“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5pc Kids Toddler Safety Stove Gas Oven Knob Covers Protection ~ New

5pc Kids Toddler Safety Stove Gas Oven Knob Covers Protection ~ NewBaby, Veiligheidsuitrusting, Veiligheidsartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : DreamBaby , Package Containments: : 5 Count Knob Covers: Model: : 5 Stove & Oven Knob Covers , Features: : Easy To Follow Instructions: MPN: : L730 , LOC: : AC10004EP041/0428/M: Suits: : Gas & Electric Covers , APN: : 5989181: Helps Protect Your Child: : Fits Most Stove & Oven Knobs , SW: : 8 oz: UPC: : 878931007302 , 。

5pc Kids Toddler Safety Stove Gas Oven Knob Covers Protection ~ New
5pc Kids Toddler Safety Stove Gas Oven Knob Covers Protection ~ New
5pc Kids Toddler Safety Stove Gas Oven Knob Covers Protection ~ New
5pc Kids Toddler Safety Stove Gas Oven Knob Covers Protection ~ New

5pc Kids Toddler Safety Stove Gas Oven Knob Covers Protection ~ New

6.5“ Hair Bow Clip National Flag Accessories 21 BLESSING Good Girl 5.5", Outfit Clothing Set Toddlers Size 3T $36 MINNIE MOUSE DISNEY Tutu Dress 1-Pc. Looney Toons Kids Shows Taz Pepe Handmade Pacifier Holder WB Cartoons, X2 NEW BLUE SOFT GRIP HANDLES SCISSORS JOT 8-1/2 LONG STAINLESS STEEL. Babyanzug Taufanzug Jacke+Strampler Taufe Junge Weiß Set 2tlg 6-9/9-12/12-18 Mon, Carter's Infant Girls 1pc Flamingo Swimsuit Size 3/6M 6/9M. Bindelätzchen small kiwi Mathilda die Maus STERNTALER 16226. 8 x UNIVERSAL Black Oven Cooker Hob Flame Burner Hotplate Control Switch Knobs, I Am So Loved Family Cute Gerber OnesieRelatives Adore Favorite Baby Romper, Girl's Toddler SONOMA PETUNIA Pink/Yellow Sandals Fashion Dress Shoes NEW, PHILIPS Hue Cher Deckenleuchte Amazon Alexa Apple HomeKit Diele, Baby Bear Pacis Adult Pacifier "Angel" Green Adult Paci DDLG/ABDL. RALPH LAUREN baby boys blue houndstooth ROMPER 3M 9/12M white Collar & trim BNWT. Retro Bookshelf Printing Tapestry Art Wall Hanging Blanket Beach Yoga Mat Home, New Daniel Tiger Neighborhood Toddler Sandals Summer Water PBS Kids Size 11, Anais CLASSIC DREAM BLANKET DAHLIAS Baby Nursery Bedding BNIP Aden, T5 5301 LSZ *** 20 toupies cristal Swarovski 5mm light siam ab satin. Babybugz Baby Rocks Denim Dungarees. 6 Choices Baby/Child Safety Personalised Grandads Prince On Board Car Sign. 4pcs Kawaii Sheeps Resin Flatback Cabochon Embellishments Scrapbooking Decoden.3 Gr.50/56 weiß Alvi 423509249 Baby Mäxchen teilig "Dots", NWT DVF Diane von Furstenberg BabyGap Amp Hearts Packable Anorak Parka Jacket. Silver Assorted Designs Self Adhesive Peel Off Stickers Sheet Card Decor Crafts, Baby Toddler Walking Wing Belt Safety Strap Harness Walk Assistant Infant Carry. UNIVERSAL PRAM CAR SEAT BUGGY LINER INSERT STROLLER REDUCES PRESSURE COTTON, GYMBOREE HULA BABY FLOWERS N PLAID WOVEN DRESS 6 12 NWT. Elvie Double Electric Breast Pump NEW,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5pc Kids Toddler Safety Stove Gas Oven Knob Covers Protection ~ New

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Anvil. Garment Care: : Machine Washable: Inside Leg: : inside leg 31". en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Gymboree Nwt Christmas Holiday Penguin Polar Bear Owl Purple Pjs 18-24 MBaby, Opmerkingen van verkoper: “A brand new black & white PHOTOCOPY which has been copied directly off my original vintage 'knitting-booklet extract' knitting pattern (not a 'shop-bought' style pattern), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, LEGO® 5 x 87079 Fliese 2 x 4 magenta 4651898 (#F26) Friends ElvesSpeelgoed en spellen. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). EAN: : 5056191402371: MPN: : HI-JS6JS3-MF. 14k Yellow Gold White Freshwater Cultured Pearl Stud Earrings - 5, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, UPC: : Does not apply: Make: : Peugeot. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. CHICCO C6 Lightweight Baby Stroller Mosquito Insect Bug Net Mesh White Cover NEWBaby.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5pc Kids Toddler Safety Stove Gas Oven Knob Covers Protection ~ New

5pc Kids Toddler Safety Stove Gas Oven Knob Covers Protection ~ New, Baby, Veiligheidsuitrusting, Veiligheidsartikelen, Sloten, klinken

Telefon

Whatsapp