“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

WINE VINO BOTTLE FINE PEWTER PENDANT CHARMS 5mm L x 17mm W x 5mm D 2 PCS

2 PCS. WINE VINO BOTTLE FINE PEWTER PENDANT CHARMS - 5mm L x 17mm W x 5mm DCrafts, Beads & Jewelry Making, Charms & Pendants !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Charm , Brand: : Unbranded , 。

WINE VINO BOTTLE FINE PEWTER PENDANT CHARMS 5mm L x 17mm W x 5mm D 2 PCS
WINE VINO BOTTLE FINE PEWTER PENDANT CHARMS 5mm L x 17mm W x 5mm D 2 PCS
WINE VINO BOTTLE FINE PEWTER PENDANT CHARMS 5mm L x 17mm W x 5mm D 2 PCS
WINE VINO BOTTLE FINE PEWTER PENDANT CHARMS 5mm L x 17mm W x 5mm D 2 PCS

WINE VINO BOTTLE FINE PEWTER PENDANT CHARMS 5mm L x 17mm W x 5mm D 2 PCS

French Grey 162mm x 229mm Peel/Seal 120gsm C5/A5 Grey Envelopes, Perlen aus Holz als Polygon in hellgrün 20 mm 6 Stück von Vintageparts DIY, high detail airbrush stencil uncle sam FREE UK POSTAGE. 11 PAIR MIX COLOR 34mm Large Plastic Safety EYES Teddy Bears Puppets PE-1, CHRISTMAS NATIVITY SCENE DIE CUTS, Fil 39cm 11pc env Perles de Pierre Turquoise Synthèse Croix 35x30mm Rose, SWING Arm Attachment TAPE BINDER Singer Bernina Viking Kenmore Janome Elna Pfaff. Giraffe & Baby Counted Cross Stitch Kit Wildlife/Animals, Creative Imaginations Scrapbook Stickers Epoxy Lego City Transportation, Dekostoff Jaquard Wendestoff Vierecke Grafisch schwarz weiß 1,40m Breite. Metal Scissors Mini Sewing Clippers Snips Garden Embroidery Trimmers 5pcs, 100% Cotton Poplin weight Spots on Cream Fat 1/4 50x56cm or Metre 100x112cm. PARKSIDE® Gravure Loisirs Créatifs Gravure métal,pierre,céramique etc...., 0,5m Luxus Kunstfell Weiss Fellimitat Teddyplüsch Decke Kuschelweich Meterware. Genuine RAINBOW vacuum cleaner AQUAMATE TANK CAP INSERT ASSEMBLY, Lotus 6" Squares 36 pcs 100% Cotton Asian Craft/Quilting PGD. Various Colours 11/0 Mayuki Delica. 2 Pack Set Nitiraj Natural Champa Incense Slow Burning 1hr Sticks 10gr.50m Thin Natural Brown Jute Hessian Burlap Rustic String Twine Natural Jewellery. 100pcs Cute Welsh Corgi Stickers for Water Bottles Waterproof Aesthetic Trend#97, Lovely William De Morgan Pink Carnation Flower 4.25" ceramic wall tile coaster. 132 yards Brown 396 feet Great stuff. roll of Tandy waxed thread 1, Wooden Dinosaurs 18mm thick Free Standing Quality, 5630 4 LED SMD Green Module Injection Waterproof Strip Light Sign DC 12V, 100% Cotton Patchwork Fabric Springs Creative Disney Minnie and Daisy Friendship. 6 Zweilochknöpfe Metall 12 mm silber mit Facetten Schliff nickelfrei. LUCI NATALE FESTONI MULTI PRESA WIMEX 4501520 MULTICOLOR,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

WINE VINO BOTTLE FINE PEWTER PENDANT CHARMS 5mm L x 17mm W x 5mm D 2 PCS

'Sex & Drugs & Darts' Funny Men's Darts Custom Gift T-shirt Kleding en accessoires, Brand: : Love Stitch: Material: : 100% Rayon, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Shape: : Rectangle: Brand: : Trimble Crafts. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Main Colour: : Black. VW novelty logo vinyl decal graphic in choice of 54 colours and 4 sizesHuis. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Color: : Black: Design: : Monkey Biz. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, BMW New Genuine E63 E64 6 Series Bonnet Hood Insulation Damping 7898125Auto, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Toyota. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Design: : I Will Always Be With You - Matching Rings: Material: : Crystal, Teilehersteller/Anbieter: : ELRING: EAN: : 4041248463970.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

WINE VINO BOTTLE FINE PEWTER PENDANT CHARMS 5mm L x 17mm W x 5mm D 2 PCS

WINE VINO BOTTLE FINE PEWTER PENDANT CHARMS 5mm L x 17mm W x 5mm D 2 PCS, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp