“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Lang Yarns Sasha #65 Fuchsia Black Long Fringed SuperChunky Wool Bl Yarn 100gr

Lang Yarns Sasha #65 Fuchsia Black Long Fringed SuperChunky Wool Bl Yarn 100grCreatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Lang , Model: : Sasha: Material: : Acrylic, Virgin Wool, Nylon , MPN: : 65: Weight: : 6 - Super Bulky , Main Color: : Fuchsia Black: Style: : Fringed , Ball Size: : 100 Grams per ball: UPC: : 7611862132988 , 。

Lang Yarns Sasha #65 Fuchsia Black Long Fringed SuperChunky Wool Bl Yarn 100gr
Lang Yarns Sasha #65 Fuchsia Black Long Fringed SuperChunky Wool Bl Yarn 100gr
Lang Yarns Sasha #65 Fuchsia Black Long Fringed SuperChunky Wool Bl Yarn 100gr

Lang Yarns Sasha #65 Fuchsia Black Long Fringed SuperChunky Wool Bl Yarn 100gr

Creative Memories Precision Glue Point Pen. 5 X Bicone Kingbeads Afrika Lampwork Glas Perlen 19 mm schwarz. 2 Yards Red 2 Ply Ostrich Feather Medium weight Boa Costume Dress Halloween, Merry Christmas Stars 4x6 Couture Creations Paper Crafting Art Stencil CO724929. GOLD Duchess Satin Silky Polyester Bridal Fabric material sold by metre 150cm, US Seller 4 AS654 20 or 50 pcs Silver Feather Dream Catcher Charm with Blue. Smart Needle Undo Double Tip Seam Ripper. UPHOLSTERY BUTTONS.BUTTON MAKING SERVICE.THREE BUTTONS MADE LENGTH TWINE 99p, Jack's 4-In-1 Fisherman Design by Louise Knitting Pattern #54 Children 1-12. Marianne Design Craftables Cutting Dies Tiny's Squirrel & Rabbit CR1340. Filzstoff Bastelfilz ca 3 mm Filz Stoffe Deko Basteln Platten 50 x 30 cm. Pro SX400 waterproof camera bag case for Canon WP-10H powershot IS G1X G1 X S3. CIVIL WAR CHEROKEE'S BRAVE FLAG PATCH 2" BY 2 3/4" NEW, 10x Paper Dust Bags for Clarke & Draper WDV 30L Wet and Dry Vacuum Cleaner, Silver Plated Metal And Plastic Pad Earring Backs Stoppers For Post Stud Finding. Wohndecke IKEA VARELD Tagesdecke in dunkelblau; 100% Baumwolle; 150x250cm.BOUTONS BOIS RONDS ** 18 mm ** Arc en ciel 18/012 Qté x6 ou x10, Lilo and Stitch 12 Piece Sticker Set Decal WALL STICKER Home Decor Ocean Movie. Travel Note Book Journal Diary Refill Standard Paper Pocket Stamp Sticker AN. NEW GE General Electric FLE15/2/DV/R30 21709 15W Dimmable Indoor Floodlight Bulb, Boucle coulissante métal largeur 20mm à 40mm par lot de 10. WEDDING FAVOURS CHRISTENING PERSONALISED WOODEN TWIG/STICK PENS BIRTHDAYS. Faber Castell Clic And Go Water Cup Green FC181520. TESSUTO JERSEY T-SHIRT 100%COTONE COLOR AVORIO MAGLINA LEGGERA STOFFA AL METRO, 2B\2162-M Crendon Round Pearlised Textured Buttons. 100g ball Dark Brown 4 ply British Chenille knitting wool yarn soft.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Lang Yarns Sasha #65 Fuchsia Black Long Fringed SuperChunky Wool Bl Yarn 100gr

Dickies Black Walking Hiking Cushioned Work Socks Pack of 6 Pairs Size 6-11Kleding en accessoires, The Big One Plush Throw Blanket Ultra Comfy Supersoft Holiday Themes 60x72Huis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. NumberOfItems: : 1: Binding: : Kitchen, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : PRAI, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Für: : Kamera. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Occasion: : Any Occasion: Style: : Elastic fitted dresses, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Produkttyp: : Keilrippenriemen: Referenznummer(n) OE: : 11720-ED00B. 25" LENGTH (CHOOSE FROM 4 COLORS)Sport en vakantie, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Marks and Spencer, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. CERCHIO RUOTA ANTERIORE 3 RAZZE MALAGUTI FIFTY FULL CX 50 TOP 50 GRIGIO 10901508Auto, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Style: : Modern: Brand: : Levinsohn. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Lang Yarns Sasha #65 Fuchsia Black Long Fringed SuperChunky Wool Bl Yarn 100gr

Lang Yarns Sasha #65 Fuchsia Black Long Fringed SuperChunky Wool Bl Yarn 100gr, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp