“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Emu 8574 Vintage Baby Knitting Pattern Sweater Cardigan Tank Top DK 19-22" Repro

Emu 8574 Vintage Baby Knitting Pattern Sweater Cardigan Tank Top DK 19-22" ReproCreatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien !. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken , Opmerkingen van verkoper: “An enhanced, digitally cleaned and enlarged copy of a vintage pattern - not the finished item. Printed on 100 gsm paper. Sent in a new plastic pocket and card backed envelope.” ,

Emu 8574 Vintage Baby Knitting Pattern Sweater Cardigan Tank Top DK 19-22/" Repro
Emu 8574 Vintage Baby Knitting Pattern Sweater Cardigan Tank Top DK 19-22/" Repro
Emu 8574 Vintage Baby Knitting Pattern Sweater Cardigan Tank Top DK 19-22/" Repro
Emu 8574 Vintage Baby Knitting Pattern Sweater Cardigan Tank Top DK 19-22/" Repro

Emu 8574 Vintage Baby Knitting Pattern Sweater Cardigan Tank Top DK 19-22" Repro

40 LARGE CONES POLY MACHINE EMBROIDERY THREADS 4 SINGER, Snake chain bracelet for Euro Beads 8" X 3mm thick silver plated chain., Sublime extrafine merino wool DK yarn Shade 111 Fruitcake, Vintage 70s Furstenberg Dress Vogue 1549 sewing pattern wrap dress B36, Sew On Motorcycles Biker Racing ATV Drift Embroidered HONDA Patch Iron. 25 x A5 Natural Cream Parchment Paper 90gsm for Cardmaking Certificates AM625. CONFETTI SEQUIN DISCO DOT KNIT FABRIC COSTUME PAGEANT DECOR DANCE APPLIQUES BTY. Vinyl faux Leather Skull on black embossed Faux vinyl fake upholstery ROLLED. Dual-Ladegerät für SJ CAM SJ7 STAR 4K Wi-Fi Black/Silver/Rose Edition 2 Akkus. Staedtler Mars Technico 780 2mm Lead Holder Pencil 2 mm with Bonus Lead & Eraser, Custom Wood Picture FrameBlack Series 3Great for Diplomas & Photos. 25mm Handmade Glass CabochonsBlack Cat Designs10pcs Mixed. Osram LED RETROFIT R63 Filament 2,8W E27 Strahler warmweiß 2700K 60° wie 19W. Zig Zag Needle Plate #312777 For Singer Domestic Sewing Machines, Fun Retro Design Snowman POP UP 3D HONEYCOMB PAPER Christamas Table Decoration. Tis The Season Iron On Patch Deer Hunter Hunting Hunt Gift Present 3" Sew, THE PUNISHER MARVEL Personalised Black Duvet cover/Bedding Set.GREEN PALM LEAVES Cotton Fabric Curtain Upholstery Tropical Leaf 140cm wide. Counter Art Vintage Print 12" x 15" Glass Cutting Board. Brown Green Gold Quilting Andover/Ember Reds Evergreens/Morton B177 By 1/2 Yd. Honda GX160 Recoil Repair Kit Quality Replacement Part. Extra Fine Nib 1mm Acrylic Based Paint Marker Molotow 127HS-EF, 20 Or 50PCs Celtic Triskelion 19mm Chandelier Antiqued Bronze Charms C2113-10, 10 GROZ BECKERT #16 16X257 DBX1 16X231 16X95 1738 SEWING MACHINE NEEDLES. I'm Not Perfect Limited Edition embroidered IRON ON 4 inch PATCH, Oracal 631 Matte Dark BLUE Removable Vinyl 12" x 300" Roll #050 EZ Remove 25 ft*,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Emu 8574 Vintage Baby Knitting Pattern Sweater Cardigan Tank Top DK 19-22" Repro

Mogelijke cosmetische onvolmaaktheden variëren van natuurlijke kleurverschillen tot slijtplekken, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Farbe: : Chrom matt: Herstellernummer: : 940. Output Voltage: : 3V: Country/Region of Manufacture: : China, MPN: : XB9007: EAN: : 3507790048368, FIGURINES-STAR WARS CAPITAINE TARPALS BINKS -compatible livraison 2-4 joursSpeelgoed en spellen. RC4WD R3 Scale 2 Speed Transmission Ceramic Rubber Sealed Bearing KitSpeelgoed en spellen, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Style: : Contemporary: Main Colour: : Pink, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Warmth: : Midweight: Neckline: : Funnel Neck. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Durchmesser: : 5 mm: Typ: : Dermal Anchors/Dermal Anker, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Country/Region of Manufacture: : Italy: MPN: : FC-RE863C, Alle definities van de staat bekijken : Size Type: : Regular. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Marque: : TRC, Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 073650817571. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Ideal Home Rnage, Main Colour: : Whites: Bulb Type: : Halogen. Connectivity: : Wireless: MPN: : XM-W4.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Emu 8574 Vintage Baby Knitting Pattern Sweater Cardigan Tank Top DK 19-22" Repro

Emu 8574 Vintage Baby Knitting Pattern Sweater Cardigan Tank Top DK 19-22" Repro, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp