“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Toddler Puma Smash L Strap 357339 01 Black Dark Shadow 100% Authentic Brand New

Toddler Puma Smash L Strap 357339 01 Black Dark Shadow 100% Authentic Brand NewBaby, Kleding en accessoires, Schoenen !. Staat:: Nieuw met doos: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Unisex , Color: : Black: Width: : Medium , Material: : Synthetic: Brand: : PUMA , Features & Fastening: : Velcro: Style: : Athletic ,

Toddler Puma Smash L Strap 357339 01 Black Dark Shadow 100/% Authentic Brand New
Toddler Puma Smash L Strap 357339 01 Black Dark Shadow 100/% Authentic Brand New
Toddler Puma Smash L Strap 357339 01 Black Dark Shadow 100/% Authentic Brand New
Toddler Puma Smash L Strap 357339 01 Black Dark Shadow 100/% Authentic Brand New

Toddler Puma Smash L Strap 357339 01 Black Dark Shadow 100% Authentic Brand New

Baby Stroller Pram Complete 3in1 Travel System Pushchair Buggy Carrycot Car seat. Adidas MLS Infant New York City FC Two Piece Track Set, SS8 DIAMANTE RHINESTONE CHAIN CRYSTAL GLASS GEM SILVER/GOLD CUP JEWELLERY SS6, BABY CROCHET HANDMADE SHOES BOOTS BOOTIES KNITTING FIRST SHOES, Inktastic Rocker Horns Baby Bib Heavy Metal Rock Punk N Roll Music Hair Out Gift. 3S TUBO FRUSTA 1/4" sae FLESSIBILE 300 mm 30 cm per GAS R134A R22 CLIMATIZZATORE, Gymboree girls sun hat size 6-12 mos nwt. Shimmer and Shine--With NAME--5th Birthday Dress shirt 2pc turquoiseTutu outfit. Wandlampe LITERKA Schwarz Metall ABC Kinder Zimmer Wand Leuchte Mädchen Jungs, GHB Video Baby Monitor with Camera 2.4" Wireless Night Vision, Personalised Baby Taggie Comforter / Comfort Blanket Arched Great gift taggy. 'Petit Cheri' Nursery Wall Clock Bird House Design. England Football Baby Kit Sleepsuit2019/20. On/Off Switch For Husqvarna 51 55 55 Rancher 61 266 272 272Xp 394 503717901, SUPER CUTE DR SEUSS RUFFLE SOCKS RED. 250 MYLAR STENCIL Shabby Chic FRENCH VINTAGE Craft Art 125/190 micron A3/A4/A5, Bezug 180 cm Herzen grau Theraline Das Komfort Stillkissen inkl, Bridal Dress Costume Lace Fabric Blossom Embroidery Wedding Gown DIY Trim 0.5 M, Kinderwagenkette mit Namen Maus Baby Mädchen Mausi rosa grau.PAINTING LANDSCAPE ABSTRACT JAPAN MOON LAKE YOSHITOSHI FRAMED PRINT F12X4216. Babyset Jungen Mädchen Sweatjacke wendbar Hose Gr 56-3 Monate weiß beige. Santa Rest Room Door Cover, BABY BOY SANDALS SLIPPERS TODDLER KIDS Nursery School SIZES UK 2-7 Made in EU, Culpitt FESTIVAL GIRL Claydough Instant Cake Topper Decoration Party Figurine. NEW! Bib SET for the Organic Non-GMO Paleo Crossfit Bacon Baby Toddler Foodie, White Cotton Striped Knot Hat GAP Baby Boys Size Newborn Navy Blue, Taufkleid Festkleid Taufgewand Kleid Taufe Hochzeit Babykleid Nr.0KN1K. Baby Safety Interior Rear View Mirror Auto Adjustable Car Driving Child Seat New, AUTISM PUZZLE PIECES BABY toddler car seat 36x30 fleece personalized blanket,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Toddler Puma Smash L Strap 357339 01 Black Dark Shadow 100% Authentic Brand New

925 Sterling Silver Vermeil PENDANTSieraden en horloges, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 12mm Nickel Plated Swivel Scissor Trigger Clips Hooks Clasps x10 Rope Dog LeadsCreatieve hobby's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Colour: : Multi-colour: MPN: : 10511. Newborn Baby Girl & Mom Leaf Headbands Hair Olive Branch Photo Prop Wedding SoftBaby, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Quantity: : 3 Leaders, 4 Lot - 50Ft XLR 3Pin Male to 1/4" Stereo Plug Mic Microphone Audio Cord CableMuziekinstrumenten. Material: : As Below: Style: : Tights, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Weihnachtsmannbauch Nikolausbauch Kostüm Dicker Bauch Bierbauch Karneval SantaKleding en accessoires, EAN: : 1002111136707: Manufacturer Part Number: : Does Not Apply, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Knicker Size: : N/A, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Mens Rockstar Elvis Presley Fancy Dress Jumpsuit Costume Rock StarKleding en accessoires. Artikelnummer: : APV2981: Herstellernummer: : APV2981.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Toddler Puma Smash L Strap 357339 01 Black Dark Shadow 100% Authentic Brand New

Toddler Puma Smash L Strap 357339 01 Black Dark Shadow 100% Authentic Brand New, Baby, Kleding en accessoires, Schoenen

Telefon

Whatsapp