“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller Pram

Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller PramBaby, Kinderwagens, combi's, access., Kinderwagens, combi's: access. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Universal , Colour: : Multi: MPN: : Wool Pram Footmuff , Type: : Cosy Toes: Material: : Lambskin , Features: : Universal: Season: : Winter , 。

Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller Pram
Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller Pram
Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller Pram
Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller Pram
Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller Pram

Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller Pram

NWT BABY BOY SET OF 3 BODYSUITS SIZE 6-12 MONTHS DINOS, 2X Safety Crawling Knee Elbow Pads Infant Toddler Baby Anti-Slip Leg Protectors. MONOGRAM LAUNDRY LABELS VINTAGE EMBROIDERED INITIAL TAPES "M" 1st LETTER, Alloverprint Jungen Gr.50,62 Feetje Hose Wendehose Jogginghose Baby Hellblau, Babyaufkleber,Kinder und Namenaufkleber,Geschwisteraufkleber GRS146. RALPH LAUREN Colchester Mist FULL/ QUEEN COMFORTER & SHAMS SET NEW, 50 BLESSING Girl 4.5" Colorful Romance Ponytail Hair Bow Elastic Pony Streamers. Birthday Party Table Decoration Rose Gold "YAY" Table Confetti, Garanimals Toddler Girls Brown Fur Lined Boots 2,4,5, Fireman sam edible personalised cake topper. Baby Jogger Deluxe Wanne Kinderwagenaufsatz Farbwahl. Amazonas LooL Stand Holzgestell für LooL Babywiege. Body Suit Funny Baby Grow MADE IN GREAT BRITAIN WITH BULGARIAN PARTS Vest, Sewing Pattern 6-7-8 McCall's 4759 Girls Dress Formal Bridal Special Moments.DK Glovesheets GOTS Certified 100% Organic Cotton Fitted Cot Sheet 117x55cm, 94212220700 DK4360-M Cooker Hood Carbon Filter 94212237100 AEG DI9814M, SWIGGIES 6/9 Mos MULTI-COLOR Premium 1Pc Outfit Special Toddler Girls Size 3/6. 5 Supplied 8th Birthday Stars Latex Balloons, Calin Caline 602.14 Baby Bettdecke 140 x 100 cm Babydecke für Babybett rosa. STACKABLE 3 Plastic Microwave Cooking Freezer Pot Container Vented Lid CORAL. Elena of Avalor 4th fourth 4 Birthday ***With NAME*** Tutu Dress Red. Solid Colors Unisex 4 Pack Gift Set by KiddieBest Baby Bandana Drool Bibs. GYMBOREE SWEATER WEATHER PINK STRIPED LEGGINGS 12 18 24 NWT,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller Pram

Lens width: : 60mm: Frame Material: : Metal, Alle definities van de staat bekijken : Design Features: : Rhinestones, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, 10 X LOW ENERGY SAVING LAMP CFL SPIRAL BULBS ES BC 9W = 40W 11W = 60W 20W = 100W in Huis. dolls house miniature Handmade Bronze Boat / Ship Ornament on Stand BN LGWSpeelgoed en spellen, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Räder Design, Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Brand: : Advanced Acoustics. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Revitalign Sandy Arch Supportive Platform Sandal - All Colors - All SizesKleding en accessoires. Produktgruppe: : Schalter: Herstellernummer: : SW-FH-FT-238-13. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Fahrwerk Feder 1 vorne Fiat Stilo Limousine + Multiwagon 1. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). MPN: : Does Not Apply: Material: : 100% Ployester. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Bills Khakis, Alle definities van de staat bekijken : Placement on Vehicle: : Front. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United States. 2015 2015-16 Panini Select Stars Memorabilia #ST-RUI Rui Patricio Portugal CardSports Mem.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller Pram

Universal Sheep Wool Footmuff Cosy Toes Fit Buggy Pushchair Stroller Pram, Baby, Kinderwagens, combi's, access., Kinderwagens, combi's: access., Voetenzakken

Telefon

Whatsapp