“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Klebefolie Möbelfolie Stack bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie

Klebefolie Möbelfolie Stack bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm FolieMöbel & Wohnen, Dekoration, Wandtattoos & Wandbilder !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Folie , Artikelbreite: : 45 cm: Zimmer: : Arbeitszimmer, Badezimmer, Esszimmer, Flur/Diele, Kinderzimmer, Küche, Schlafzimmer, Spielzimmer, WC, Wohnzimmer, Innenbereich, Foyer, Garage/Werkzeugkeller, Geeignet für alle Zimmer, Kinderschlafzimmer, Teenagerschlafzimmer, Waschraum, Wintergarten, Wohnwagen, Keller , Artikellänge: : 200 cm: Material: : PVC , Geeignet für: : Möbel, Schrank, Basteln: Form: : rechteckig , Motiv: : Muster: Besonderheiten: : Möbel, Selbstklebend, Zuschnitthilfe, Raster rückseitig, Matt , Pflegeanleitung: : feucht abwischen: Herstellungsland und -region: : Niederlande , Größe: : Groß: Keywords: : Klebefolie, Schrankfolie, Selbstklebefolie , EAN: : 4250650272852: Maße: : 45 cm x 200 cm , Marke: : AS4HOME: Thema: : Muster , Herstellernummer: : AS413767: Stil: : Vintage/Retro , Farbe: : Mehrfarbig: Muster: : gemustert , 。

Klebefolie Möbelfolie Stack bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie
Klebefolie Möbelfolie Stack bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie
Klebefolie Möbelfolie Stack bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie
Klebefolie Möbelfolie Stack bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie

Klebefolie Möbelfolie Stack bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie

2 metres 25mm one Inch TOP QUALITY FLAT BLACK  elastic STRETCH Woven BAND, 20mm Wide Per Metre Red Woven Ribbon Elastic, 15mm for 10 Black Coloured Wooden Toggle Buttons. Hair Band D12 Diamante Applique Motif Crystal Patch Sew on Bridal Dress Belt, Fugendüse 32/35 mm geeignet für Siemens Super VS 711, vintage heart stencil 5 craft,fabric,glass,furniture,wall art up to 33", 3x LED Aussen Fluter Flutlicht Strahler Bewegungsmelder Outdoor Wasserdicht 10W, Grand Canyon National Park Embroidered 3" Patch Iron or Sew-on Travel Series. Personalised Wedding Bridal Party Hanger Vinyl Set Stickers DIY, Beautiful Landscape Needlepoint Canvas, Table ADILS/LINNMON 150x75 cm AVAILABLE IN 4 COLOURS. 50 Pack 140mm X 140mm Square White Envelopes 14cm X 14cm Diamond Flap 100gsm. SandPro Tank Drain Cap T2012. CROCHET PATTERN LADIES FLOWERY LACE SHAWL PATTERN SIZE 66 cm X 178 cm.4000 MTRS OF STRONG BLACK 40's BONDED LEATHER NYLON SAIL THREAD. 48 SNOOPY PEANUTS SEALS LABELS STICKERS ENVELOPE 1.2" ROUND, VAX V-060 TURBOFORCE Vacuum Cleaner BRUSH BAR ROLL BN. Classic Fountain Pen Kits In Gold with Matched Predrilled Olive Blanks, SALCOR UV REPLACEMENT BULB FOR SALCOR 1016 36UV UV 36UV 37W. be95 Palme Baum Pflanze Aufnäher Patch Flicken Bügelbild 6,0 x 7,2 cm. 2 Bags Of Black Sparkle Heart Wedding Party Table Confetti Scatter Sprinkles, Silver Plated Solid Rivet Star Design Pkg Of 10 Great For Crafting, BEACH LADIES Fabric Fat Quarter Cotton Craft Quilting Seaside Girls Blue Comedy, Rose Quartz color 9x6mm Pony Beads 500pc crafts hair kandi jewelry made in USA,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Klebefolie Möbelfolie Stack bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie

Sleeve Length: : Short Sleeve: Style: : Graphic Tee, Alle definities van de staat bekijken : Schnitt: : Modern Fit. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Gustav Klimt L'albero della Vita Quadri Moderni Riproduzione con Stampa su TelaArte e antiquariato. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Engine Repair Kit / Tune Up, Recommended Age Range: : 8+: Character Family: : Cars. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Trimming Shop. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Staat:: Nieuw: Overige (zie details): Een nieuw. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Sonia Originelli, Fastening: : Zip: Lining: : Textile. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Seat Cover, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4250961656501. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, gereinigd en onderzocht op slijtage en breukschade. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : SIMRAD. Tuna: Fishing Type: : Saltwater Fishing, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : Indonesia. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Sub-Type: : Swingarm Bearings: Intended Use: : Replacement Part.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Klebefolie Möbelfolie Stack bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie

Klebefolie Möbelfolie Stack bunt geometrisch Dekorfolie 45 cm x 200 cm Folie, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier, Metaalpapier, aluminiumfolie

Telefon

Whatsapp