“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

for Decoupage 4x Paper Napkins Party Vintage Rose

4x Paper Napkins - for Decoupage, Party - Vintage RoseCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Paper !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Theme// Shape: : Floral , MPN: : 166_STNAP114: Colour: : red , Brand: : Sköna: EAN: : Does not apply , Product Type: : Decoupage: Sub-Type: : Vintage , Theme: : flower , 。

for Decoupage 4x Paper Napkins Party Vintage Rose
for Decoupage 4x Paper Napkins Party Vintage Rose

for Decoupage 4x Paper Napkins Party Vintage Rose

1PC~BOOT SHOE~IRON ON EMBROIDERED APPLIQUE PATCH. Dimensions Counted Cross Stitch Kit 5.75"X2.25"-Ho Ho Ho Ornament 14 Count, REMINISCE 5TH GRADE SCHOOL MAKING THE GRADE DIE CUT STICKERS A12539, Splash About Happy Nappy/Swim NappyNew designNoah's Ark. 14k Rose Gold Filled 3mm Seam Spacer Beads 30pcs #7102-3. JERSEY LIND GRÜN Kleid Shirt weicher blickdichter Stoff Meterware Knitterarm. ' Lavender ' Coloured 2mm Aluminium Oasis Floristry Wire x 12m Roll Florist. Set of 4 Beautiful MARIA MOSS Watercolour Artist Designed Sewing Pattern Weights, Costumes/Halloween/Bridal 20 MARABOU 22 Gram FEATHER BOAS 2 Yards MANY COLORS, Blue Pioneer Photo Albums OB-12S Pioneer Jumbo Scrapbook Storage Box. Butterfly Dance on White 100% cotton fabric from Riley Blake. Prussia Blue 46 Malabrigo Arroyo Sport Superwash Merino Yarn Wool 100g, Zweigart Stitch Band 7323 Fabric Banding Needlework Cross Stitch Hearts 4.5". 2 Pack Moxy Extra Fine Glitter 5oz-Silver. 1 Strang Edelsteine BACATUS #4202 Sodalith Perlen blau weiß matt 4-8 mm. Merino Extrafine DK 50g Ball Denim Patons Yarn. M00383x3 MOREZMORE 3 lb Living Doll LIGHT Polymer Bake Clay Super Sculpey, Rhinestone Applique Crystal Stones Gold Setting Pearl Bridal Patch 2" GB826, 2.4mm Silver Tin Plated Ball Chain & Connector 1 2 3 4 or 5 metre lengths ..Winne the Pooh Character Colours Stranded Cotton "Golden Tan Owl's Mask" CT20, Lets Celebrate party girls Creative Imaginations paper Stickers, 4 Polaris Perlen 10mm olive matt neu 5700. 18K Gold Overlay Seamless Bead Brushed Finish SBG-101-14MM. Flaurie & Finch for RJR Blossom Batik Cascades Roses FF300J-RO1 Rose BTY, Greiferantriebsriemen für Singer; 1802..... Zahnriemen, Simplicity 8363 Women Fantasy Elf Ranger Halloween Cosplay Costume Pattern 6-22. Brown Turkey Medium Weight Marabou Feather Boa 25 Gram Halloween 2 Yards.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

for Decoupage 4x Paper Napkins Party Vintage Rose

Alle definities van de staat bekijken : Dress Length: : Above Knee. Damen Ring 585 14 K Gold Rotgold Blautopas blau London blue Goldring RotgoldringSieraden en horloges, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Buttons, Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Heart / Rabbit / Spiral / Smiley / Twisty, CYLINDER & PISTON KIT FITS STIHL MS381 52mm NIKASIL W/ GASKETSTuin en terras. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Main Colour: : Gold: Material: : Foil. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Accents: : Lace, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de winkel geretourneerd is nadat het gebruikt is, Hersteller: : Watermark: Herstellernummer: : ANL-150S1. Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Brand: : Custom-Lynx. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Main Stone Creation: : Lab-Created/Cultured: Theme: : Stackable. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Part Type: : Drive Train Gear: Manufacturer: : Yamaha, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Material: : 100% Cotton: Baby/Toddler Girl Clothing Type: : Outfits & Sets. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Ruban, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 2015 Topps Chrome Super Bowl 50 Die-Cuts SBDC-AR Aaron Rodgers Green Bay PackersSports Mem.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

for Decoupage 4x Paper Napkins Party Vintage Rose

for Decoupage 4x Paper Napkins Party Vintage Rose, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier, Knippapier

Telefon

Whatsapp