“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Zählmuster Riolis Stickbildset Kreuzstich "Mai Wild Rose"

Riolis Stickbildset Kreuzstich "Mai Wild Rose", ZählmusterCreatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Riolis , Schwierigkeitsgrad: : Mittel: Gebündelter Artikel: : Stickstich-Anleitungen, Stoff , Stickbild: : Zählmuster: Produktart: : Kreuzstich , Sticktechnik: : Kreuzstich: Thema: : Blumen/Blüten , EAN: : 4607006308589: Herstellungsland und -region: : Russische Föderation , UPC: : 4607006308589: Autor: : Yuliya Krasavina , Herstellernummer: : 809 ,

Zählmuster Riolis Stickbildset Kreuzstich /"Mai Wild Rose/"
Zählmuster Riolis Stickbildset Kreuzstich /"Mai Wild Rose/"
Zählmuster Riolis Stickbildset Kreuzstich /"Mai Wild Rose/"
Zählmuster Riolis Stickbildset Kreuzstich /"Mai Wild Rose/"
Zählmuster Riolis Stickbildset Kreuzstich /"Mai Wild Rose/"

Zählmuster Riolis Stickbildset Kreuzstich "Mai Wild Rose"

Diamante Me Emerald Green Flat Back Loose Rhinestones Gems 2,3,4,5,6mm AAA. 1,74€/1Stk da Vinci 315 Gr 2 SCHULMAL-AQUARELLPINSEL kz.rotlackierte Stiele gü. Ziersticker silber Konturensticker "Schön das Ihr da seid" Reliefsticker. In Stock New Knitted Clowns Toy Booklet Jean Greenhowe Knitting Pattern. 3 x Tibetan Silver 3D Scottie Terrier Dog Charm Pendant Beading Jewellery Making. ASL I LOVE YOU Stamping Enameling Blanks Aluminum Brass Bronze Copper Nickel 5, p00nh0023x2-ei FARBE SCHWARZ 10 STECKSCHNALLE Kunststoff für 10 mm Band, 4 PERLES DONUTS CHARMS VERRE VERT METAL ARGENTE 14x8mm chaine serpent *D739M, 12 Designs/2 E My Mind's Eye Double-Sided Paper Pad 6"X6" 24/Pkg-Gal Meets Glam, Ostrich Leather Hide Vintage Flame Red %100 Natural Genuine Hide, 2" INCH METAL SPRING CLAMPS WITH PROTECTIVE ENDS LOT OF 24, 100 Yards Country Brook Design® 1 Inch Black Polypro Webbing. BATTERIE DI RICAMBIO PER ROWENTA RH90 AIR FORCE 360° ORIGINALE RS-RH5650, 1m Gurtband 38mm Taschen DIY Polyester 1,9mm Stärke grau / weiß.Wamsutta DreamZone Pillowcases 750 TC standard /queen in Ivory Set of 2. SLEIGH HORSES SANTA TOYS GREETING VICTORIAN CARD EMBOSSED UK PAPER DOUBLE. BENDY AND THE INK MACHINE Decal Vinyl Sticker/ Color WHITE/ FAST FREE SHIPPING!!. 2 x Egypt Vinyl Sticker Laptop Travel Luggage Car #6775 . Pygmy Light Bulb Lamp for Prima Oven Cooker SES E14 15w 25w. Black Buffalo Plaid by yard Premier Prints Anderson Check Black White Fabric, Queen Birthday Pink Rhinestone Goblet Prom Queen Cup Birthday with Crown, 1yds print fabric good weight 4 way spandex lycra MADE IN USA J4843, Baumwoll Jersey Stoff Digital Druck Süße Rehe 16.00 EUR/Meter, 3 COLOUR Lovely Wired 15mm Striped Soft Fluffy Ribbon Bow Costume BUY 1 2 4 8m,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Zählmuster Riolis Stickbildset Kreuzstich "Mai Wild Rose"

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Main Colour: : Multi-Coloured: Style: : Stud, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Bespoke Graphics, 5 YARDS VELCRO Sew On HOOK & LOOP Tape Fastener System Blue Purple 1" WIDE NewCreatieve hobby's. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : world-trading-net, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Size: : A4. Pentel CB936 Pental Arts Watercolor Pencils 36/Pkg-Assorted ColorsCreatieve hobby's, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Terminal Type: : Fixed: Manufacturer Part Number: : BR4-LM, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Modifizierter Artikel: : Nein: Muster: : Stretchgürtel. Men Eagle blue Dark Indigo Blue stretch skinny jeans 2% Spandex Low rise 28-38Kleding en accessoires. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), BARRE PORTATUTTO LP47 PREALPINA PER NISSAN QASHQAI 5 PORTE 2007-2014Auto. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Hotpoint, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : Does Not Apply.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Zählmuster Riolis Stickbildset Kreuzstich "Mai Wild Rose"

Zählmuster Riolis Stickbildset Kreuzstich "Mai Wild Rose", Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Handborduren: pakketten, Kruissteek

Telefon

Whatsapp