“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet Available in Sizes 1/2/3/

Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet - Available in Sizes 1/2/3/Crafts, Beads & Jewellery Making, Beading & Jewellery Tools !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Cooksongold , MPN: : COOKSONRAWHIDE , 。

Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet Available in Sizes 1//2//3//
Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet Available in Sizes 1//2//3//
Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet Available in Sizes 1//2//3//
Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet Available in Sizes 1//2//3//
Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet Available in Sizes 1//2//3//

Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet Available in Sizes 1/2/3/

40M length Aluminium Foil Tape self adhesive UK Stock, MERCERIE dentelle bise 2.30.mx2.5cm@RUBBON lace. Baby Vests Bodysuits Baby Grows Graphic Print Cute Soft Present Gift One. 10 Wachsband Halsband Halskette 43cm Karabinerverschluss Set Mix BEST C64. Schmetz Microtex Sharp Machine Sewing Needles Package of 5. Baby Carrier Hip-seat Waist Stool Walkers Kids Infant Sling Hold Belt Backpack, 1m 7cm rose gold crystal indian arabic paisley braid beaded lace bridal wedding, 50M adhésif Ruban fort Double face bande Rouleau pour téléphone écran LCD 2-10mm, Ombre green 1.5" wide grosgrain ribbon the listing is for 5 yards, Palm Leaves Pattern Curtain Fabric cotton Print Fabric Dress Fabrics Cushion, Two Large Fern Leaf no5 Stencil MYLAR A4 sheet strong reusable Art craft deco. Available in 13 Colors Spandex Metallic Fabric 60" Wide Sold by the yard. Fairway Needlecraft Stamped Ruffled Edge Pillowcases 30"X20" 2/Pkg-Cross Stitch. 20% OFF Red TARTAN Check ribbon trim gift wrap 25mm 2m cut length. Noro CYOCHIN Yarn choice of 6 colorways, Beauty of Egypt Beaute D'Egypte SEG de Paris Tapestry/Needlepoint Kit, Alphabet Love Pendant Connector Silver Plated 10pcs..2 Frying pan pendants silver tone FD104. 1 Strang Mondstein Edelsteine Splitter Nuggets Perlen Schmuck DIY Basteln ps012, Forest Green 9x6mm Pony Beads made in USA 500pc kandi crafts kids jewelry. COMBINATION BENCH PIN & ANVIL OVAL BANGLE RING MANDREL SET JEWELLERY TOOLS. Z280 18mm 28L Sandy Beige Natural Cream Brown 4 Hole Polished Buttons Sewing, Quilters Assistant Proportion Scale Golden Threads Quilts Sewing. Embossing Folder Hearts Fast Dispatch** Butterflies & Bees Frame **UK Seller, 100% Cotton Fabric Cream Swirl Leaf Design on Dark Tan by the Yard. Large Coloured Modelling Clay Craft Toy Loot/Party Bag Fillers Childrens/Kids.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet Available in Sizes 1/2/3/

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Design: : Bespoke: Style: : T-Shirt. Gender: : For Boys & Girls: Type: : Wall Decal. Modifizierter Artikel: : Nein: Marke: : NATRA. washing instructions: : machine washable: Main Colour: : White Vest, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, GREENLIGHT HOBBY EXCL 2018 NISSAN TITAN XD PRO-4X SNOW PLOW / SPREADER. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), 3 Bumble Bee YELLOW & BLACK Dog Biscuit Deer Hair Flies size 8 & 10 SalmofliesSport en vakantie, Vintage Lace Ruffle Frilly Ankle Socks Fashion Ladies Black White Retro uk stockKleding en accessoires, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Referenznummer(n) OE: : 9677427780, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. NEW Innovate Wideband O2 Sensor ( BOSCH LSU 4. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, 5mm Eurorack Modular Synth Patch CABLE - GREEN - 10 PACK - PCAMuziekinstrumenten. Modifizierter Artikel: : Nein: Länge: : 15mm. Size Type: : Regular: Material: : Polyester, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Produkttyp: : Radlagersatz: Referenznummer(n) OEM: : 713 6680 90. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Bundle Listing: : No: Room: : Bathroom. Gift Type: : Gifts and Cards: MPN: : st. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 364431, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet Available in Sizes 1/2/3/

Cooksongold Rawhide Jewellers Mallet Available in Sizes 1/2/3/, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Sieraden maken: gereedschap, Hamers

Telefon

Whatsapp