“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Nr 6 Miederhaken Dirndlhaken Dirndl Trachtenösen messing Glas u Strass 35/28mm

Nr 6. Miederhaken Dirndlhaken Dirndl Trachtenösen messing Glas u. Strass 35/28mmCreatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Farbe: : Messing , Geeignet für: : Bastelarbeiten: Material: : Metall , Passend für: : Bastelarbeiten: Knopfart: : Miederhaken , Produktart: : Dirndlhaken: Marke: : Markenlos , EAN: : Nicht zutreffend , 。

Nr 6 Miederhaken Dirndlhaken Dirndl Trachtenösen messing Glas u Strass 35//28mm
Nr 6 Miederhaken Dirndlhaken Dirndl Trachtenösen messing Glas u Strass 35//28mm
Nr 6 Miederhaken Dirndlhaken Dirndl Trachtenösen messing Glas u Strass 35//28mm
Nr 6 Miederhaken Dirndlhaken Dirndl Trachtenösen messing Glas u Strass 35//28mm

Nr 6 Miederhaken Dirndlhaken Dirndl Trachtenösen messing Glas u Strass 35/28mm

5174 Vintage Mail Order CROCHETED HAT Pattern to Crochet Reproduction, Adaptor Foot SCREW-ON LOW SHANK Holder For Bernina 330 and Similar New Styles. CHARM2D3 100 Antique Silver Flower Spacer Cap Beads, Prima 543211 "Glistening Vines Irradescent" 1 Piece NEW. Jelly Roll.100%cotton 10 designs 2of Each..Quilting Craft fabric. BLACK & WHITE QUILT FABRIC: 100% COTTON 49118-B By the Yard. PANDA AND CUB HAND DECORATED ON MINT GREEN Coated PILLAR CANDLE 90hrs 18x7cm, DMC Tatty Teddy in Wellies Springtime Gardening Flowers Mini Cross Stitch Kit. Brother Grave Memorial Ornament Remembrance Blue Football Plaque Brother, **Pick Your Mix** 10pcs 14x14mm CARVED SQUARES /PICASSO CZECH GLASS BEADS.Personalised TRANSPARENT Wedding For your happy tears Stickers Label Seal 1060, Rainbow Kitsch Patch Sticks. IF IT REQUIRES PANTS AND BRA SARCASTIC COASTER WOODEN GREAT GIFT PRESENT. HOUNDSTOOTH GIRL MULTI BY RILEY BLAKE COTTON FABRIC FH-2822 BY YARD CLOTHING, Schlafbaum Seidenakazie bis -15 °C 35 Samen Seidenbaum Albizia julibrissin. Deer Pattern 16x20 in Linen Canvas Paint by Number Kits for Adults or Kids, ~Ø 5 x H 5 mm rot Nr.19 Bügelperlen 1.100 Stk Nabbi®,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Nr 6 Miederhaken Dirndlhaken Dirndl Trachtenösen messing Glas u Strass 35/28mm

Ring Size: : P 1/2: Secondary Stone: : Not Applicable, Brand: : "Handmade": Main Shape: : Tee Pee, STIHL 3/8 Pitch PS3 Picco chain for 18 inch bar 62 drivers full chisel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 045 056 AV 045AVDoe-het-zelf. PK 15 BALTIK EASTER EGG EMBELLISHMENTS FOR CARDS & CRAFTS 3 SIZESCreatieve hobby's, 20 Wool Blend Die Cut Applique Flowers - Wedding DayCreatieve hobby's, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Black Plastic Flyaway Mask Bat Cat Ladies Mens Woman Fancy Dress Masquerade BallKleding en accessoires. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Codice ricambio originale OE/OEM: : 1J0820803A. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : NK, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Info 2: : Rubber ergonomic handles for comfort and grip: Package Depth (cm): : 40. MPN: : Does Not Apply: Brand: : Unbranded, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Cover. Black 4-Clips Suspender and Bow Tie Set for Adults Men Women TeenagersKleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 15x15". Manufacturer Part Number: : 96497-3018: Brand: : Mainstays. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Opmerkingen van verkoper: “Sets have the condition stated in the listing description.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Nr 6 Miederhaken Dirndlhaken Dirndl Trachtenösen messing Glas u Strass 35/28mm

Nr 6 Miederhaken Dirndlhaken Dirndl Trachtenösen messing Glas u Strass 35/28mm, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Knopen

Telefon

Whatsapp