“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Culpitt FESTIVAL GIRL Claydough Instant Cake Topper Decoration Party Figurine

Culpitt FESTIVAL GIRL Claydough Instant Cake Topper Decoration Party FigurineHuis, Feesten, speciale gelegenheden, Feestartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Culpitt , Type: : Cake toppers: Main Colour: : Multiple , MPN: : 0080: Model: : 0080 , EAN: : Does not apply ,

Culpitt FESTIVAL GIRL Claydough Instant Cake Topper Decoration Party Figurine
Culpitt FESTIVAL GIRL Claydough Instant Cake Topper Decoration Party Figurine

Culpitt FESTIVAL GIRL Claydough Instant Cake Topper Decoration Party Figurine

Joblot 6 Pcs 40W 600x600 mm LED Panel Light Driver Ceiling Cool Day White, GILA 36-in W x 180-in L Silver Mirror Privacy-Control Adhesive Window Film, 10pc 11mm Sky Blue And Silver Shirt Coat Cardigan Knitwear Children Button 1166, Müslischale grün gepunktet trendiges Emaille Geschirr 17x7 cm Email Schale, The Beatles Vinyl Decal Car Window Sticker Vinyl Pick The Size & Color. 1 Griglia Spazzola Folletto VK 135 VK 136 6 Sacchetti 1 Filtro Hepa, Graduation Plastic Tablecover Bright & Colourful Graduation Party Tableware, WMF Pfannen-Glasdeckel 32 cm, 5 x LED Filament Leuchtmittel Tropfen 4W = 35W E14 klar P45 warmweiß 2700K. 3 Tier Corner Storage Caddy Chrome For Home Bathroom Accessories New. 35 Personalised Wedding Heart Favours Stickers Labels Metallic Gold or Silver, Pifco Fast Universal Mains AC/DC Plug Power Supply Adapter with USB Port 3V-12V. Wall Display / Storage Cubes CUBE Set of Four Black ST4CRB. All Colours Wedding Seed Pearls Bridal Flowers Floristry Flowers Favors. Fountain Water For 300L/H Maxesla Submersible Pump 80 GPH 300L/H. Beautiful Autumn Fall Animal Husky Dog Grey Gift #15322 Cool Wild Wolf Coaster, 20 Yards Country Brook Design® 3/4 Inch Summer Pines Photo Quality Polyester.Airborne Forces poppy vinyl sticker. ESAM6620 DeLonghi 5213214671 Flowmeter für ESAM5600 ESAM5700 ESAM6600. Santa Fe New Mexico Brass Ornament Black Leatherette Gift Box. Adoration of the Magi Wall Art Poster Print Andrea Mantegna, Liverpool Football Club Champions Of Europe 2018/19 Tea Coffee Mug Gift. Faux Silk Eyelet Fully Lined Curtains With Tie Backs In Beautiful Colours & Size, Murray Stag Pattern Teddy Fleece Super Soft Warm Cosy Duvet Cover Bedding Sets, LED Deckenleuchte Sharleen E14 R50 LED 3-flammig Deckenlampe Lampenwelt, Hochzeit Einladung Baum der Liebe Laser graviert Holz Einladungskarten Holz. Bad Hair Day Llama Gift Mug Large 500ml Cup New Creative Tops Speckled Good,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Culpitt FESTIVAL GIRL Claydough Instant Cake Topper Decoration Party Figurine

Opmerkingen van verkoper: “New and unused from manufacturer(s). Adult size Golden Pegasus Wings Headband Costume Accessory fntKleding en accessoires, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Produktart: : Bettbezug: Marke: : Biberna. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, 4364240 CALDAIA PRONTACQUA 24 BISHuishoudapparatuur, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 8714457205650. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Speedo ALEXANDRO Mens GREY BLUE AQUASHORTS 10" LEG ENDURANCE + Water shorts 34 Kleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Size: : One Size: Regular. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de winkel geretourneerd is nadat het gebruikt is. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : 8715-Grey, 2 Boxes Diamond Strike On Box Kitchen Matches Greenlight 300 Count Ea= 600 totalSport en vakantie. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Opmerkingen van verkoper: “WE SELL CUSTOM PRINTED. Garment Care: : Machine Washable: Pattern: : No Pattern, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), 9D Exhaust Back / Rear Box 04 to 08 Klarius 5854546 13262062Auto's, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Culpitt FESTIVAL GIRL Claydough Instant Cake Topper Decoration Party Figurine

Culpitt FESTIVAL GIRL Claydough Instant Cake Topper Decoration Party Figurine, Huis, Koken en tafelen, Taartdesign, gebak, Decoraties, figuurtjes, Overig

Telefon

Whatsapp