“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena Warsaw

Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena WarsawCreatieve hobby's, Divers materiaal, Papier !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : ITD , EAN: : 5901779125862: MPN: : R882 , Product Type: : Decoupage: Sub-Type: : Sheets , Colour: : Multi: Theme/ Shape: : City ,

Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena Warsaw
Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena Warsaw
Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena Warsaw
Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena Warsaw
Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena Warsaw

Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena Warsaw

10 Microtexnadeln von Schmetz Stärke 90. Polycotton Fabric Leaping Reindeer Snow Christmas Trees Xmas Star Craft Material, Cotton Herringbone Trim Green. 5 Metall-Spacer m.Öse antiksilber 7x10mm Perlen 10487, LUXURY Faux Fur Fabric Material SNOW WHITE. Lana Para Tejer~ Wool Yarn 100grams~. Green Angels Safety Pin Christmas Craft Beading Kit Set of 4 Design Works, PRESSER FOOT Ruffler Bernina 1030 1031 1080 1090 1120 1130 1230 1260 1530 1630. 1 mtr ivory/silver shimmer chiffon fabric..58” wide 147cm, 100 White Hammered A6 Postcard style Blank Cards & White Envelopes Weddings !!. 10 Intercalaires spacer Ovale Feuille 10x6mm Perles apprêts création bijoux A376. Designer Vertical Striped Pattern Gold Soft Chenille Velvet Upholstery Fabrics, Hotfix Bügelbild Motiv Strass Muschel Hellblau AB-Crystal 110615 Karostonebox. Comes with wheels. Black & Silver Pelican 1650 with foam, 5 x Tibetan Silver Pentagram Pentacle Pendant Charms Pagan Wicca Gothic, Genuine Creda Indesit Brown Oven Control Knob.ELEPHANT LION MONKEY TIGER GIRAFFE ZOO CUTIES EK SUCCESS STICKO STICKERS. REDUCED TO CLEAR!! Fun Grey Dog Doorstop Door Stop New and Tagged. HAND DYED RUG HOOKING WOOL Mill-Dyed APPLIQUE " POP ROCK PARTY", Riggers Have Big Tools Funny Oil Sticker Decal Hardhat Welder Vinyl 10210. 50x wooden 20mm Heart Embellishments Craft Scrap Book Making Cards mdf 0033. Sunlite Halogen 45 Watt PAR16 Narrow Flood Reflector Medium Base Light Bulb, W/CHARM CHRISTMAS BLESSINGS FLIP IT CARING CROSS STITCH PATTERN LIZZIE KATE, "SWANSONG" QUILT PATTERN A PIECED QUILT DESIGN BY DERECK C LOCKWOOD. Firbon Watercolour Brush Pens Set 20 Colours Brush Pen Marker Pen Kit with Soft, Flower Shape Acrylic Stone sewing for 10mm Button 60pcs.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena Warsaw

Barska AB10598 10x50 Xtreme View Bak-4 Prisim Multi-Coated Green Lens BinocularsFoto en camera. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Product Type: : figure: Size: : 60mm. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Isaac Mizrahi Essentials V-Neck Tunic Tank Top Bright White 1X NEW A306536Kleding en accessoires. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4058632004169. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Official, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. NSW Blende Nebelscheinwerfer Abdeckung VW T5 vorne links ab Facelift 2009 - NEUAuto, 2x Volvo S80 MK2 Genuine Osram Ultra Life Stop Brake Light BulbsAuto's. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Drapery. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), HASH Old Vtg 1970`s Very Large Button Pin Badge(63mm-2. Professional Grader: : Not Professionally Graded: Modified Item: : No.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena Warsaw

Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Veteran Syrena Warsaw, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier, Knippapier

Telefon

Whatsapp