“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

JACK O LANTERNS Craft Buttons 1ST CLASS POST Trick Treat Pumpkin Witch Halloween

JACK O LANTERNS Craft Buttons 1ST CLASS POST Trick Treat Pumpkin Witch HalloweenCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Quantity: : 1-10 , Type: : Buttons: Colour: : Orange , Brand: : Dress It Up: Age: : Contemporary (1981-Now) , Theme/ Style: : Halloween: Material: : Plastic , Holiday: : Halloween: EAN: : Does not apply ,

JACK O LANTERNS Craft Buttons 1ST CLASS POST Trick Treat Pumpkin Witch Halloween
JACK O LANTERNS Craft Buttons 1ST CLASS POST Trick Treat Pumpkin Witch Halloween
JACK O LANTERNS Craft Buttons 1ST CLASS POST Trick Treat Pumpkin Witch Halloween
JACK O LANTERNS Craft Buttons 1ST CLASS POST Trick Treat Pumpkin Witch Halloween

JACK O LANTERNS Craft Buttons 1ST CLASS POST Trick Treat Pumpkin Witch Halloween

Naturellfarben Kokosnuss Perlen 100 Stk Ø 8 mm aufgezogen auf einen Strang, sea life frame DIE-Impression Obsession suitable for most die cutters 694YY. Teal 25 6 x 6 x 3 mm CzechMates Two Hole Tile Beads Mirror, complete cross stitch kit on 14 aida with COLOUR chart Earth Saying Sampler. 18mm 22mm Clear with Silver Glitter Edge Chunky 4 Hole Buttons Q409A Q409B x. Tie dye Lycra/Spandex 4 way stretch Finish Fabric. Genuine Real Leather First Layer Cowhide Fabric DIY Scrap Wallet Making Soft Sew. Magnetic Gold Plated Kumihimo Cord End Tube Clasp 6mm. Thumbs Up Pusheen-Fridge Magnets Multi 15 x 20 x 0.2 cm. CUTE SAKURA KOKESHI DOLL STICKERS Cherry Blossom Kimono Paper Sticker Sheet NEW. 5524100 Winsor & Newton Artisan Water Mixable Oil Colour Paint 5 Brush Set. 7 pc Butterfly Wedding Shower Balloon Bouquet Party Decoration Bridal Engagement, per 2 metres 906341 Curtain Pleating Tape 2, Stoff Meterware Baumwolle Batist Voile weiß weiss leicht luftig transparent, Novelty Cushion Cover What A Difference A Dave Makes Slogan Joke, 8 Lobster connector charms antique silver tone FF280, Hunkydory The Little Book of Sweet Treats Full 144 Page pack A6 Patterned Papers. Fiesta Dinnerware Gusto Bowl, 25 Geschenkanhänger Etiketten Tags Herz Hochzeit Taufe Kommunion Konfirmation. 1001 1004 1005 1006 1008 1010 1011 1015 NEEDLE THROAT PLATE Bernina 1000 1000.Rhododendron catawbiense CATAWBA RHODODENDRON Seeds!, Price per 1/2 metre Cotton Fabric Vintage Sailing Map Natural LINEN. 250g/50m Big Loop Merino- 30% Merino Graffiti Wool Fingerwolle by Anune, Victoria Sampler Birthday Needleroll Cross Stitch CHART Leaflet-Your Choice. 200 pcs Football Baseball Basketball Hockey Sports Sew Iron on Embroidered Patch. vendu au mètre 38 mm Fleurs Multicolores Fond Noir Large Ruban gros grain, JOLEE'S BY YOU PINECONES EMBELLISHMENTS NEW NIP A8551. LOT de 200 ANNEAUX DOUBLES JONCTION connecteurs 5mm DORES perles création bijoux. Sundance BTY Better Homes & Garden FreeSpirit Dark Red Floral Dusty Navy. 16x25x1 Merv 13 Tier1 Ultimate Allergen Replacement Furnace Air Filter 6 Pack.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

JACK O LANTERNS Craft Buttons 1ST CLASS POST Trick Treat Pumpkin Witch Halloween

Rampworx is a registered children charity established in 1997, Super Soft Luxury Genuine Real Sheepskin Rug Hide Pelt Dark Purple 100cm x 70cmHuis. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). LEGO® Star Wars: EP3 Clone Trooper - Camoflauge Shoulder PauldronSpeelgoed en spellen, Radio Active U/C Clamps - Double 8G (pk4) - F-RAA1061Speelgoed en spellen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Rawlings, SONNENSCHIRM-DORN Ø38mm für Stäbe bis Ø32mm Schirmhalter Bodenanker Erdspieß NEUSport en vakantie, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Style: : Necklace & Pendant: Theme: : 80s. Fahrzeugmarke: : VW: Baugruppe: : Beleuchtung, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : ATG, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Marque: : ADTUNING, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Year: : 96->02: Product Type: : SPARK PLUG. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Galvanized Metal Framed Magnetic Memo Board Store Or Restaurant Kitchen DecorHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Black Gold Organic Sphagnum Peat Moss 1 cu. Modified Item: : No: Character Family: : Pokemon.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

JACK O LANTERNS Craft Buttons 1ST CLASS POST Trick Treat Pumpkin Witch Halloween

JACK O LANTERNS Craft Buttons 1ST CLASS POST Trick Treat Pumpkin Witch Halloween, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Knoppen

Telefon

Whatsapp