buttons 200g Job Lot Bag Of Mixed Sizes Colours CRAFT BUTTON ART REPAIR TOYS. Mini Poly resin Angel clock 4.5" tall christening or baby shower favor gift, $1.50 yard Black Gold Navy Blue JACQUARD woven sewing Vestment ribbon Trim 1.5". 2Paar weiche Barfuß Frotteeeinlagen dünne Einlegesohlen mit Natur-Latexpolster. 3 Tulips Flowers by Maria Sibylla Merian Counted Cross Stitch Pattern.2x RGB LED Außen Steh Leuchten Garten Weg FERNBEDIENUNG Edelstahl Lampen dimmbar, 2 x Retro Video Gamer Vinyl Sticker Laptop Travel Luggage Car #5531 , 94F 100 MERMAID PINK RAINBOW AB CRACKLE ACRYLIC SPACER BEADS~8mm~Bracelet~Cord, 08001 18 MM S-VERSCHLUSS MIT ÖSEN, 925-er SILBER, GEBÜRSTET, A Girl Should Be Two Things Wall Sticker Quote Wall Art Interior Design AG09, CHEVRON ZIG ZAG FABRIC 100% COTTON yellow-orange BEAUTIFUL,WIDE width,marigold. Z25 UNCUT Pattern 1992 EASY McCall SIZE 6 8 10 Misses DRESS 5787. Strasssteine Glitzersteine Rhinestone Spitz Monte Carlo Silber foliert Chatons. Bird Watching Embroidered Iron On Patch American Robin Bird Right.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Packet 50 Silver 304 Stainless Steel Round Open Jump Rings 1 x 8mm Y01995

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Metal: : Sterling Silver: Type: : Charm(s), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Redcat Everest GEN7 Redcat Racing Chassis Main Frame for Everest Gen7 RER13801Speelgoed en spellen, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : - Senza marca/Generico -, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, 4x BOSCH GLÜHKERZE DURATERM MERCEDES BENZ A-KLASSE W169 160-200 CDIAuto, Alle definities van de staat bekijken : Reference OE/OEM Number: : VAG: 8K0615403B. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Cutter Drive Deck Belt Fits Poulan PB18542LT Mower AYP. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Material: : Polypropylen: internationaler Versand: : per Einschreiben, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Packet 50 Silver 304 Stainless Steel Round Open Jump Rings 1 x 8mm Y01995

Packet 50 Silver 304 Stainless Steel Round Open Jump Rings 1 x 8mm Y01995, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Overig

Telefon

Whatsapp