“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Aurifil Thread Set 10 Small Spools Cotton Over The Rainbow by Edyta Sitar

Aurifil Thread Set - Over The Rainbow by Edyta Sitar - 10 Small Spools - CottonCreatieve hobby's, Naaien, Ritsen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Aurifil , Color: : Assorted: Type: : Quilting, Hand , Unit of Sale: : Pack: MPN: : Does Not Apply , Model #: : ORES1050S: Material: : Cotton , Collection: : Over The Rainbow: UPC: : Does not apply , 。

Aurifil Thread Set 10 Small Spools Cotton Over The Rainbow by Edyta Sitar
Aurifil Thread Set 10 Small Spools Cotton Over The Rainbow by Edyta Sitar

Aurifil Thread Set 10 Small Spools Cotton Over The Rainbow by Edyta Sitar

5/8" ALL STAR Red Gold Satin RIBBON ROLL~~ 25 YARDS Hair Bow All Sports Soccer, Rice Paper for Decoupage Scrapbook Craft Kite and Balloon 282. 100ct Mini Metals Colored Square Brads. Dye *OFFER* Pentel Art Colour Water-Based Ink Refillable Nylon Brush Tip Pens!, Vintage embroidery pattern & iron on transfer-Crinoline lady design in 5 sizes. CROCHET PATTERN FOR TEDDY BEAR. YARN 5x100g KNITCO VINTAGE COTTON Beige black Mix 3 COTTON ARAN KNITTING WOOL. 3 Antique Bronze Skeleton Steampunk Cogs Gears Key Charm Pendant 71mm TSC43. Miyuki Delica 10/0 Beads Sparkling Lt Bronze Lined Crystal DBM0907 7.2g K12/10. 13 mm High Quality Steel Split Rings Key Rings Nickel Gold Plated, Aquamarine Bronze Picasso 14x13mm 25 Czech Glass Large Rose Petals Beads. 5m x 4cm Lace Pale Peach #1034, Proops Jewellers 8" Teardrop 30 Hole Drawplate Jewellery Making Wire J1067, 8707 Vintage Simplicity Sewing Pattern Misses Top Stitched Pants ESP Slacks OOP. Sizzix Thinlits Dies Toadstool Mushroom Acorn Sizzix Funky Foliage 663087. Texacro von Klettverschluss Companies Selbstklebend Klettband Aufkleben Fastener.Sew on,White Guipure Lace Motif Applique,Wedding 2 x Iron on 8 x 5cm. Cockerel Rooster Chicken Printed Fabric Panel Make Cushion Upholstery Craft. Energizer Bunny 3-7/8" Embroidery Iron-on Custom Patch E18, x 5" x 3" tall Party 100 x Clear sweet Gift Display Bags with gusset 9", Original Ihagee lens hood for Altix EXA Meyer Optik Trioplan 2,9 50mm, Creative Memories Sticker Packs-varied-you choose. Amy Design Stanzer Tauben mit Schärbe 1tlg.. Raimondi Tile Leveling System 1/16" LARGE White Clips ~ 200 thru 1500 pieces ~,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Aurifil Thread Set 10 Small Spools Cotton Over The Rainbow by Edyta Sitar

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Pattern: : Solid: Size Type: : Regular, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Material: : Plastic. Fuel Source: : Electric: Brand: : ElectriFly. Elastin: Length/Amount: : Less than 1 Metre. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Mighty Wallet, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. White Pearls Flower Girl Head Decoration Party Slide Hair Clip Accessories HA302Kleding en accessoires, Geschlecht: : Damen: Feingehalt: : 925er. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. WHITE STITCH FITS VOLVO S80 1998-2006 HANDBRAKE GAITER LIGHT GREY LEATHERAuto's. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Model: : medium fast action fly carbon fiber blanks, Instrument Family: : Alnico V Pickup: Type: : Single Coil. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 5x Krawatte klassisch breit Korntex ® 23 Farben Business Hochzeit Silvester Kleding en accessoires. ISBN: : Does Not Apply: Quantity: : 1, Synonym 5: : 16mm 17mm 18mm 19mm Drehmomentschlüssel: Synonym3: : Klauenschlüssel Vierkant Ratsche 3/8" CRV Knarre. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. GANASCE FRENO POST CON MOLLE TRW LUCAS SUZUKI 450 GS L 1980-1987Auto, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), ACMAXX MRC LENS ARMOR UV FILTER Sony Cyber-shot RX100-III RX100III mark3 RX100M3Foto en camera. Packaging: : Retail: Colour: : Rainbow, FRONT LEFT HAND WHEEL SPINDLE FITS John Deere 92 102 105 107 115 125 135 ModelsTuin en terras.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Aurifil Thread Set 10 Small Spools Cotton Over The Rainbow by Edyta Sitar

Aurifil Thread Set 10 Small Spools Cotton Over The Rainbow by Edyta Sitar, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen

Telefon

Whatsapp