“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BPA Free SpillProof. The First Years Stackable Hard Spout Cup 2Pk Green/Blue

The First Years Stackable Hard Spout Cup, 2Pk, Green/Blue. BPA Free. SpillProof.Baby, Feeding, Cups, Dishes & Utensils !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : ISBN: : Does not apply , Material: : BPA-Free Plastic: UPC: : Does not apply , Features: : Dishwasher safe(Top Rack Only): EAN: : Does not apply , Color: : Blue/Green: Modified Item: : No , MPN: : Does not apply: Custom Bundle: : No , Brand: : The First Years: Lid Style: : One piece Lid easier to clean , 。

BPA Free SpillProof. The First Years Stackable Hard Spout Cup 2Pk Green//Blue
BPA Free SpillProof. The First Years Stackable Hard Spout Cup 2Pk Green//Blue
BPA Free SpillProof. The First Years Stackable Hard Spout Cup 2Pk Green//Blue
BPA Free SpillProof. The First Years Stackable Hard Spout Cup 2Pk Green//Blue

BPA Free SpillProof. The First Years Stackable Hard Spout Cup 2Pk Green/Blue

Baby Girl Spanish Knee High Socks with Side Bow/White/Pink/Beige /ONE SUPPLIED. Baby Rainbow Clothes Personalised Rainbow Baby Vest & Hat Set Baby Shower Gift, G.R.A.C.E Keys to Entrepreneurship. Fox baby plush and blanket, I Love My Bro Black Outline Baby Hoody. Wide Angle Macro Lens FOR Canon Eos Digital Rebel CANON T5I KIT w 18-55mm STM. Summer Infant Deluxe Wood Gate Stair Banister Baby Gate Dog Gate for Stairs, PERSONALISED PATIO SIGN CHILL OUT AREA PLAQUES GARDEN BAR SIGN UNUSUAL HAND MADE, Trojans Girls USC Beanie Hat Fowler Knit Cap Baby Toddler Size 0-12 White Poly. Make Your Own Hamper Kit Basket Oval Basket Ribbon Cellophane Wood Wool 739004. PERSONALISED BORN IN 2019 BABY VEST bodysuit vest, 1/2 Gallon Carton Gold Medal 3202 Flossugar, Disney Pixar Cars Lightning McQueen Toddler bedding set Factory Sealed NEW 2007, CRAFTSMAN HUSQVARNA POULAN 532130794 3PT OEM ORIGINAL MANDREL ASSY. Mamas Papas 3-6 Fairisle warm set Outfit jumper trousers.IO-489 WORKBASKET Embroidery pattern-CROSS STITCH DESIGNS-BUTTERFLY,MONOGRAMS+. Kinetik IET1 Digital Inner Ear Thermometer Infrared Technology NEW BOXED. Burnt Orange Floral Printed Cotton Linen Dress Fabric 150cm Wide MK1086-15, Baby Girls Satin Garter Kylie Headwear Hair Band Frilly Elastic Ribbon Headband, Ambesonne Mattress Protector Breathable Sheet with Straps Fitted Bed Cover. Baby Girls Tiny Newborn Spanish Cotton Blend Ribbon Bow Ankle Socks, MAM Schnuller Soft Silikon 6-16 Monate Einzelpackung 6 Motive zur Auswahl *NEU*. Puma Boys New Shirt Shorts Outfit Set size 12 months 18 months 24 months. BABYPHONE BABYFON Akku BATTERIE ACCU 1100mAh für Summer Baby Touch 02004.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BPA Free SpillProof. The First Years Stackable Hard Spout Cup 2Pk Green/Blue

Polo Luxus Schuhe Herren Flip Flops Schwarz Shoes обувьKleding en accessoires. Pattern: : Tie Dye: Garment Type: : Tops, 20mm Circular Clear Round Flat Glass Disc CabochonsCreatieve hobby's, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Höhe: : 25 cm: Besonderheiten (2): : Platzsparend zusammenklappbar, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Brand: : Unbranded: Theme: : Bohemian, Style: : SLOGAN: Neckline: : Crew Neck, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : SUS027, Alle definities van de staat bekijken : Fishing Type: : Freshwater Fishing. Nike Air Vibenna Herren Turnschuhe Freizeitschuhe Sneaker Sportschuhe 866069Kleding en accessoires, Von Dutch Winter Strick Mütze Beanie Knit Hat Metal Badge Schwarz Anthrazit SALEKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : To Fit Make: : Beta. Oberfläche beschichtet & hochgekohlt, MISANO STICKER DECAL RACE CIRCUIT MOTO GP ITALY BIKE Auto's, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), CHILDREN'S READY TO SEW FUR FABRIC KIT MAKE A BABY OWL - UK MADE & DESIGNEDCreatieve hobby's. Genus: : Dianthus: Plant Form: : Plant Plug/Seedling, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BPA Free SpillProof. The First Years Stackable Hard Spout Cup 2Pk Green/Blue

BPA Free SpillProof. The First Years Stackable Hard Spout Cup 2Pk Green/Blue, Baby, Babyvoeding, Kopjes, schotels, keukengerei, Tuitbekers

Telefon

Whatsapp