“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

The Art Therapy Patterns Mini Coloring Book Adult Relaxing Stress Relieving Kids

The Art Therapy Patterns Mini Coloring Book Adult Relaxing Stress Relieving KidsCreatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 6" x 12". , Color: : Multi-Color: Model: : GP101-102-103-104-105-106 , MPN: : GP101-102-103-104-105-106: Product Line: : Adult Coloring Book , Brand: : Art Zone: Type: : Art Therapy , 。

The Art Therapy Patterns Mini Coloring Book Adult Relaxing Stress Relieving Kids
The Art Therapy Patterns Mini Coloring Book Adult Relaxing Stress Relieving Kids
The Art Therapy Patterns Mini Coloring Book Adult Relaxing Stress Relieving Kids
The Art Therapy Patterns Mini Coloring Book Adult Relaxing Stress Relieving Kids

The Art Therapy Patterns Mini Coloring Book Adult Relaxing Stress Relieving Kids

Down Blend or Polyester Fiber Filled Pillow Insert. Authentic Flowers of Scotland Tartan Plaid Ribbon choice of 5 widths 25 yards. EMBROIDERED IRON ON DOG PAW PRINTS PR APPLIQUE 3590-W, Crystal Pony Beads 9MM Darice 50 100 250 500 1000. Moroccan Pattern Stencil Reusable Journaling Cards Crafts Wall Furniture TE277. Red Hot Rod Embroidered Iron On Patch Racing Car 139-I, Plume moonlight blue purple stripe metallic Timeless Treasures fabric. Anchor Stranded Cotton 8m Colours 225-246 100% Cotton Embroidery Thread Skeins, Love Heart Leather Cover Scrapbook Album,DIY JM-capricorns Vintage Photo Album. ALIEN THE EXTRA-TERRESTRIAL Duvet Cover Set Bedding Primark Home Gift Blue E.T. Schachenmayer Inspiration133 Winterwarme Wohlfühlmaschen f.junge Familien #2837. mom Boss Happy Planner Stickers 5/sheets, 10x T5 Terry Clips 16mm 5/8 inch Sprung Steel Tool Tube Holder. 20 or 40 Silver or Gold Star Charms,Pendant Christmas jewellery craft making, Light Brown Toile Print Flax Linen Fabric 57"W Upholstery BTY Natural Fiber. Grandma Christmas Card, 10 Pcs 19mm Antique Silver Plated Very Strong Magnetic Clasps Beading W186. Moda HARMONY White on White Tonal Writing 5690 12 Sweetwater QUILT FABRIC. Peugeot Mignonnette Pepper Mill Metal refined with real Silver Silvered 13.5 cm. approx 3mm 50g glass seed beads Magenta Inside size 8/0 craft jewellery.Snow Leopard English Garden PWSL054 Begonia Aqua Cotton Fabric By Yd. Husqvarna 531300439 18" H30-72 95VP Chainsaw Chain .325 .050 LowVib, Pack 5 Logan 270 Blades for various Mount Cutters, CHARCOAL GREY MARL QUALITY 1.5mm Soft Craft Felt Fabric Material, Mothercare Orb Bumper Bar in Black Leather. Military Elastic Webbing 1.25'' MIL-W-5664 T-2 CL-1 COYOTE MilSpec COLOR-NATURAL, Orange Shade 016 4mm Wide x 3m Long YLI Silk Ribbon, CHUNKY TEETH PLASTIC FREE P&P OPEN END ZIPS 30"/76CM ASSORTED COLOURS,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

The Art Therapy Patterns Mini Coloring Book Adult Relaxing Stress Relieving Kids

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Ed Hardy, Girl's Child's Bumblebee Tights 8-12 Years Manchester Bee One Love Fancy Dress Kleding en accessoires. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). SiteWideCondition: : New: Fiber Content: : Wool. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Theme: : Animals & Bugs: Material: : Acrylic, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Lego Military Stealth Operative Minifigure Custom PrintedSpeelgoed en spellen. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Muster: : Folie: Produktart: : Wandtattoo. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, NEW Beautiful Red Crystal & Matt Red Ball Double Sided Earrings, Weite: normal CrosliteKleding en accessoires, Produkttyp: : Querlenkerlager: Referenznummer(n) OE: : Original, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, LIKIT Refill Banana Lick Horse Pony Boredom Toy Large or Small FREE DELIVERYSport en vakantie, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, VINTAGE 1970 AGED TO PERFECTION - Birth Year /Birthday Gift Themed Men's T-ShirtKleding en accessoires, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Merkmal 2: : Tieferlegung: Sonstiges: : Optimierte Fahrdynamik. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Frühstücksbrettchen, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Topps Star Wars Galaxy 1 BoxVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

The Art Therapy Patterns Mini Coloring Book Adult Relaxing Stress Relieving Kids

The Art Therapy Patterns Mini Coloring Book Adult Relaxing Stress Relieving Kids, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie, Papier

Telefon

Whatsapp