“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Schablonen #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl

Bernina Mega Hoop Stickrahmen(150 x 400 mm) inkl. Schablonen #5122Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Bernina , Besonderheiten: : Mega Hoop: Herstellernummer: : 0305807.5.00 , Stickfläche: : 150 x 400 mm: Produktart: : Stickrahmen , EAN: : Nicht zutreffend , 。

Schablonen  #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl
Schablonen  #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl
Schablonen  #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl
Schablonen  #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl
Schablonen  #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl

Schablonen #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl

NEW EXTENDABLE WITH CARRY HANDLE PORTFOLIO TUBE STORAGE BOX DRAWING PRINT HOLDER. Peru Chalcedony 13x18mm Faceted Pear Shape Gemstone Pendant Sold Per 2 Pcs, One Antique Brass #10u YKK Heavy Duty Slider for metal zippers New!, Polsternadel 90mm 2 Ledernadeln Nadel. Wrights Baby Rickrack .25"x4yd-leaf Green. Genuine WB04K10029 GE Range Gasket Asm Door. MASCHERINA Embossing FOLDER cuore decorato rilievo per BIG SHOT Cuttlebug, Philips deckenstrahler 5057348PN 3 flammig gratis led lampen grau, 10 Metres Of Soft Plush Textured New Red Matt Velvet Furniture Upholstery Fabric. 9cm transparent rund Glas Hakbijl Vase ZYLINDER H 15cm D Dekoglas, White 3.5" lace chiffon ruffle flower w/ rhinestone & pearl center, used Fisher LP Gas Regulator, West Yorkshire Spinners Signature 4 Ply Yarn Wool 100g Honeysuckle 234. 3 Sizes of Wooden Finial Dowel Cap Ends Ready to Finish, Preciosa Czech MC Pear Beads 12 Crystal Vitrail Lt tear drop shape 12x8mm P303. 2 x Grand Canyon Arizona USA Vinyl Sticker Laptop Travel Luggage Car #6519 .Birch 40mm x 40mm Blanket Tag Custom Large Sewing Tags Crochet Knitting label, Electric Blanket Heated Throw Cream Over Under Soft Mattress Fleece Bed Washable, BRELOQUES dorés ANNIVERSAIRE CHAMPAGNE GÂTEAU VERRE 102 LOT de 3 CHARMS, Gästebuch 21 x 24 cm echtes Leder Blancobuch Notizbuch sehr edel schwarz. Abbott Rust 44297-0003 Outdoor Upholstery Fabric Sunbrella® Indoor, C.R Black/Multicolor Gibson Leatherette Recipe Binder. 1.5 Vaessen Butterfly Punch Set 2.5 and 3.75cm 3 sizes Small Medium & Large, Daily News Cross Stitch Kit Mill Hill 2019 Buttons Beads Winter MH141934, Packet 20 x Antique Silver Metal Alloy Flower Connectors 8 x 16mm Y01515. McCall's 6452 18 inch OOP Girl Doll Clothes Pattern Costume Mermaid Fairy Bride,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Schablonen #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl

Black Leather Cord Choker Necklace with cross + x design charm adjustable -retroSieraden en horloges. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Staat: Nieuw: Overige (zie details) : Een nieuw, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Brand: : JR Sport, AEG ORIGINAL TYPE57 Kohleaktivfilter für DunstabzugshaubenHuishoudapparatuur. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : RECTANGLE, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Bounty. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 5cm (H) x 41cm (W): Style: : Summer/Beach Bag. Alle definities van de staat bekijken : Item Weight: : 0. Boho Choker Turquoise Necklace Chunky Handmade Antique Silver Statement Collar in Sieraden en horloges, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Bowers. EAN: : 0692285000181: Brand: : Angler's. Bottom Bracket Interface: : Square taper: Country/Region of Manufacture: : Italy, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Tanked, I Don't Mean To Be Awesome Chess Player Mens Funny T-Shirt Board Set GiftKleding en accessoires, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Staat: Nieuw: Overige (zie details) : Een nieuw, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Schablonen #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl

Schablonen #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Overig

Telefon

Whatsapp