“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Fairy Style 1 Unfinished MDF Cutout Variety of Sizes USA Made Kids/Nursery Decor

Fairy Style 1 Unfinished MDF Cutout Variety of Sizes USA Made Kids/Nursery DecorCrafts, Home Arts & Crafts, Decorative & Tole Painting !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United States , Brand: : DIVERSE WOODWORKING, LLC: MPN: : FAIRY-1 ,

Fairy Style 1 Unfinished MDF Cutout Variety of Sizes USA Made Kids//Nursery Decor
Fairy Style 1 Unfinished MDF Cutout Variety of Sizes USA Made Kids//Nursery Decor
Fairy Style 1 Unfinished MDF Cutout Variety of Sizes USA Made Kids//Nursery Decor

Fairy Style 1 Unfinished MDF Cutout Variety of Sizes USA Made Kids/Nursery Decor

Oxidized Silver Plated Iron Oval Jewelry Chain Destash 7mm x 5mm 12 Feet 25230. 1 pair of Latest indian Gold Zircon Latkan Sari Blouse Accessory Duppata Sewing. GROZ-BECKERT Zwillingsnadeln 130/705H Maschinennadeln Nähmaschine Flachkolben. Fabric Dogs Rule Patchwork Squares 5 Rows White Cotton Panel 11.5"x42" 90. 6 x Bosch Siemens Brita Intenza Wasserfilter 575491 Neff Gaggenau, Wreath Christmas Ornament Kit of Choice Bell New Miyuki Beads & Crafts Tree. Blechschild Fun Küchen Deko Kaffeetasse Zucker Creme Metallschild 20X30 cm. Embroidered Pacific Northwest Art Blue Eyed White Whale Patch Iron On Sew On USA, Winter Curtains Mountain Peaks Snowy Window Drapes 2 Panel Set 108x84 Inches. UPHOLSTERY FABRIC HEAVY Designer Cushions Throws Curtains Seating FIRE RETARDANT, Pebble MADHOUSE by Michael Aram Small All Purpose Clear Bowl. 12 Bead Caps Antique Silver Tone 12mm Dot Design SC2578. Yee Yee Earl Dibbles Jr Flag 3x5 American Flag Banner Man Cave Hunting.TAIWAN FLAG PATCH CHINA EMBROIDERED SOUVENIR CHINESE w/ VELCRO® Brand Fastener. 1.5-1.9 g hanks Pre-1900 Antique Micro Seed Beads-Brick Clay opaque 19/0-38 bpi, Chantilly Bridal Gown DIY Lace Fabric Wedding Dress Veiling Stretch Tulle 1 PC, S12 Z9 2 Akkus NP-60 S10 Z19 Z20 Ladegerät für Casio Exilim EX-FS10, 4 Rahmenanhänger "Bambus" in antik Bronze, NEW IKEA THROW CUSHION BLAREGN POLARVIDE URSULA SVARTAN OFFLIA. GHOST BC ROCK METAL BAND IRON ON PATCH BRAND NEW OPUS METALLICA US SELLER. Pillow Pets Puppy Fabric BTY Puppies Treasure Pirates Ships 100% Cotton, 37mm 5/10/20 Fish Hook Large Silver Charms BULK Pieces,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Fairy Style 1 Unfinished MDF Cutout Variety of Sizes USA Made Kids/Nursery Decor

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, 1 Paar China stäbchen Sushi sticks Asia Holz braun 22. 26 Pairs Over Door Hanging Stand Shoe Rack Shelf Storage Organiser Pocket EDHuis, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Javis PW2GREY 3 x 134mm Grey Resin Rough Farm Stone Walling '00' Gauge 2nd PostSpeelgoed en spellen. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt, Type: : Minifigure: LEGO Theme: : SpongeBob SquarePants. MPN: : Does Not Apply: Suitable for Photo Size: : 4x6", zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Metal Purity: : Cobalt & Lead Free: Modified Item: : No. Metal: : Yellow Gold Plated: Features: : Betsey Johnson Card & Free Gift Bag. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), ze TOYOTA: 04466YZZE2 : TOYOTA: 4243105050. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Roberto Capucci 502 Large Modified Trapezoid Gold Metal Sunglasses 90s Italy NOSKleding en accessoires, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. 2X HB4 9006 BLUE 60 LED FRONT FOG SPOT LAMP LIGHT BULBS CAR KIT XENON FF500901Auto, Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, HQRP H12 Filter for Eureka Optima 431BX 431F 437AZ 431DX 431F 437AZHuishoudapparatuur, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Fairy Style 1 Unfinished MDF Cutout Variety of Sizes USA Made Kids/Nursery Decor

Fairy Style 1 Unfinished MDF Cutout Variety of Sizes USA Made Kids/Nursery Decor, Creatieve hobby's, Decoratief schilderen, Overschilderbare voorwerpen

Telefon

Whatsapp