“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Nikon Coolpix P7000 Mini HDMI to HDMI 1080P HD TV AV Video Out Cable Lead

Nikon Coolpix P7000 Mini HDMI to HDMI 1080P HD TV AV Video Out Cable LeadBeeld en geluid, Beeld-, geluidaccessoires, Aansluitingen, videokabels !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Hellfire Trading , Features: : Gold Plated: Cable Length (metres): : 1 Meter / 3.3 ft , MPN: : 760530345: Colour: : Black , Platform: : Coolpix P7000: Compatible Brand: : Nikon , Type: : HDMI Cable: Compatible Model: : Nikon Coolpix P7000 , UPC: : 689278918684: ISBN: : Does Not Apply , EAN: : Does Not Apply , 。

Nikon Coolpix P7000 Mini HDMI to HDMI 1080P HD TV AV Video Out Cable Lead
Nikon Coolpix P7000 Mini HDMI to HDMI 1080P HD TV AV Video Out Cable Lead
Nikon Coolpix P7000 Mini HDMI to HDMI 1080P HD TV AV Video Out Cable Lead

Nikon Coolpix P7000 Mini HDMI to HDMI 1080P HD TV AV Video Out Cable Lead

Canon EOS 1200D SLR Mini HDMI to HDMI 1080P HD TV AV Video Out Cable Lead, Osram PARATHOM DAYLIGHT SENSOR CLASSIC 40 4 W/4000 K E27, Me Time Bothy Threads Cross Stitch Kit, Philips Genie 11W/865 E27. Altman 8-BD-4 8" 4 Door 8 Leaf Barndoor 75Q 175Q PAR64 NEW CHURCH STAGE SUDIO. Hemline Easy Threader Tool Bendy Flexible Ex Long Needle Elastic Drawstring H219, PHILIPS Hue Pillar Strahler Spot Aufbaustrahler Amazon Alexa Apple, 04773 Bucking Broncs Plaid Green Flannel Fat Quarter. STAFFA PER TV LED MONITOR 14" A 42" POLLICI SUPPORTO PARETE MURO FISSA 21-26-32, Kitchen US Chef Adjustable Bib Apron with Pocket Extra Long Ties for Women Men, Osram Decostar 51 Titan 20W 12V GU5,3 10° SP, 2 Jars Bath & Body Works WINTER 3-Wick Candle 14.5 oz WINTER 2014. 72 Stück PAR-36 Farbkappe Farbkappen Farbfilter PAR36 freie Farbauswahl NEU. Godmother Christening Friend Plaque Gift Wood Shabby Chic Hanging Heart Love H01. Osram Halopin ECO 20W 230V G9.24 pc Minnie Mouse Ears Headbands Black Pink Polka Dot Bow Mickey Birthday Party. Disco Party DJ Decor Ball Stage Light Ligting Club Rotating LED Light Lamp UK, MERMAID TAIL CHILDRENS BIRTHDAY PARTY INVITATIONS GIRLS GOLD PURPLE INVITES. Alimentatore 50A 12V striscia led trasformatore 50 ampere trimmer 110V 220V 600W. Oneida Community MY ROSE Stainless Betty Crocker Silverware CHOICE Flatware. TV Wall Mount LCD Plasma For Samsung Vizio Sharp LG TCL 40 42 47 50 55 60 65 70, TO MY MUM THANK YOU PERSONALISED PRINTED MUG AND COASTER SET CHRISTMAS FREE P&P. Global Gizmos 30cm Retro Pineapple LED Neon Light, Philips PL-C 13W/840/2p. RGB LED Controller mit Fernbedienung für LEDs 3-Kanal.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Nikon Coolpix P7000 Mini HDMI to HDMI 1080P HD TV AV Video Out Cable Lead

Rise: : Mid: Material: : 95% Cotton 5% Elastane, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 798837611437, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), 1 x Lego Duplo Primo Spiel Platte 8x16 blau Steck Stein Bau Motorik 2033 4798Speelgoed en spellen, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 539552. 4 St Damen Panties Nahtlos Hipster Panty Hotpants Boxershorts Microfaser HerzenKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Always Romantic, Alle definities van de staat bekijken : Codice ricambio originale OE/OEM: : 46554621. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Brand: : Wholesale Fly Company: Fish Species: : All Freshwater, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Natural Red Brecciated Jasper Crystal Healing Gemstone 7" Chip Stretch BraceletSieraden en horloges, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Manufacturer Part Number: : LR014147: Manufacturer: : LANDROVER DISCOVERY MK3 & RANGE-ROVER SPORT. Marke: : ATG: Produktgruppe: : Karosserie, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Nikon Coolpix P7000 Mini HDMI to HDMI 1080P HD TV AV Video Out Cable Lead

Nikon Coolpix P7000 Mini HDMI to HDMI 1080P HD TV AV Video Out Cable Lead, Beeld en geluid, Beeld-, geluidaccessoires, Aansluitingen, videokabels

Telefon

Whatsapp