“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BONDS BABY ZIP WONDERSUIT/BABYGROW NWT TRICERATOPS TIME UNISEX ALL SIZES

BONDS BABY ZIP WONDERSUIT/BABYGROW NWT TRICERATOPS TIME UNISEX ALL SIZESBaby, Other Baby !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Boys & Girls , Modified Item: : No: Non-Domestic Product: : No , Custom Bundle: : No: Material: : 100% Cotton , Sleeve Length: : Long Sleeve: Occasion: : Casual , Brand: : Bonds: Colour: : Multi ,

BONDS BABY ZIP WONDERSUIT//BABYGROW NWT TRICERATOPS TIME UNISEX ALL SIZES
BONDS BABY ZIP WONDERSUIT//BABYGROW NWT TRICERATOPS TIME UNISEX ALL SIZES
BONDS BABY ZIP WONDERSUIT//BABYGROW NWT TRICERATOPS TIME UNISEX ALL SIZES

BONDS BABY ZIP WONDERSUIT/BABYGROW NWT TRICERATOPS TIME UNISEX ALL SIZES

Inktastic South Dakota State Word Salad T-Shirt Home Pierre Rapid City Rushmore, Safety harness leash anti lost wrist link traction rope for toddler baby kidsVT. CHICCO Massaggia Gengive Fresh Relax 4m Lenisce con Freddo a lungo MELA, BMS Antarctic Clima Fleece Baby Overall mit BIO Baumwollfutter in cranberry. Princess Alexa On Board Girl Car Sign Child/Baby Gift/Present 002, COLOUR CHOICE PERSONALISED EMBROIDERED PRAM/COT PRINCESS BABY BLANKET GIRL. Newborn Toddler Baby Soft Handmade Photography Props Cap Hat .... doudou singe gris blanc vert triangle mots d'enfants neuf, pink hello kitty dimple fleece stay put buggy/pram stroller blanket, Altabebe Rückenlehntasche basic grau. Baby Leder-Optik Sneakers Chucks Weiß Baby4. 0-3 up to 9-12 MONTHS R.R.P £10.00 KHAKI AGES BABY BOYS ADAMS CARPENTER PANTS. Charcoal Denim Baby Jogger Deluxe Carrycot/Pram, SILKONA Baby Strumpfhose Gr 62-68 82% Baumwolle Kinder Strumpfhosen NEU. Infant Boy's Sleeper One-Piece Green Football League Puppy Too-Nite Pajamas, The Gro Company Jet Diamond 1.0tog Travel GroBag 18-36 months. 62 ADIDAS TREFOIL T-SHIRT WEIß ROSA PINK MÄDCHEN GR 116 GR. Christmas Dress Outfits Baby Girls Sister Matching Romper Headband Clothes Sets, Baby Monthly Milestone Blanket for Boy Girl Premium Super Soft Thick Fleece USA, Girls Gerber 2 Pack Footed Pajama Sleepwear Size 24 Months New Monkeys.STEIFF Classic Nicky Sweatshirt blau mit grossem Teddykopf Gr.56-86 NEU 002881, Taupe Liz and Roo Harper Bumperless Gathered Skirt Crib Bedding 3-Piece Set. Taufkleid Festkleid Taufgewand Kleid Taufe Hochzeit Babykleid Nr.0le46s, Disney Mickey Mouse Black & Red Flip Flops Sandals Shoes Toddler Boy Size 9-10, New Handmade No Drama Llama Pink Minky Baby Girl Bib and Burp Cloth Set, Pants Girls Toddler Khaki Kids Children Adjustable waist Barbie 3T 4T 4 5 New. Savi Mae Magnetic Baby Safety Locks for Cabinets or Drawers, No screws 8+2, modern-twist Silicone Toddler Snack Bowl with Lid 100% Pure Spill-proof Blue, upto 24 mths Boys Stunning Spanish h bar dungaree blue Shorts & Shirt Set. Butterfly Kisses Butterflies Toss Mint Quilting Treasures Cotton Fabric YARD,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BONDS BABY ZIP WONDERSUIT/BABYGROW NWT TRICERATOPS TIME UNISEX ALL SIZES

Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Material: : 100% Polyester Dryfit: Style: : Polo, Alle definities van de staat bekijken : Style: : false. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Heat Shrink 20mm / 12 Inches Long For Covering DCC DecodersSpeelgoed en spellen, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, New Balance Men's 720v4 Running ShoeSport en vakantie. YH Women's Fashion Soft Chiffon Scarf ShawlKleding en accessoires, Opmerkingen van verkoper: “Highest quality by FAR, Schrittlänge: : L30: Material: : Baumwolle. ACV Batterieklemme vergoldet Pluspol-Minuspol 1x35 mm² + 1x20 mm² + 2x10 mm² SETAuto, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 3mm Round Fluted Beads for 1:9 Traditional Scale Model Horse Tackmaking - SilverSieraden en horloges, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de winkel geretourneerd is nadat het gebruikt is, Sub Type: : Fuel Hose: Part_Number: : 24712, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : MEYLE. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Type: : Gift: MPN: : Does Not Apply, Alle definities van de staat bekijken : Length: : 12".

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BONDS BABY ZIP WONDERSUIT/BABYGROW NWT TRICERATOPS TIME UNISEX ALL SIZES

BONDS BABY ZIP WONDERSUIT/BABYGROW NWT TRICERATOPS TIME UNISEX ALL SIZES, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Jumpsuits en rompers

Telefon

Whatsapp