“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Corset Making Supplies 1/2" Spiral Steel Corset Boning 16.5" 1 Dozen Pcs

1/2" Spiral Steel Corset Boning 16.5" - 1 Dozen Pcs. Corset Making SuppliesCreatieve hobby's, Naaien, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : MakingItYourself , UPC: : Does not apply ,

Corset Making Supplies 1//2/"  Spiral Steel Corset Boning 16.5/" 1 Dozen Pcs
Corset Making Supplies 1//2/"  Spiral Steel Corset Boning 16.5/" 1 Dozen Pcs
Corset Making Supplies 1//2/"  Spiral Steel Corset Boning 16.5/" 1 Dozen Pcs
Corset Making Supplies 1//2/"  Spiral Steel Corset Boning 16.5/" 1 Dozen Pcs
Corset Making Supplies 1//2/"  Spiral Steel Corset Boning 16.5/" 1 Dozen Pcs

Corset Making Supplies 1/2" Spiral Steel Corset Boning 16.5" 1 Dozen Pcs

Faber-Castell Colour Pencils Pack Of 60 Polychromos Artists Colouring Art Set, Jewellery Job Lot Aqua Plastic Rocking Horse Charm Baby Shower Cards, Universal 25 SCHMETZ Nadel 130/705 Leder,Jeans,Jersey,Stepp Nadeln TOP. Tan Rustic 100% Italian leather 9"x 4.5 offcuts X2 1.1mm Patch Repair Craft, iron-on 10cm width Embroidered sequin flower applique patch gold silver or red. S80 DIGITAL CAMERA USB CABLE NIKON COOLPIX P500 S70 BATTERY CHARGER P510, URSUS Kreativ 3D-Sticker Inspiration Zur Kommunion gold, purple jellyfish synthetic leather sheet hair bow making fabric 34x20 cm, 10544 Wandtattoo Loft Wall Stickers Pirate Pirates Pirate Ship Kid's Room, 1 Sided Satin WOVEN EDGE PURPLE for rosettes or crafts 19mm box pleated Ribbon, Sinker and Tapestry needle for Brother Bulky Gauge Intarsia Carriage KA-2600, SET OF 3 STAR RESIN HALLOWEEN TROPHY PUMPKIN CARVING & COSTUME CONTEST AWARD, RUND Schmuckband Halskette Satinband 2mm Seidenband *1lfd Meter* FARBWAHL, Nantucket Seafood Lobster Shears Shellfish Scissors Crab Poultry Flower 2-Pack. attache tétine I LOVE MOM : Bleu moyen Pince / Clip en bois passant boucle, 3x Primer für Vergaser passend für Nemaxx MT52 4in1 Motorsense. Moda Fabric~ Winter Wonderland Ingrid ~1/2 yard ~Black # 23098 14~100% Cotton. 1 METRE DONALD DUCK RIBBON SIZE 1 INCH HEADBANDS HAIR BOWS CLIPS CARD MAKING, New Colourful All Over Butterfly Pattern Jacquard Chenille Upholstery Fabrics.300 English Paper Piecing Shapes by ALL QUILTY 3/4" Kites, Stretchstoff Meterware Multifunktionsstoff Polyester-Universalstoff 5% Elasthan, Creda 48141 Main Oven Inner Door Glass Seal *Genuine*. 1 ULTRA PRO 18x24 TOPLOADER Photo Memorabilia Art Poster Lithograph Print Sheet, 6 x Energizer G9 LED 2W = 20W FILAMENT Capsule Bulb Day Light Use 90% less ene.. 4,98€/100g Rope Woolly Hugs Pro Lana 200g mit neuen Farben, Lot 10 Perles Verre Ø=1,5cm L=1,7 Bijoux Artisanat Inde Rouge, YKK double Pull Sliders use for # 5 Coil Zipper black 10 Sliders, Make Your Own Through The Window Card Fronts CD-ROM 15, Pale Pink Sandwashed Silk Charmeuse Fabric.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Corset Making Supplies 1/2" Spiral Steel Corset Boning 16.5" 1 Dozen Pcs

Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Non applicabile. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Features: : Bulk/Lot: Color: : White, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 63 Amp 2 Pole Contactor AC 12kW Normally Open DIN Rail Mount Heating LightingAuto, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Boots. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Corset Making Supplies 1/2" Spiral Steel Corset Boning 16.5" 1 Dozen Pcs

Corset Making Supplies 1/2" Spiral Steel Corset Boning 16.5" 1 Dozen Pcs, Creatieve hobby's, Naaien, Overig

Telefon

Whatsapp