“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Simplicity Sewing pattern UNCUT 8150 backpacks Uncut NEW

Simplicity Sewing pattern UNCUT 8150 backpacks Uncut NEWCrafts, Sewing, Sewing Patterns !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Simplicity , Vintage (Y/N): : No: Cut/Uncut: : Uncut , Gender: : Unisex: UPC: : 039363581505 , 。

Simplicity Sewing pattern UNCUT 8150 backpacks Uncut NEW
Simplicity Sewing pattern UNCUT 8150 backpacks Uncut NEW

Simplicity Sewing pattern UNCUT 8150 backpacks Uncut NEW

Leather Lace Spool Cow hide 1/8" x 50 feet Medium Brown 5-6 oz Latigo. Chenille Damask Brown Upholstery Fabric by P Kaufmann Capulet CL Silhouette. grundl Cotton Quick Double Knit Uni 50g Ball Shade 146 Orange, 100 LARGE SILVER Plated **AUTHENTIC AANRAKU** Bail Glass Pendant Dichroic. 1" Tall Bright Metallic Silver Monogram Block letter H Embroidery Patch, Buffalo plaid flannel Vinyl Adhesive Vinyl Heat Transfer Vinyl SKU 0145. Twilight Newborn Wrap Newborn Photo Prop Stretch Wrap Photography Prop, Lot of 3-5 oz skeins Baby Bee Angel Fleece #1204 Candy Elephant Yarn, 3D Kätzchen Katze Tier Aufdruck Steppdecke Bettbezug Mit Kissenbezug, Washi Craft Tape for Erin Condren Planners Choose Your Design! Bullet Journal. SWIMMING POOL SIGN NO SWIMSUITS DURABLE ALUMINUM NO RUST FULL COLOR SIGN D#116. Caran d'Ache Pablo Colour PencilsTin of 12 Assorted Colours, Pack of 2 2 x Lego Star Wars Personalised Childrens Birthday Banner.By The Yard Light Rose Pink 8" Chainette Fringe Trim Ballet Slipper, Photo Album Daisy Frame Blank Message Book Personalised Wedding Guest Book. 15mm and 25mm Polka Dot Grosgrain Ribbon 12 Colours. Intermatic Time Clock Timer Motor wg1573-10d wg1573-5 60-Hertz Replacement Clock. SEWING PATTERN 40S~50S! MAKE DOLL CLOTHES FIT AMERICAN GIRL MARYELLEN~MOLLY. iRobot Braava Jet Robot Wet Mopping Pads Cleaning 10-Pack OEM Genuine 4465005, 1 Yard Ralph Lauren Large Paisley Floral Sateen Bohemian Fabric 1-40 Yds, 40 PEACH STRAWBERRY CALIFORNIA POPPY FLOWER SEEDS MIX/ PAPAVER RESEEDING ANNUAL, VTG 100 PURPLE IRIS ANTIQUE GLASS BUGLE BEADS 30mm #010319r. 45" Vintage Floral on Cream Cotton-Blend Lawn/Voile By-Half-Yard Blouse M3771.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Simplicity Sewing pattern UNCUT 8150 backpacks Uncut NEW

Angel / Fairy Wing - Double Sided Tibetan Silver Charms / Pendants - 17mm x 5mmCreatieve hobby's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Stay Fresh, Number in Pack: : 2: Brand: : Hoover, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : ET2 Lighting, Subtype: : Press & Seal Grip Bags: Colour: : Clear, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Jako, Japanese Geisha Wig With Pink Bow Oriental Style Fancy Dress Costume AccessoriesKleding en accessoires, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Artikelnummer: : 3 397 011 802: Hersteller: : BOSCH, Storm Original Mag Wart "Naturistic Brown Crayfish"Sport en vakantie, Trouser Size: : M-2XL: Theme: : Holidays. Reference OE/OEM Number: : 080050077: Part Manufacturer: : Limebug, Verwendung: : Motorrad: Marke: : ConStands. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : No-Name. 50m/100m Braided Cotton Cord Cotton String 5 Drawstring Cord Rope Craft StringCreatieve hobby's. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Yankee Candle, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Opmerkingen van verkoper: “These came off of a roll.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Simplicity Sewing pattern UNCUT 8150 backpacks Uncut NEW

Simplicity Sewing pattern UNCUT 8150 backpacks Uncut NEW, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp