“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

craft Scrapbooking Halloween Ghoulies & Ghosties Boy Dress It Up Buttons

Ghoulies & Ghosties Boy - Halloween, Dress It Up Buttons, Scrapbooking, craftCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : dress it up , Product Type: : Embellishments: EAN: : 787117557718 ,

craft Scrapbooking Halloween Ghoulies /& Ghosties Boy Dress It Up Buttons
craft Scrapbooking Halloween Ghoulies /& Ghosties Boy Dress It Up Buttons

craft Scrapbooking Halloween Ghoulies & Ghosties Boy Dress It Up Buttons

20 count Permin/Wichelt Aida Cross Stitch Fabric size 49 x 63 cms "Ivory", 925 STERLING SILVER EARRING FISH Earwires Hook 26mm Gold Plated 14K _428, Wreath Dried Fruit Bark Birch Apple Slices Floral Crafts Florist Decoration, Vintage Sewing Pattern 1940s Draped Evening Gown Eclair Coupe Paris 1940 40s, MERRILY Wall QUILT KIT Moda Fabric Quilt Pattern // Holiday Wallhanging, "Smile Big" Frog Cross Stitch Kit w/ Mill Hill Dragonfly Button NIP 3x5", Dowry BTY Anna Marie Horner FreeSpirit Dresden Bulbs Floral Coral Pink Purple, Pack of 25 Fleur Vital Flower Food Sachets for Fresh Cut Flowers, 18K Gold Overlay Earwire FG-215. Mackintosh Rose Needle Case Cross Stitch Kit by Florashell, Schnittmuster RH 1008 Paper Pattern Ladies' Vest for 1890s to 1910s. Sterling Silver Round Frosted Finish/Pave Cut Clasp-10mm~ 4 Your Beading Project, by Liz Scott Sugar Pop MODA Fabric 1/2 yard Teal. 1 CUSTOM YOU PICK COLOR & SIZE PLASTIC THIMBLE - MADE IN USA PR32, Chained Skulls & Roses 100% Cotton Fabric Material BY HALF METRE, The Adorable Scoreboard Bundle Hunkydory, VINTAGE Ercol Retro Orange Cream Woven Cushion Upholstery Fabric Material.Fabric Bundle 100% Cotton Grey Stars Stripes Spots Offcuts Remnants Scraps, Ultra Slim Lens Adapter For M42 Lens To Sony E-Mount NEX Camera NEX7 NEX5 NEX5R, Faith Cutout Las Laser Cut Out Wood Word Faith Sign Faith DIY Craft Faith. POMPA DI SCARICO LAVASTOVIGLIE ELETTROPOMPA 90537 C00090537 ARISTON INDESIT. Cross stitch neck magnifier magnifying glass LED light, Wappen 160x200cm USA Kuscheldecke Tagesdecke Wohndecke Decke Adler, Wildlederband Velourband flach 3x1,5mm grau Schmuckzubehör #9 2m Kunst. Hemline Multi Cut Soft Grip Hobby Scissors 16.5cm 6.5inches Stainless Steel, Golden Yellow DL 110 mm x 220 mm Self Seal Colour Business DL Envelopes. 100% Cotton Fabric Rose and Slate Blue Flowers on Dark Green By The Yard.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

craft Scrapbooking Halloween Ghoulies & Ghosties Boy Dress It Up Buttons

Cafe Racer Retro 3 Jacke Vintage Motorrad Schwarz Distressed Leder BikerJacket Kleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Numéro de pièce fabricant: : 6167900, Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gedragen, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Nike Trainingshose Jogginghose Sporthose Herren M Track Hose Fitness Woven 1020Sport en vakantie, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Pattern: : Striped: MPN: : Does not apply. Sleeve Length: : Short Sleeve: Size Type: : Regular, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Lucky Craft, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Type: : Charm(s), Main Colour: : Burgundy: Style: : Graphic, 5 V6 24V Mintex Rear Handbrake Shoe Accessory KitAuto's, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). DEMO: : False: EAN: : 3528704406449. Koninklijke kroon Muursticker Prinses Muurtattoo Meisjes Slaapkamer Huis. Rademacher RolloTron Comfort DuoFern 1800-UW Funk Rollladen Gurtwickler AntriebHuis. Ticent & Co Bra Underwear Drawer Organiser. Newest 2017 Baby Girls Boys Minion Suits Infant/Newborn Clothes Sets KidsBaby. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

craft Scrapbooking Halloween Ghoulies & Ghosties Boy Dress It Up Buttons

craft Scrapbooking Halloween Ghoulies & Ghosties Boy Dress It Up Buttons, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Knoppen

Telefon

Whatsapp