“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair net

Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair netCrafts, Needlecrafts & Yarn, Crocheting & Knitting !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Craft: : Crochet , Brand: : Vintage Home Arts: Product: : Pattern ,

Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair net
Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair net
Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair net
Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair net
Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair net

Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair net

Brother 5300 Universal Sewing Machine Carrying Case, per 1/2 metre/fat quarter English Rose 100% cotton fabric dressmaking PALE BLUE. Vintage Silvery Gold Glass 11mm Tube Bugle Beads Spacers Silver Lined LAST LOTS, Schmetz Professional Grade CHROME Sewing Machine Needles QUILTING 90/14 5 PK, 1 MTR NEW SOFT GOLD PEARL BEADED BRIDAL/DECORATION TULLE FABRIC 60" WIDE £9.99. Fat Quarter Nightmare Before Christmas Jack King White Cotton Quilting Fabric. 7859-02 Tandy Leather Laramie Buckle 1-1/4" 32 mm. Liberty of London Cottage Garden Fat Quarter 100% cotton Green Pink Mustard. Ashton Detachable Ruffled Bedskirt. PERFORATED CASTING FLASK LARGE 4" x 7" CASTING VACUUM STAINLESS 1/8" WALL NEW, Price per 1/2 metre Shabby Chic Marseilles Butterfly 100% Cotton Fabric 66. Ceiling Light Fixture Farmhouse Rustic Kitchen Home Faux Paint Wood Decor New. Czech Glass Machine Cut Faceted Round Crystal Beads Chrysolite light green. Blue Floral Print Fabric 100% Viscose 58” Vintage Dresses Clothing Craft Sewing. Wandsender Funk Sender Steuerung Fernbedienung für Jalousiemotor Markisenmotor. Fil 89cm 155pc env Fluorite Grosses Rocailles Chips 6-18mm Perles de Pierre. 1/2 Yard Kaffe Fassett Baroq Floral LAVENDER Cotton Quilting Fabrics. Greek Comic Sans Font Uppercase Cookie Cutter Set. Glas-Kugel-Precosa-Rocailles 15/0 Sapphire opak 20g, Apples Fruit Fabric Fall Harvest Festival Cider 100% Cotton Benartex New OOP.MADE WITH KEVLAR BELT REPLACEMENT FOR JOHN DEERE GX10063. 3mm Glasschliffperlen 100St 9114 Blue Half Plated. Stag Deers Head Printed Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft. Woven Edge Premium Sheer Class Organza Ribbon Reels Choose Colour and Width, 20 Halbedelstein Glasperlen aus weißem Opal 8 mm, Subtle Song Fabric Floral Out Of Print Premium Cotton Wilmington, PL-3421 Ribbon Bead Trimming Assrd Green Fabric Sewing Tassel Fringe 4.5cm. 10 Bronzed SCROLLED FLOWER FILIGREES 2-1/4" Connector 55mm #14284, I Do BTY Dan Morris Quilting Treasures Wedding Decorative Stripe Black.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair net

BLACK WHITE STRETCH FLAT ELASTIC WAIST BAND WOVEN SEWING TROUSER SKIRT MAKING Creatieve hobby's. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Yalaha Florida Oval Bumper Sticker or Helmet Sticker D2725 DecalHuis. MPN: : Does not apply: Pack Size: : 1. ELECTROLUX 0L1640 RINSE WATER BOOSTER PUMP FOR DISHWASHERS ZANUSSI ALPENINOX FIR. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Geschlecht: : Unisex: Feingehalt: : 925er. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Manufacturer Part Number: : ULT105714: Part Manufacturer Number: : ULT105714. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Produktgruppe: : Motorteile: Produkttyp: : Kipphebelwelle, Lavecchia Herren Freizeit Langarm Hemd Schwarz Big Übergröße 3XL-4XL-5XL-6XL-7XLKleding en accessoires. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Staat: Nieuw: Overige (zie details) : Een nieuw. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, MY KITCHEN IS FOR DANCING ADULT APRON CHRISTMAS VALENTINES FATHER'S MOTHER'S DAYHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, MIDDLE EARTH THE WHITE HAND SEALED BOOSTER PACK OF 12 CARDSVerzamelingen. Buy Magnets: : 11/16" Round Ceramic: Pinback-Metal & Mylar: : Hand assembled. Professional Grader: : Not Professionally Graded: Product: : Single-Insert.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair net

Vintage Crochet PATTERN to make Beaded Snood Hairnet hair net, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Vintage patronen

Telefon

Whatsapp