“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu

Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu !. Staat:: Nieuw: Marke: : Disney , Muster: : Mit Motiv: Farbe: : Mehrfarbig , Größe: : Größe 62: Ärmelart: : Kurzarm , EAN: : 2560006950757 , 。

Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu
Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu
Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu
Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu
Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu

Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu

Gymboree Dressed Up Seashore Navy Blue Sailboat Plaid Patchwork Shorts 12 18 mo, BNIB Clarks Girls Ella Glow Grey Patent Leather Lights First Shoes F Fitting, TierraCast Earth Charm Antiqued Silver Plated Pewter T112, Lottas Label Kuschelkissen 40 x 40 cm Stars mint, NEW Baby Girls Black Red spotted lace Smock top Dress Rockabilly Gift Gothic. Nature kids die cuts for cards or scrapbook 4 pieces. 10 Ounce Pack of 4 The First Years Take & Toss Spill Proof Straw Cups, Visionary Wetlands 8x25 Binoculars, Funny children cute joke kids Party at My Crib House White Double Baby Grow, Hand Made Wooden Personal Mothers Day Nanny NAN Gran Present Gift Photo Block, COOL DUDE On Board Car Sign Baby On Board Sign Suction Cup Sign Sunglasses. Elegant LDPD2096 Sayer Collection Pendant D16.0 H23.1 Lt:3 Copper Finish, UNIVERSAL BABY PARASOL SUN FRILL UMBRELLA /PRAM STROLLER CANOPY PROTECT FROM SUN. Pop up Christmas and Happy New Year Card Special 3D 1-2 per pack, Sterntaler Kinder Winter Strumpfhose mit Vollplüsch Winterstrumpfhose 8721904.TOPFHANDSCHUH Lieblingsessen Grau Grillhandschuh Küchenhandschuh Ofenhandschuh 0. Personalised Baby Dummy Wooden Clip Shower Christening Gift /Free MAM Adapter, HOMCOM Acacia Wood 3-Tier Shoe Storage Rack Bench Seat Hallway Footwear Holder. New OshKosh Boys Overalls Vestbak Pants Khaki Plaid Lining 18m 24m 2T 3T 4T 5T. Gaillardia Gallo Yellow Blanket Flower 20 seeds. Fits Posts From 2 3 Safety Innovations No Hole Stairway Baby Gate Mounting Kit. 5760 Hotfix Strasssteine 4mm Sapphire Blau Strass B-WARE zum selbst leben. DRIBBLE BIBS Baby Formula One 1 Team McLaren Jenson F1 Kids Babies Bib Set of 3. Livie & Luca Girls PIO-K Crib Shoe Silver/Metallic 18-24 Months M US Infant. Oliver B Limited Edition Crib Skirt white scalloped 100% Cotton NEW in Box.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Kerze selbst gestaltenCreatieve hobby's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 25320 Playmobil Plume Rouge pour Casque ChevalierSpeelgoed en spellen. Staat:: Opgeknapt door de fabrikant: Een object dat professioneel is opgeknapt door een door de fabrikant goedgekeurde verkoper, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Manhasset. Artikelart: : Halskette: Feingehalt: : 925, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Armbandlänge: : 20 cm: Thema: : Besondere Anlässe. Main Colour: : Multi-Coloured: Length (inches): : 7, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Herstellernummer: : nicht zutreffend: Teilehersteller/Anbieter: : original Ersatzteil, Wohnzimmer: Designklassiker: : Aktuelles Design. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Dolors Vazquez Aznar / Foot Painter : "TRANQUILITY ON THE WATER" Blank Notecard. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. MPN: : PWTH115: Material: : Cotton 100%. Professional Grader: : Not Professionally Graded: Card Manufacturer: : Panini America.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu

Disney Pixar Toy Story Woody Baby Jungen Strampler Bandana Set 2tlg.56-62 Neu, Baby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden), Sets

Telefon

Whatsapp