“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Baby Gap Girl's Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2T

Baby Gap Girl's Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2TBaby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 2T , Color: : Pink: Brand: : Baby Gap , Material: : Polyester: Style: : One-Piece , Pattern: : Novelty/Cartoon: UPC: : Does not apply , 。

Baby Gap Girl/'s Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2T
Baby Gap Girl/'s Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2T
Baby Gap Girl/'s Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2T
Baby Gap Girl/'s Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2T
Baby Gap Girl/'s Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2T

Baby Gap Girl's Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2T

Julius Zöllner Moltoneinlage 3 er Pack 80x80 cm super weich weiß. 2 pack Organic 100% Cotton Baby Sleepsuite Bodysuits Long Sleeve Boys Girls. 618 Dusty Pink Yarn 100g King Cole BAMBOO Cotton DK Knitting Wool, "Jack Skellington" Personaliz​e White or Pink T-Shirt & Pink Tutu Set-NEW. Baby Child Pet Proof Cabinet Door Safety Kitchen 10 x Magnetic Cupboard Locks, Round Sequin 1.5" Lime Green Fluorescent Hologram Glitter Sparkle Metallic. BEATRIX POTTER PETER RABBIT DOUBLE SIDED BABY PRAM BLANKET. Ayrton Senna Strampler Senninha. 2x AKKU f Sony NP-530 NP-730 NP-930 NP-F330 NP-F730, Gymboree Cute on the Coast Stripe Striped Ruffle Skirt Blue 4T 5T MSRP $30 NWT, VIVANCO BM770 Baby Senioren Panik 250M 2 Kanäle Baby phone fon Sicherheit W-Grau, IKEA INDIRA Tagesdecke in weiß; 100% Baumwolle; 150x250cm Bettüberwurf. Space Rocket and stars Themed Duvet cover Cot bedding set, Storm Pooper The Dark Side Baby Body Geschenk Geburt Kind Star Wars Empire, BKEU58 EICHE BLUMENKÜBEL UNTERSETZER für D.UNTEN BISZU 58cm WEINFASS EICHENFASS. Panty Maize #17684 NWT Carriage Boutiques Girls Infant Midgie Dress, Babyway Gripfast Toddler Harness and Reins. Happy New Year Party Tableware Disco Ball Drop Foil Stamp Napkins x 16, 84x69x10mm Chewable Teething Toy Baby Toddler Silicone Lollipop Teether -Green. GYMBOREE CUDDLE CLUB GRAY LEOPARD FUR TRAPPER HAT 6 12 NWT.Kissenfüllung Kissen Füllkissen Sofakissen Bettkissen Dekokissen 25cm x 40cm. NEW Minnie Mouse Disney Baby Creeper Bodysuit Outfit T-Shirt Girls Infant Sizes. Nike Air Jordan VII 7 Retro BT White/Silver Pure Money 304772-120 Toddler SZ 10C. Patchwork Cutters TRELLIS Sugarcraft Cake Decorating. Baby Lätzchen mit Wunsch-Name süßer Fuchs für Mädchen in rosa. Brand New Bugaboo Cameleon Pushchair Inner Tube Angled Valve Posted 1st Class, Grill Top Cypriot Greek BBQ Steel Kebab & Rotisserie Spit, GYMBOREE FAIR ISLE FRIENDS GRAY w/ ELBOW PATCH CARDIGAN SWEATER 6 12 18 NWT. New Little Boy's Skechers Super Z Tough Trax Quads 95471N Athletic Shoe BKRY 16R, Metal Solar Powered Silhouette Outdoor Garden LED Light Novelty Ornament Outdoor,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Baby Gap Girl's Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2T

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Arzberg, Alle definities van de staat bekijken : Fish Species: : All Freshwater. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Reifengröße: : 175/65 R14 82T: bis 190 km/h: Tragfähigkeitsindex: : 82, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, U30030 AW12W-6 AF37H B10000 U10000 AF49G U90000 BF05W-6, Outsole Material: : Cow Muscle: Occasion: : Casual, Err Is Human Arr Is Pirate WOMENS T-SHIRT Rum Tee Top Funny birthday giftKleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Produkttyp: : Luftfilter: Herstellernummer: : 33-2060, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Motiv/Thema: : Hochzeit, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Lampen-Platz Hausmarke, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Baby Gap Girl's Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2T

Baby Gap Girl's Spring 2017 Neon Giraffe Ruffle One Piece Swim Suit NEW Size 2T, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Zwemkleding

Telefon

Whatsapp