“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Girls Clothing T-shirt Pants Set Cotton Outfit Sports Use For Autumn Winter New

Girls Clothing T-shirt Pants Set Cotton Outfit Sports Use For Autumn Winter NewBaby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 3T 4T 5T 6T 7T , Sleeve Length(cm): : Full: Country/Region of Manufacture: : China , Sleeve Style: : Regular: Style: : Casual , Type: : Tracksuit: Season: : spring, autumn,winter , Toddler girls clothing: : girls clothing sets: Material: : Polyester,Cotton , MPN: : ChildrenClothing001: Theme: : Casual , Children clothing: : children clothes: Pattern: : lace print , Closure Type: : Pullover: Gender: : Girls , Sleeve Length: : Long Sleeve: Kids clothes girls: : girls sport suit , Occasion: : Casual: Collar: : O-Neck , Brand: : LZH , 。

Girls Clothing T-shirt Pants Set Cotton Outfit Sports  Use For Autumn Winter New
Girls Clothing T-shirt Pants Set Cotton Outfit Sports  Use For Autumn Winter New

Girls Clothing T-shirt Pants Set Cotton Outfit Sports Use For Autumn Winter New

Baby Boy Toddler Kids Paisley Christening Baptism Formal Vest Suit white sz S-20. Pantau Leder Baby Krabbelschuhe Kinder Lederpuschen Lauflernschuhe mit Schnecke. Tie Dye Receiving Blanket or Tapestry Circle Pattern Rainbow Colors Teddy Bears, 5.5" Wooden Hoop Ring Cross Stitch Sewing Hand Machine Embroidery Needlework 2, Baby Toddler Girl Kids Gap Capri Leggings Pants Cherry blue color 18-24M Size. Twins Kindersitzerhöhung Kindersitz Autokindersitz schwarz 15-36 Kg Gruppe 2/3. INVISIBLE CONCEALED ZIPPER FOOT for Janome High Shank DB Hook Models 767410016, Baby Flower Girls White Satin Tulle Dress Gown Christening Baptism Floral Infant, Personalised Baby Vest Bodysuit Named Loves Her Daddy Gift Cute Baby Fathers Day. Sizzix 3D Texture Fades Foundry Embossing Folder Card Making for Men Mixed Media, Polka Dot Elephant Gray, Toddler Girls Black Outter Space Cat & Jack Halloween Print Leggings/Pants, Generation 8GB original vhbw® USB Datenkabel für APPLE Ipod Touch 4. ISOFIX Basis Base LUNA für Babyschale Neo von 0-13 kg NEU!!!, SCHIRMMÜTZE PIRAT Cap Cappy Cappie Kindermütze 2er Set. Vintage Industrial Style Wall Shelf Towel Rail Metal Storage Shabby Chic Display. Personalised My Auntie Loves Me Baby Grow Body Suit Vest Cute Gift Present. Harry Potter Baby Blanket harry potter baby crib Harry Potter Nursery bedding.GALAXY STARS MOON BOYS BEDROOM DECAL Z839 SPACE WALL STICKER WINDOW 3D LOOK, New Gymboree Girls Outlet Daisy Floral Ruffle Back Leggings NWT 3-6 months. Neu Original Audi Kindersitz I-SIZE misanorot für Kinder ab 9 Monate 3,5 Jahre, LED Under cabinet Lighting accessories Driver Dimmer Strips White Blue Warm, CUSTOM Personalized Baby Bloomers Diaper Cover Monogram and Name Baby Toddler, YOUNG PADAWAN STAR WARS STYLE BABY VEST BABYGROW GIFT LIGHTSABER STARWARS. NEW White Cuddly Soft Beautiful Crochet Christening Baby Afghan Blanket,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Girls Clothing T-shirt Pants Set Cotton Outfit Sports Use For Autumn Winter New

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Order Code: : Q50/CL/GY6/120V: MPN: : 03261-SU, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Osram NIGHTLUX Nachtlicht mit Bewegungssensor Tag-Nacht-Sensor 3x AAA inkl, Spurweite: : Normalspur: Material: : Kunststoff, Brand: : Airpac: MPN: : Does Not Apply, Teetasse 2 tlg Maria weiß von Rosenthal mehr da Huis, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Penn. MPN: : Does Not Apply: Item Type: : Parts, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, HELL BUNNY PEEPERS EYEBALL floral ALTERNATIVE goth LEGGINGS XS-4XLKleding en accessoires. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Geruch: : Ohne toxische Gerüche, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Herstellernummer: : 30864925: Produktgruppe: : Achsaufhängung, Herstellernummer: : nicht zutreffend: Durchmesser x Höhe in cm: : 69 x 151-196, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : myw-tech. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). 1998 Topps The X-Files Movie: Fight The Future base set - 72 cardsVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Girls Clothing T-shirt Pants Set Cotton Outfit Sports Use For Autumn Winter New

Girls Clothing T-shirt Pants Set Cotton Outfit Sports Use For Autumn Winter New, Baby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden), Sets

Telefon

Whatsapp