“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Size 12" x 5' each roll 04 Soft Pink Adhesive Backed Vinyl Sheets Oracal 651

Adhesive Backed Vinyl Sheets Oracal 651 - Size 12" x 5' each roll -Soft Pink (04Crafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Adhesives & Tape !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 641752915299 , MPN: : unknown: EAN: : 0641752915299 , Brand: : Oracal: ISBN: : Does not apply , Color: : Soft Pink (045) ,

Size 12/" x 5/' each roll 04 Soft Pink Adhesive Backed Vinyl Sheets Oracal 651
Size 12/" x 5/' each roll 04 Soft Pink Adhesive Backed Vinyl Sheets Oracal 651
Size 12/" x 5/' each roll 04 Soft Pink Adhesive Backed Vinyl Sheets Oracal 651
Size 12/" x 5/' each roll 04 Soft Pink Adhesive Backed Vinyl Sheets Oracal 651

Size 12" x 5' each roll 04 Soft Pink Adhesive Backed Vinyl Sheets Oracal 651

Spellbinders Shapeabilities MOROCCAN MOTIFS S5-065 CUT EMBOSS STENCIL 6 DIES. metallic Silver Braid Trim Scalloped Wired Design 3/4”wide bty, boite complète 144 perle cristal de Swarovski vintage jet noir 10 mm collector, Siena Garden Softdraht grün 2mm x 40m garten Blumendraht draht soft gartendraht, Ecru Bavoir éponge blanc à broder au point de croix Beige Marron au choix !, United States Army Military Service Cotton Fabric Springs CP7349 18"X44" Panel, Snowman Sled Wall Hanging-Kisses-Plastic Canvas Pattern or Kit. Universal Die Cut Tool Thin Metal Emboss 3 cat kitten shelter rescue Halloween, Softball Player My Heart Belongs Rhinestone Iron on Transfer Hot Fix Bling. #6 size 500 Connectors ~ BULK Spool 200 Feet 3.2mm Brass Plated BALL Chain. Modulanhänger Anhänger Drache 30x13mm silber 1x, Girls & Boys 300-77 Nursery Quilt Blocks 9" Stamped Embroidery Brand New, 12fach verstellbare Schneiderbüste Größe M 42-48. CAMELOT WIZZARDING WORLD HARRY POTTER PROFESSORS OF HOGWARTS DIGITAL FLEECE. Sue Dix SWEET DIXIE Dies DAISY SET Cut Emboss Stencil SDD019 Leaves Swirl Stamen. Grateful Dead Uncle Sam on Bike Embroidered Iron On Patch Music Band 151-S. VELCRO 5m Hook And 5m Loop Sew On Tape White 16mm For Fabric Craft Dressmaking. 50 Metallperlen RÖHRCHEN gebogen 30x2mm silberfarbig Perlen nenad-design AN097. LA Dodgers Hello Kitty Iron On Transfer Light or Dark Fabrics 5 x 7 Size.Aunt Martha's Iron-On Transfer Collection-50 State Birds. Wool Blend Coating Fabric MF-310718-4-M, A410-Green-M Assorted Colour A4 Craft Felt Fabric Pack per pack of 10. Peel Offs STARFORM SENTIMENTS SILVER SMALL TEXT 345, Strasssteine aufnähen Aufnähsteine Quadrat ca.12mm Gold 1A Qualität Karostonebox. Filtro Polarizzatore Circolare 67mm 67 mm Hoya NUOVO, 5 Metres x 3mm Dark Chocolate Brown Faux Imitation Suede Cord Beading Necklace, Just Another Button Company Button 4516.s Small Purple Balloon.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Size 12" x 5' each roll 04 Soft Pink Adhesive Backed Vinyl Sheets Oracal 651

onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Produktart: : Schal: Zimmer: : Gästezimmer, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, Kyosho Stabilizer Link Set (RB6-MID) - KYOUMW708-01Speelgoed en spellen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Rectangle. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : GIVI. Außenverzahnung Differenzialseite: : 23: Hersteller: : SKF, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Stock Number: : MP6-5Z1-L15-000312193: Format: : Softcover with, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). WORLDS GREATEST GRANDPA GRAYJERZEES BRAND NWOTS TEE SHIRT SIZES SMALL-5 XLKleding en accessoires, Hervervaardigde onderdelen zijn gelijk aan nieuwe onderdelen en zijn vrijwel niet te onderscheiden van nieuwe onderdelen. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Wear Rating: : T-6 Above Average Performance: Regional Design: : Ferahan. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, 2018 Upper Deck Canvas #C228 Young Guns Oskar Lindblom Philadelphia Flyers CardSports Mem, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Size 12" x 5' each roll 04 Soft Pink Adhesive Backed Vinyl Sheets Oracal 651

Size 12" x 5' each roll 04 Soft Pink Adhesive Backed Vinyl Sheets Oracal 651, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Lijm, tape, Overig

Telefon

Whatsapp