“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BN

Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BNCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Unisex , Main Colour: : Multi: Brand: : Fiesta Crafts , Material: : Mixed Materials: Country/Region of Manufacture: : Great Britain , Age Suitability: : 36m+: MPN: : T-2827 , Colour: : Multi: UPC: : Does Not Apply , ISBN: : Does Not Apply: EAN: : 5034309115092 , 。

Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BN
Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BN
Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BN
Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BN
Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BN

Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BN

3.04 Cm wide By The Yard Jacquard Trim Woven Braid Sew Ribbon T863 1.20", Ferri per Maglia con Pomoli 1Paio per fare lavorare la maglia Ferro milward prym, 4x500 14mm Large Quantity short office Taylor Craft Steel Pins Needle 2000Pcs. 1 Skater Premade PAPER Die Cuts Scrapbook & Card Making. Metallperle Spacer Zwischenperle Kugel 10 mm Metall silber 10x. Fb 4 rot 50 g Wolle Kreativ Lana Grossa Feltro Fine, Trifolium Pratense 250g Organic Herbs 5g Dried Flowers Red Clover Pet Food. 10m Jacquard Borte Griechischer Schlüssel 16mm Breit Schwarz/Gold 0,59€/m, #9947 SkyBlue 6mm Glasperlen 50St. Knook Knitting Projects For Baby Patterns Includes Needle Directions Also LA. NAVY BLUE RED LILAC FLORAL ROSES 100% Cotton Fabric Rose & Hubble X HALF METRE. 2PCS Jeans Retractable Button Adjustable hot sale. 2 Hole Slider Beads Scalloped Daisy Smoked Topaz and Jonquil #6, Professional Magnifier Tweezers 1.75x Eyebrow Hair Beauty Model Making Craft Art, 13 PIECES NEW JOLEE'S BRIGHT PARTY HATS STICKERS, E3 Care Bear FUNSHINE 4-1/2" Embroidery Iron-on Custom Patch. Knitting Pure & Simple KNITTING PATTERN 295 Bulky Baby Pullover Fast & Easy Knit. Tessuto JIM Cotone Morbido Bambini Danza Arredo Tenda Tappezzeria Letto SARANI.Printed Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft Cat Playing xylophone. LOT de 24 EMBOUTS PINCES DORES ATTACHE RUBAN à griffes gros grain 25mm perles, 2.5mm-C1 Shutter Release Cable Miops Trigger to Canon Rebel T6i T6S T5 T5i T4i. 2M SPRING FLOWER WIRE EDGED RIBBON EASTER BONNET CRAFT ROLL WIDE FLORAL. Animals Kids PatchMommy Girl Turtle Iron On Patch Embroidered Applique. GreenSmoothie Maker JTC Omniblend TM767 2L Behälter BPAfrei Mixer Blender TM-767. Red Heart Multi-colour Coats Yarn E746.9700 "red Heart" Soft Baby Steps Yarn. GLOW in the Dark STARS FABRIC Fat Quarter Cotton Craft Quilting Shooting STARS, Brushed Cotton Extra Deep Fitted Sheet 40 cm Deep Bed Sheets Single Double King.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BN

Color: : Blue and White: Style: : Fashion Right-Hand. Lunghezza stecche: : 51: Codice del produttore: : non applicabile. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Staat:: Nieuw: Herstellernummer: : 180670 / -, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Adjustment Type: : Stretch Fit: Material: : Acrylic, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 5053557455729. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, SLIDER - Tragkraft:4g 5g 6g oder 8g Forellenpose Forellen Pose von TFTSport en vakantie, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : POC30, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Messerhalter Messerflansch Husqvarna McCulloch 581473301 5814733-01 HU 700 725Tuin en terras. MILITARY USA AMERICAN EAGLE INSIGNIA FINE PEWTER PENDANT CHARMCreatieve hobby's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BN

Fiesta Crafts STICKABOUTS DINOSAURS Reusable Sticker Toy BN, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Stickers

Telefon

Whatsapp