“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

80/86 Friendship eisblau Gr Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg

Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg. - Friendship eisblau Gr. 80/86Baby, Beddengoed voor baby's, Slaapzakken !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Alvi , Couleur: : Bleu: Herstellernummer: : 445736271 , Marque: : Alvi: Farbe: : Blau , Numéro de pièce fabricant: : 445736271: Produktart: : Schlafsack , Saison: : Quatre Saisons: Größe: : 80-86 cm , Taille: : 80-86 cm: Jahreszeit: : Vierjahreszeiten , type de produit: : Gigoteuse: EAN: : Nicht zutreffend , 。

80//86 Friendship eisblau Gr Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg
80//86 Friendship eisblau Gr Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg
80//86 Friendship eisblau Gr Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg
80//86 Friendship eisblau Gr Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg
80//86 Friendship eisblau Gr Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg

80/86 Friendship eisblau Gr Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg

Avengers Assemble Age of Ultron Toddler Slip On Sneakers Shoes Marvel Brand New, BODY NEONATO SPIRITOSO BAMBINO BAMBINA PERSONALIZZATO CON NOME IDEA REGALO, 10 Meter Rolle Gurt 20 mm breit / 1.2 mm Schwarz Gurtband €0,40/m PP Band. New York Islanders Jacket Pants 2T 3T 4T Toddler kids Wind Suit Jersey Windsuit. AB HALO Bassinest Swivel Sleeper Infant Baby Crib Luxe Plus Gray Melange. East Indies Rorstrand Ostindia Sweden SOUP BOWL 1 of 4 available RARE. Clear White Dainty Diamonds Crystal Bling Baby Romany dummy holder clip chain, Doudou lapin blanc vert vichy orange TARTINE ET CHOCOLAT Lapin Classique, Metal signs plaques vintage retro style Beer bar San Miguel mancave home wall, warm and padded 1-2T New Chinese baby out-fit. Large Happy Birthday Mum Card. Russia Football Shirt Baby Grow Российский Eagle Romper Suit Babygrow Gift B40, Shut the Duck Up Sound Mug by Big Mouth Toys. MILITARY GRADE FLAME RESISTANT MATTRESS COVER USGI FIREGARD HOSPITAL SAFTY, Pulmonaria saccharata Lungenkraut Reginald Kay. CHICAGO BEARS FOOTBALL NFL BOY GIRL BURP CLOTH CLOTHS, 10 20 50 Silver Plated Best QUALITY Adjustable Ring Blanks Sieve 18 mm Base GU18.Superheroes Wolverine kids On Board Car Laminated Sign, SONY camera strap Black 1.5" wide #4093, DISNEY Really Cute "Magical Little MINNIE" 3 Piece Set NWT, WANDBILDER XXL BILDER Afrika Löwe VLIES LEINWAND BILD KUNSTDRUCK 002214P. SPLENDID Off White Sleeveless Reversible SHERPA VEST NEWBORN SIZE SALE NWT. Gymboree Girls Curly Hair Bow Barrettes Set Of 2 Tide Pool Blue Green Silver, Cot set nappy stacker Fleece Blanket neutral colour Bambi Nursery Package, Supercover Video Lock Child Safety New. 1st Fathers Day Personalised Baby Vest Romper Grow Fathers Day Gift Daddy Gift,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

80/86 Friendship eisblau Gr Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg

De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Stil: : Basic-T-Shirt: Material: : Baumwolle, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Non-Domestic Product: : No: Modified Item: : No, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Modified Item: : No: Style: : Sports. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : ACER Racing, Matière précise: : 100% NYLON: EAN: : Non applicable. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Porsche Key Cover Case Skin Shell Cap Fob Protection Bag Hull gloss blueAuto, Exoracing 1/8"Male NPT 90 Degree Brass Boost Hose Barb Male Thread Elbow FittingAuto, Paese di fabbricazione: : Italia: Marca: : - Senza marca/Generico -. Alle definities van de staat bekijken : Kraftradtyp: : Roller, 2x ATE BREMSSCHEIBE BELÜFTET Ø280 VORNE VOLVO V70 1 BJ 97-00 V90Auto.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

80/86 Friendship eisblau Gr Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg

80/86 Friendship eisblau Gr Alvi Schlafsack Baby Mäxchen Super Soft 3-tlg, Baby, Beddengoed voor baby's, Slaapzakken

Telefon

Whatsapp