“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress Sizes 14-22

Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress Sizes 14 - 22Crafts, Sewing, Sewing Patterns !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United States , MPN: : 1356: Type: : Dress , Brand: : Simplicity: Cut/Uncut: : Uncut , 。

Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress  Sizes 14-22
Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress  Sizes 14-22
Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress  Sizes 14-22
Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress  Sizes 14-22
Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress  Sizes 14-22

Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress Sizes 14-22

Whimsical Dots Semi-Sheer Wire-Edge Ribbon 2.5 X 5yd*Wreath*Floral*Wedding*Craft. 4x Designer PAPER NAPKINS for Decoupage NAUTICAL PATTERN, 10 Stück Metallknöpfe Knöpfe Knopf Kreuzknopf 12 mm altmessing NEUWARE rostfrei. Sharpie Metallic Permanent Markers Fine Point 3-Count NEW Assorted Colors. Fantasy Fairytale Princess Unicorn Alphabet ABC Cross Stitch Chart H. Xpress Redi Set Go Cooker Grill Replacement Insert 4 Heart Pan. 13€/100g CASHMERINO FOR BABIES AND MORE 50g Lang Yarns Cashmere Merinofasern. X7 5 SILVER ENAMEL RHINESTONE CHRISTMAS TREE CHARMS 26 x 17mm EMBELLISHMENTS, Steh Leuchte Decken Fluter Pailletten weiß gold wendbar Wohn Zimmer Stand Lampe. Silvar Design Nickel Free Silver Tone Toggle Clasps Choice of Design, Autocollant kit stickers dinosaures Ref NW2588. Czech Fire Polished Round Faceted Glass Beads in Dark Emerald color 16" strand. Adult Size Set of 24 Heavy Duty White Plastic Tubular Hangers. by Silver Creek Realeather Made in USA Suede Lace Purple 1/8" x 25 yds. 3mth 18mths ☆ SALE Baby Boys Navy Blue & Red Shorts Braces & Polo Shirt Sets, Vogue #5991 Sally Victor Hat Cap Fabric Sewing Pattern Chemo Cancer Alopecia 22". Patch Dark Purple Dancing Bear Hippie 60s Hippy Sixties Embroidered Iron On 9789.10pc 15mm Dark Ocean Blue Grey Mock Horn Suit Cardigan Knitwear Baby Button 5627, Whirlpool Part Number W10155921 Pump Assembly Drain, Bolt 25 feet Scalloped Flat Lace Edging Trim 1-1/2" Dollmaking Beige #L15, Duschen und Außenbeleuchtung 7W LED Bad Einbaustrahler IP54 Feuchtraum Spots. JACK NEW EMBROIDERED SEW IRON ON NAME PATCH 1-1/2 X3-1/2, Gold Square Luxury Envelopes 14 X 14cm 5 Sample Pack 5.5” X 5.5” Square, 500 Stück Kraftpapier Aufkleber Handmade Sticker Aufkleber Etiketten DIY, CANDY STRIPE embossing folder Couture Creations embossing folders Christmas, P/Kaufmann Remsen/Cornflower Woven Dotted Pinstripe MoiréCotton/PolyBTY,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress Sizes 14-22

Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, 4% Elastane: Garment Care: : Machine Washable, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : GREENLIGHT, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. IP Rating: : IP20: Material: : Die Cast. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Größe: : Regular, Lens: : Shatterproof Polycarbonate Lens: Country/Region of Manufacture: : China, adults and families in the Autism and Asperger communities, Peugeot Partner 2 Piece 2008-2018Auto's. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Marke: : FSA, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Material: : RUBBER: Placement on Car: : Rear, Merkmal: : Erhöhung der Torsionsfestigkeit: Einbauposition: : vorne. BMW Kfz Auto Sitze Leder Pflege Imprägnierung Balsam Reiniger Sattelfett WachsAuto's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is, baby body vest boy girl clothes bodysuits long sleeves 0-3-6-9-12-18-24 monthsBaby. Size: : Select design for size: Type: : Wallpaper.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress Sizes 14-22

Simplicity 1356 Misses Reversible Wrap Dress Sizes 14-22, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp