“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114

Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , Stückzahl: : 150: Material: : Acryl , Stil: : Handgefertigte Künstlerperlen: Form: : Rund , Farbe: : Bunt: Produktart: : Perlen , Oberfläche: : Gefrostet: Größe: : 10 - 10,9 mm , Angebotspaket: : Ja: EAN: : Nicht zutreffend , 。

Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114
Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114
Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114
Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114
Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114

Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114

13" #5 Nylon Coil Zippers~Separating ~ Black ~ YKK 12. Drawing Pencil Sketch Graphite Sketching Tin Set Design Art Pencils Artist Kit, Tim Holtz Distress Marker Spritzer Tool, Wooden MDF Animal Rabbit XL Wall Art Shapes Bunting Crafts Decorate yourself, Shell Charm/Pendant Tibetan Antique Silver 26mm 10 Charms Accessory Jewellery. Miyuki Round 15/0 Seed Beads 15-2440 Transparent Grey Iris 8.2g Tube B89/9, Grandma's Old Wool Scratchy Blanket Piece 24 x 20" for Crafts or Polishing Brown. 100 x Diamond Cut Nail Head Punk Studs Rivets Leather Craft Goth Spike Bag, 1018 Katzen auf Weiß 22mm breite Ripsband Borte Webband. 1-1/4" Tecre Mylars Clear Plastic Cover for Button Maker Machine Press 250 pcs. French General Joyeux Noel Christmas Atelier du Pere Fabric Roche Pearl 13710-13. Traumschöne Borte,Rauten,Schwarz,Braun,Rot,Gold,33mm,lfm. 37mm UV Filter Einschraubanschluss für Kamera Objektive, ~14x18cm Graugans Stickpackung Gans Stickbild sticken Uhlenhof Graugänse. Spirella PRIMO Weighted Hem Solid Colour TEXTILE Fabric Polyester SHOWER CURTAIN, 2 x Isola 2000 France Vinyl Sticker Travel Mountain Ski Snowboard #7112 . Wandaufkleber Tattoo Wanddeko Deko für Küche Spruch Obsttheke Obst Himbeere.Snake Chain Silver Bracelet With Snap Clasp 2.5 Gauge. 7 LED MOTION ACTIVATED SWIVEL CORDLESS SENSOR LIGHT IN/OUTDOOR SECURITY LAMP, Indonesian Batiks 100% Cotton Fabric Crafting FQ Quilting Patchwork. LED Pretty Round Color Changing String Lights for Decorating Wedding Graduation, Standard Size 64cm x 27cm x 1cm for ESP2 Singer Genuine Press FOAM, Personalised Wine Glass Charm TEACHER or ASSISTANT THANK YOU Helping me grow, Spool Baby footprints Craft Gift Wrap 5m Pink & White cotton ribbon It’s a Girl. HOMELAND SECURITY 2ND AMENDMENT SKULL ROUND NRA GUN PATCH IRON ON, Wolle Mondial Pallino Baby 50g ca 155m Babygarn mit Noppen Effektgarn. MARIANNE CREATABLE LR0196 FLOWERS AND IVY,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114

Size Type: : Regular: Color: : Black. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Stevie Wonder Isn't she lovely Music Love Song Lyric Print Valentine Baby GiftHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 5X Gear Box 716 Coreless CW Motor + Propeller Combo Set For RC Models DIYSpeelgoed en spellen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 1:43 BoS Mercedes BB CW311 1978 whiteSpeelgoed en spellen. Main Colour: : Black: Type: : Paper Plates. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, 10x Red Yellow Tsunami Mackerel - Herring Feathers 5 Hook 2/0 - Bulk 10 PacksSport en vakantie. G-CODE 1911 45 single stack mag carrier magazine holder black kydex SET OF 2Sport en vakantie. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Keen, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Produkttyp: : Frontscheinwerfer: Marke: : LST, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Ausländisches Produkt: : Nein. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, LIGHTECH COPPIA FRECCE LED INDICATORI UNIVERSALI FRE924NERAuto. SMTTE5855R SMTTPN135G SMTTRE16B8 SMTTRE11B8 PC46B 536. Referenznummer(n) OEM: : 2121-6306011: Referenznummer(n) OE: : 2121-6306011, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Eva Collection. Unit of Sale: : Single: Composition: : Embroidered. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114

Gefrostete Kunststofperlen 10mm Mix Rund 150stk Acryl Perlen Bunt Vereist D114, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp