“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Braun Wachsschnur Perlenschnur 5 Meter #D18 Wachsband 1,5mm

Wachsband, Wachsschnur Perlenschnur, 1,5mm, Braun, 5 Meter #D18Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Koorden en metaaldraad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Wachsband, Wachsschnur , EAN: : Nicht zutreffend: Länge:: : 5 Meter , Herstellernummer: : nicht zutreffend: Stärke:: : 1,5 mm , Marke: : Markenlos: Farbe:: : Braun , Material:: : Baumwolle gewachst: MERKMAL in Meinperlenshop_de: : andere Farben und stärken ,

Braun Wachsschnur Perlenschnur 5 Meter #D18 Wachsband 1,5mm
Braun Wachsschnur Perlenschnur 5 Meter #D18 Wachsband 1,5mm
Braun Wachsschnur Perlenschnur 5 Meter #D18 Wachsband 1,5mm
Braun Wachsschnur Perlenschnur 5 Meter #D18 Wachsband 1,5mm
Braun Wachsschnur Perlenschnur 5 Meter #D18 Wachsband 1,5mm

Braun Wachsschnur Perlenschnur 5 Meter #D18 Wachsband 1,5mm

ON SALE Iron Patches Tattoo Rockabilly Cotton Guadalupe Mexican Folk Art Patch. Snowman 7 Christmas Machine Embroidery Designs Santa Christmas Tree Presents, Wheels turned wood 4 x 63mm hardwood wheels., 2 x Red Devil Vinyl Sticker Laptop Travel Luggage Car #5382 . 6mm Antique Brass Jump Ring 21 Gauge #RJA026. Lilies & Lace BTY Bernadette Mayer Sullivans Tonal Pink Triangles, Dekostoff Vorhangstoff Bezugstoff Polsterstoff Möbelstoff Stoff Mombasa blau, Teflonfuß NT für Pfaff 141... D2/0745. Beach Seashells Summer Starfish Sand Fabric Shower Curtain Digital Art Bathroom. 405 4 lose Servietten Motivservietten Serviettentechnik Decoupage Olivenzweig. Weed Leaf Sequin Cannabis Marijuana Embroidery Applique Hemp IRON-ON Patch. Soccer Tapestry Colorful Splashes Balls Print Wall Hanging Decor. Minions Christmas cover Chocolate orange knitting pattern only 2 sizes rocher. By The Yard Embroidered With Flowers multicolor For Wedding Dress Lace Fabric. Grandma's Brag Book Photo Album White Pink Butterflies 6 X 4" Ideal Gift. 50 6mm Czech Glass Round Beads Smoky Topaz Sueded Gold.Quilt Hearthside Holiday Slate Grey 19835 14 by Deb Strain for Moda Fabrics, Set of 3 1 Large, 1 Medium & 1 Small Reusable Beeswax Food/Sandwich Wrap. 25mm 28mm Black Grey Swish 4 Hole Polished Buttons Quality Button Q683A Q683B, UCHIDA UCH622S.1 UCH622S 1 FABRIC MARKER BROAD POINT BULK BLACK. Plasticplace Contractor Trash Bags 55-60 Gallon │ 6.0 Mil │ Black Heavy Duty Bag, PK 2 3D RED DRESS EMBELLISHMENT TOPPERS FOR CARDS AND CRAFTS, 20pcs-Hand made charms-1 loop faceted Capri blue CZ glass beads with jump ring. Siena Garden Spalthammerstiel 90 cm Esche 1 Stück natur.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Braun Wachsschnur Perlenschnur 5 Meter #D18 Wachsband 1,5mm

onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, MPN: : Does Not Apply: Type: : Buggy. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. This Is What An Awesome Cyclist Looks Like - Mens Funny Hoodie Bike CyclistKleding en accessoires. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, MPN: : Does Not Apply: Country/Region of Manufacture: : Japan, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Ärmelart: : Ärmellos: Mehrstückpackung: : Nein. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Use: : Motocross & ATV, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Theme// Shape: : flower: Colour: : gold. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Fixture Material: : Steel: UPC: : 785592984340, Saison: : 2010/2011: Besonderheiten: : Basis Karte. Language: : English: Energy Type: : Colorless. Professional Grader: : Not Professionally Graded: Card Manufacturer: : Upper Deck.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Braun Wachsschnur Perlenschnur 5 Meter #D18 Wachsband 1,5mm

Braun Wachsschnur Perlenschnur 5 Meter #D18 Wachsband 1,5mm, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Koorden en metaaldraad

Telefon

Whatsapp