“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Scarf & Snoods Smudge Knitting Pattern 786... Sirdar Ladies & Girls Hat

Sirdar Ladies & Girls Hat, Scarf & Snoods Smudge Knitting Pattern 786...Crafts, Needlecrafts & Yarn, Crocheting & Knitting !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Sirdar , Pattern for: : Kids, Teenagers, Women: Type: : Patterns , Style: : Headwear, Scarves: Approx Size: : 4 Years- Adult , Yarn Thickness: : Chunky: Difficulty: : Average , EAN: : 5057014900418 ,

Scarf /& Snoods Smudge Knitting Pattern 786... Sirdar Ladies /& Girls Hat
Scarf /& Snoods Smudge Knitting Pattern 786... Sirdar Ladies /& Girls Hat
Scarf /& Snoods Smudge Knitting Pattern 786... Sirdar Ladies /& Girls Hat
Scarf /& Snoods Smudge Knitting Pattern 786... Sirdar Ladies /& Girls Hat
Scarf /& Snoods Smudge Knitting Pattern 786... Sirdar Ladies /& Girls Hat

Scarf & Snoods Smudge Knitting Pattern 786... Sirdar Ladies & Girls Hat

Ruby In Zoisite Chip Beads 5-8mm Green/Pink 240 Pcs Handcut Gemstones Jewellery, 2Yards Velvet Fabric Black Metallic/Glitter 44" Wide 100% Rayon. NWT GIRLS OLD NAVY PAJAMAS PJS SIZE 5T 2 PIECE set Shorts Fun Shine summer. 2A 15 ANTIQUE SILVER FILIGREE HEART CHARMS 13x14mm Wine Glass Charms~Bracelets, 6x WOODEN HALLOWEEN SPIDER SHAPES gift craft card embellishment make scrapbook. Unfinished Wood 5" x 7" Oval Shaped Plaque w/ 3/4-in Thick Decorative Edge, Zig Posterman Wet-Wipe Erasable Chalk Marker Sign Writing 15mm Pen Green. NO/SIZE-5 RUNNER/PULLER/SLIDER YKK SILVER FOR NYLON COIL ZIP OPEN ENDED 5CN. Clown 4 Airbrush Stencil Spray Vision Template, Plastic garden plaque mold ornament stepping stone plaster concrete. KNITTING PATTERN Ladies Short Sleeve Polo Shirt & Jumper Cotton 4ply 4479. 1115 8/0 3mm 10g dark blue-lined crystal Miyuki triangles seed beads, Baby Dummy Charms Antique Silver 3D PACIFIER Charms Baby Soother NF LF 14mm, FQ DISNEY THE LITTLE MERMAID ARIEL POLYCOTTON FABRIC SEA GIRLS CHARACTER, Pcs Handcut Gemstones Jewellery Making Labradorite Nugget Beads 17x21mm Grey 16. BULK 50 Question Mark Charms Antique Silver Tone Puncuation ? SC1246.126 BLACK HALTER DRESS PATTERN CHOOSE YOUR DOLL SIZE. 25mm Small Plain Wooden Craft Pegs Mini Clip Metal Spring 25mm RED, #3890 Smile Face w/SMILE word Embroidery Iron On Applique Patch. Derwent Graphik Line Maker Marker Set of 6 Black, Redoutes Les Belles Fleurs ~ 8x8" Paper Popper pad ~ 36 sheets ~ Vintage Meadow, Nylon Zips Open Closed Ended Leather Biker Jacket Coat Repairs Cobblers Tools. Seifengießform Block 170ml 8x5,5x4cm, Lot 10 Pièces Cloche 18mm x 15mm grelots Metal Mixte Clochette Jingle Bell. CottonLycra HalfM Plain Cream/Off White HW Stretch Ribbing/Collar/Cuff Fabric,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Scarf & Snoods Smudge Knitting Pattern 786... Sirdar Ladies & Girls Hat

Präzise Farbe: : Blau: Textilpflege: : Maschinenwäsche. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Produktart: : Dose: Material: : Holz. Brand: : onlinestore247: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Main Colour: : Black: MPN: : 5090NFFP. Size Type: : Regular: Pattern: : Solid. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. GHOST EZ1621 AMR Alu AMR Lector MISS AMR 2010 Rear Gear Mech Hanger CC248Sport en vakantie, Sohle: : Gummi: Muster: : Ohne Muster, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Superdry. Hilfskraftlenkung: : Ja: Hersteller: : HANS PRIES, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Wall Vinyl Decal Underwater Sea Ocean Marine Cool Amazing Sticker Mural z3957Huis. MPN: : Does Not Apply: Product Type: : Decoupage. Hersteller: : dipos: Eigenschaften: : Made in Germany. Qualité: : Excellente: Rareté: : Ultra rare.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Scarf & Snoods Smudge Knitting Pattern 786... Sirdar Ladies & Girls Hat

Scarf & Snoods Smudge Knitting Pattern 786... Sirdar Ladies & Girls Hat, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp