“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

100 Antiqued Silver Plated Brass & Brown Enamel 13x12mm Maple Leaf Charms

100 Antiqued Silver Plated Brass & Brown Enamel 13x12mm Maple Leaf CharmsCrafts, Beads & Jewelry Making, Charms & Pendants !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Platinum , Size: : 13x12mm: Type: : Charm , Shape: : Leaf: Material: : Enamel , Pieces: : 100: Color: : Orange Brown , UPC: : Does not apply , 。

100 Antiqued Silver Plated Brass /& Brown Enamel 13x12mm Maple Leaf Charms
100 Antiqued Silver Plated Brass /& Brown Enamel 13x12mm Maple Leaf Charms
100 Antiqued Silver Plated Brass /& Brown Enamel 13x12mm Maple Leaf Charms
100 Antiqued Silver Plated Brass /& Brown Enamel 13x12mm Maple Leaf Charms

100 Antiqued Silver Plated Brass & Brown Enamel 13x12mm Maple Leaf Charms

Pearsall's Filoselle Embroidery Silk Floss 4m 6 ply 300-358 England You Choose, 5 Click Clasps Mini Plastic Fasteners Jewellery Paracord Bracelet Bag 3 Shades, 1 Karabinerverschluß Taschenkarabiner Rucksäcke gunmetal silber gold bronz. HAND MADE BRIGHT AND COLORFUL BABIES HAIR BAND AND BOBBLES, Pack of 10 Small Mini Silver Metallic Craft Envelopes 3" x 4.5" for Gift Cards. CHARLES CLAYTON 'MASTERPIECE' SUPER 150S WOOL/CASHMERE CHCOAL SUITING FABRIC3.5M, Ribbon Decor Hollow Flower Pattern Natural Hessian Jute Twine Burlap Rope, Baby in Corner Grow/Bodysuit/Romper/T-Shirt & Feeding Bib Set 0-24m Girl Boy. KNITTING PATTERN Ladies Striped Cardigan Hat & Cowl Drifter DK King Cole 5481, NAIL ART Sequins RED ROUND BUTTERFLYS DIAMOND HEARTS GEMS For Nail Polish & Gel, 100-Oval Shape Wedding Envelope Stickers/Seals GOLD "SAVE THE DATE", 3527hb-20mm 5 elegante hellblaue Designerknöpfe mit goldenen Buchstaben "LF". Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger TEDDY ~ NIKOLAUS-STIEFEL & MÜTZE #380, Buffalo Check Red/Black Plaid Ribbon 2.5In Wide 30 Feet Wired, Plain Soft Spun Rayon Viscose Fabric 58" MA815 Mtex. Old Weeping Willow Tree Kraft Gift Boxes Set of 2. 4 Single Paper Table Napkins for Decoupage Summer Butterflies Green Flowers. Red Heart Classic Yarn Mid Brown Mid Brown, anneaux jonction ouverts ACIER INOXYDABLE breloque chaine mousqueton 3mm 4mm 5mm. Pebeo 4Artist Marker Grey Broad Bullet Nib 4 mm.Knitted Elastic 1/2" Wide x 5 Yards Long White Band. NEW Shabby Chic Large Cutout Design Owl Metal Craft Cutting Die FREE P&P, Medieval The Bath detail Stately Life Tapestry Counted Cross Stitch Pattern, Boat Outdoor Upholstery Marine Vinyl Fabric Gray Car 54" Wide By The Yard, METAL RADIUS 16 cm GEOMETRY SCHOOL COLLEGE & OFFICE DRAWING DIVIDER MATHS, 100 x CCB Plastic Jewellery Making LEAF pendant Charms Charm Bracelet PE12. 417 Singer STRAIGHT STITCH Needle Throat Plate #171137 T&S 750 Free shipping.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

100 Antiqued Silver Plated Brass & Brown Enamel 13x12mm Maple Leaf Charms

925 STERLING SILVER & PINK CRYSTAL POODLE DOG 7x9mm STUD EARRINGS & GIFT BOXSieraden en horloges. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Pearl. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Geschlecht: : Unisex: Stil: : Ohrstecker, White Gold Round Shape Lab Diamond Screw back Stud Earrings Sieraden en horloges. Kakegurui Jabami Yumeko Meari Momobami Kirari School Uniform Cosplay CostumeKleding en accessoires, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). US Shoe Size (Men's): : Multiple Variations: Model: : BD4415, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Room: : Kitchen: Style: : Personalised. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. MPN: : 821328: UPC: : Does not apply, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : CIDESE25424: : With 6 glasses. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Glamptex, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Serpent. MPN: : 11042yellow: Material: : Diecast Metal. RICK GRIMES AND HORSE SET FIGURE MINI Building Blocks PLAY WITH LEGOS USA SELLERSpeelgoed en spellen. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

100 Antiqued Silver Plated Brass & Brown Enamel 13x12mm Maple Leaf Charms

100 Antiqued Silver Plated Brass & Brown Enamel 13x12mm Maple Leaf Charms, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp