“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

gelbe Blüte TB 9 Purpur-Mandel-Wolfsmilch rotes Blatt

Purpur-Mandel-Wolfsmilch, gelbe Blüte, rotes Blatt - TB 9Garten & Terrasse, Pflanzen, Sämereien & Zwiebeln, Pflanzen, Bäume & Sträucher !. Gattung: : Euphorbia: Sonnenlicht: : Volle Sonne, Halbschatten , Umgangssprachlicher Name: : Wolfsmilch: Modifikationsbeschreibung: : Array , Wuchsrichtung: : Buschig: Wasserbedarf: : Mittel , Spezifikation: : Zierstauden: Marke: : Nicht zutreffend , Klima: : Gemäßigt: Herstellernummer: : Nicht zutreffend ,

gelbe Blüte TB 9 Purpur-Mandel-Wolfsmilch rotes Blatt
gelbe Blüte TB 9 Purpur-Mandel-Wolfsmilch rotes Blatt
gelbe Blüte TB 9 Purpur-Mandel-Wolfsmilch rotes Blatt
gelbe Blüte TB 9 Purpur-Mandel-Wolfsmilch rotes Blatt

gelbe Blüte TB 9 Purpur-Mandel-Wolfsmilch rotes Blatt

John Deere Filter Kit LG258, Free UK P&P New Look Ladies Easy Sewing Pattern 6381 Jersey Knit Skirts..., Iceton' Codiaeum 80 cm Height Indoor plants Croton 'Mrs, NEUWARE 18-105 18-135 für AF-S DX 18-70 Gegenlichtblende Nikon HB-32 18-140. SunSun HW-504 505 Außenfilter Ersatzteil Einlass Set komplett Aquarium Filter. Kitchen Chef & Chalk Blackboard 38 X 21cm Ornament BNIB. 21256100 Gravely Engine Adapter Mount P/N 20555 814 8123*J8 Gravely 810 812, CONGRATULATIONS YELLOW NEW BABY OR SILVER GIFT WRAP & Tag Packs Wrapping Paper. OTTIMA RARA GIAPPONESE PUMPKIN ZUCCA UCHIKI KURI 12 SEMI SEEDS. 10 Pcs Blue Candles Birthday Wedding Anniversary Party Cake Decorations Toppers.Klassiche Wege Stand Garten Beleuchtung schwarz Aussen Steh Leuchten Milchglas. 3 Pack Mower Blades John Deere 48" M115495 GT242 GT262 275 325 335 345 425, Strimmer Cord Trimmer Line Cord Tough Nylon Cord 15m x 1.65MM Thick. 5D Diamond Painting Kits Mosaic Harry Potter Embroidery Full Drill Cross Stitch. Vegetable Leek Blue De Solaise Appx 1200 seeds. Colourful African Wax Print Fabric Ankara 6 Yards. RETE RETI TELI PER RACCOLTA OLIVE ANTISPINA ANGOLO RINFORZATO VERDE MT.8X10 INTE. 4' x 5' Light Pink Mongolian Faux Fur Premium Throw Decor Blanket Comforters NEW. Spannungsschraube seitlich Chain tensioner kit für Stihl 026 MS260 MS 260. 30th Birthday Black and Silver Square Inflated Helium Foil Balloon in a Box 18".

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

gelbe Blüte TB 9 Purpur-Mandel-Wolfsmilch rotes Blatt

Jewelry Type: : Necklace: Main Color: : Gold. Studded Hot Pink Pyramid Leather Bracelet Punk Gothic Thrash Metal RockabillySieraden en horloges. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : UN brand, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Forgeworld. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Oracal, NEW FSA Vero Compact 170mm 34/50 JIS Crankset BlackSport en vakantie, NEW PENN REEL PART - 7C-49 Mariner 49L 525GS 555GS Metal Drag Washer (Set of 3)Sport en vakantie. Sleeveless Ball Gown Dresses Evening Prom Homecoming Formal Bridemaid PurpleKleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Intended Use: : Replacement Part: Manufacturer Part Number: : 90820. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Staat: Nieuw met defecten : Een gloednieuw, Produktgruppe: : Innenausstattung: Material: : Velours. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : UPT, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Trade-Shop, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

gelbe Blüte TB 9 Purpur-Mandel-Wolfsmilch rotes Blatt

gelbe Blüte TB 9 Purpur-Mandel-Wolfsmilch rotes Blatt, Tuin en terras, Planten, zaden, bolgewassen, Planten, scheuten, Vaste planten

Telefon

Whatsapp