“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Gutermann Sew-All Threads Pack of 42

Gutermann Sew-All Threads Pack of 42Crafts, Sewing, Other Sewing !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Gutermann , UPC: : Does Not Apply: ISBN: : Does Not Apply , EAN: : Does Not Apply , 。

Gutermann Sew-All Threads Pack of 42
Gutermann Sew-All Threads Pack of 42
Gutermann Sew-All Threads Pack of 42
Gutermann Sew-All Threads Pack of 42
Gutermann Sew-All Threads Pack of 42

Gutermann Sew-All Threads Pack of 42

#2365 Gold Trim Fringe Celtic Knot Embroidery Iron On Applique Patch. Spanish Cedar boards lumber 3/8 surface 4 sides 24", Pixie Flower Chariot Butterflies Quilt Block Multi Szs FrEE ShiPPinG WoRld WiDE. TROPICAL PALM LEAF SEAFOAM BLUE D4087 PALM LEAF JACQUARD FABRIC BY YARD 58"W, 6 Cards of Elegant Flat Cream Shank 12mm Buttons Sewing/Knitting/Crafts, 2 x Luxury Bounce Back Pillow Pair Hollow Fiber Extra Filled, Counted Cross Stitch Kit Cat. RELEASED 2001 VINTAGE 18"X22" MARY ENGELBREIT GARDENING BTFQ, CHRISTMAS CARD CHRISTMAS TREE ORNAMENT BAUBLE Angel Fairy Christmas Tree Vintage, For Horses and Dogs Pack Of 5 Or 10 1/2" Heavy Duty Nickel Plated Panic Snap. 4x Paper Napkins for Decoupage Decopatch Craft Red Love Spots, Mini Torte 2-stöckig/2-Set Ø 15/10x5 Dummy Scheibe Cake Styropor Bestellung Süß, Christmas Light Bulb Gift Tag Die Cut Large Paper Piecing Handmade Card Stock, 2 KUPFER HASEN 22x11 MM VERSILBERT GESCHWÄRZT 6403. Höhe: 115cm mit Standstab Windspiel Satorn 35 Rainbow Ø: 35cm wetterfest. Artificial Butterflies with Glitter 7.5cm Wingspan Spring Colours Set of 6, Patch Iron-On Owl Bird By Sketch Embroidered Applique Patches For Jackets, usa seller 5 yards 6" seed bugle beaded fringe gold. GC16 Two Gold Filled Tiny Butterfly Charms 10x11mm. Purple Cotton Knit Fabric by the Yard Double Crepe Heavy Weight 9/15/16.WENKO Stand WC-Garnitur Macao WC-Rollen Toilettenbürstenhalter unbenutzte B-Ware, 8 Metall- Jeans- Knöpfe altkupfer 16mm Hosenknöpfe m-ak-05 Nähfreiknöpfe, 10% Off Nora Corbett/Mirabilia X-stitch chart-Intriguing Insects-Miss Ladybug, Bon Voyage Party Banner 270cm long repeats 3 times Brightly Coloured. Geometric Triangle Pattern Quality Woven Jacquard Upholstery Fabric Blue Grey, 20pc ORGAN 16X257PD 16X95PD TITANIUM SEWING MACHINE NEEDLES DBX1PD 16X231PD. WILKO BEST Medium Roast & Bake Tin Non Stick Heavy Gauge FRIDGE FREEZE D/WASHER. DARICE STENCIL REUSABLE NATIVITY 2 SHEET 8 1/2 X 11 NEW NATIVITY 5 X 7 1/4, RELIGIOUS STICKERS BY CREATOLOGY ONE SHEET BEAUTIFUL STICKERS #DOVE40, offcuts 4m x 2m Heavy Duty Weedban 50 Weed Control Fabric,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Gutermann Sew-All Threads Pack of 42

Stil: : Clogs: Produktnummer: : 41-791-24, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Model: : HD LR 14002: Color: : Pink, Muster: : Bildmotive: Produktart: : Schiefertafel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : "Handmade". Brand: : Unbranded: Style: : Modern, MPN: : Does Not Apply: Type: : Bed Runner. Kimberwick Uxeter Single Jointed Bit - Sizes: 4, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Fox Chunk Khaki Mid Boot / Carp FishingSport en vakantie. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Flower Girl Dress Sparkly Jewl Girls Party Christening Bridesmaid Corsage DressKleding en accessoires, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Honda CR125/250 2002-2007 Rear BRAKE PADS AP1 176 Apico/Gold FrenAuto, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. nwt HARLEY DAVIDSON *Roll On* Dark Navy Blue Long Sleeve Tee ShirtKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Finecraft. Occasion: : Going Out: Look: : Going Out, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Gutermann Sew-All Threads Pack of 42

Gutermann Sew-All Threads Pack of 42, Creatieve hobby's, Naaien, Overig

Telefon

Whatsapp