“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BNWT, Pretty Baby Girls T Shirt Button Detail Sparkly Skull picture

Pretty Baby Girls T Shirt Button Detail Sparkly Skull picture, BNWT,Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Tape a L'oei , Material: : 100% Cotton: Style: : T-Shirt , Main Colour: : Off white: Sleeve Length: : Short Sleeve , 。

BNWT, Pretty Baby Girls T Shirt Button Detail Sparkly Skull picture
BNWT, Pretty Baby Girls T Shirt Button Detail Sparkly Skull picture

BNWT, Pretty Baby Girls T Shirt Button Detail Sparkly Skull picture

My Cousins Love Me Gerber OnesieFamily Matching Cute Gift Baby Romper, CHILD CAR SEAT TODDLER SUPPORT KIDS BABY SAFETY BOOSTER 9-36KG NICO LIONELO. 2 Serviettes en papier Cuisine Tasses de thé papillon Paper Napkins Cup over Cup, Official Scotland Rugby Baby 2 Pack BodysuitsNavy/White2018/19 Season. small wooden Book box, Hobea Einschlagdecke mit Fleece für die kühlen Tage hellbraun mit Wolken NEU, Metallic Copper Large Glass Globe Christmas Tree Decoration Hanging Ornament. Twisted Envy Octopus Tentacles Baby Unisex Funny Baby Grow Bodysuit. Set of 2 Guitar cookie cutters Acoustic & Electricmusic guitarist biscuit, 9700416402 Seggiolino Auto Clever Sport Grigio Foppapedretti, One Pair MIDWEST QUALITY GLOVES Ladies Max Performance Leather Palm You Pick. CUTE genuine Screen Printed Babygrow Novelty Baby shower Vest Present Funny Gift, Cluny Trim Lace Natural Cotton 3/8" Wide White Vintage Antique Irish V-White.Deluxe 3D Moving The Crab Cafe Birthday Card Beach Pop Up Places Greeting Card, NEW BRITISH UNION JACK DUVET COVER BEDDING SET SINGLE DOUBLE KING SUPERKING, 900 YEARS YODA UNOFFICIAL STAR WARS LOOK AS GOOD BABY GROW BABYGROW GIFT, New Baby Shower Rocking Horse Cupcake Picks One Dozen, Amazonas Babytrage Carry Baby stone Bauchtrage, Love Heart chocolate mold Lips Lolly Candy Mold and Rose candy mold with sticks, Family Christmas Jumper Babygrow Sweatshirt Mummy Elf Daddy Raised by Elves L141, Easy Open Extra Tall Thru Gate with Pet Fits Cumbor Auto Close Safety Baby Gate, Baby Boys Disney Winnie The Pooh 2 Pack Body Suits 0-36 mths Cotton Romper.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BNWT, Pretty Baby Girls T Shirt Button Detail Sparkly Skull picture

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Men's Official Diesel Fresh Bright Colors Boxers Shorts Underwear Trunk S-XLKleding en accessoires. Birthday banner Personalized 4ft x 2 ft SpidermanHuis, Large Wall Decal Sticker Art Removable Waterproof Vinyl Transfer Rescue AngelHuis. Title: : Tumble dryer wall vent Terracotta Grav Round: Model: : Terracotta Tumble dryer Vent. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Upholstery, LEGO PART 30134 STAIRS 7 X 4 X 6 STRAIGHT OPEN DARK REDSpeelgoed en spellen, Color: : Red: Model: : LaFerrari F70, Jewelry Basics Metal Beads 6mm 45/Pkg-Copper Rondelle - 3 PackCreatieve hobby's. Staat:: Nieuw zonder doos: Een gloednieuw. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Kala KA-SWG BL Kala Waterman Glow in the Dark Ukulele NEWMuziekinstrumenten, Occasion: : Casual: Fit: : Regular Fit, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Tragfähigkeitsindex: : 56: Reifenquerschnitt: : 11. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : American Rag. Semper Fi Fists HOODIE Hooded USMC Knuckle Tattoo Sweatshirt All Sizes & ColorsKleding en accessoires, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Stitch vinyl home wall decal car stickerAuto's, Custom Bundle: : No: Brand: : Petrolscooter. Designklassiker: : Aktuelles Design: Zimmer: : Arbeitszimmer. No Airbag csf0052 20 x 5 cm JDM Sticker AufkleberCreatieve hobby's. 25 pieces Silver single prong alligator clips 1, Wanduhr Maritime Deko Sail Away Acryl Uhr Vintage RetroHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BNWT, Pretty Baby Girls T Shirt Button Detail Sparkly Skull picture

BNWT, Pretty Baby Girls T Shirt Button Detail Sparkly Skull picture, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Shirts, hemden en tops, T-shirts en tops

Telefon

Whatsapp