“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Printed Indoor/Outdoor Waterproof Polka Dots ROBINSEGG Fabric 54" W Sold by yard

Printed Indoor/Outdoor Waterproof Polka Dots ROBINSEGG Fabric 54" W Sold by yardCreatieve hobby's, Tissues !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 728943558180 ,

Printed Indoor//Outdoor Waterproof Polka Dots ROBINSEGG Fabric 54/" W Sold by yard
Printed Indoor//Outdoor Waterproof Polka Dots ROBINSEGG Fabric 54/" W Sold by yard

Printed Indoor/Outdoor Waterproof Polka Dots ROBINSEGG Fabric 54" W Sold by yard

King Cole 4998 Baby's Cardigans DK Knitting Pattern Size 14-22", 6 I love sewing pendants antique silver tone P504. 4x Paper Napkins for Decoupage Decopatch Craft Turquoise Ornaments, Alexandra Renke Lovely Design Paper 12"X12"-Cross Grid, Sporting Fabric Baseball Equipment Bats Balls Mitt OOP Premium Cotton, Sterling Silver 11mm trigger clasp lobster clasp silver jewellery fastener 925. Date Marker Planner Stickers. JO MORTON OUT OF PRINT FABRIC #3116 BY THE YARD. 3 Schnallen gebogen Metall 25 mm Stahl. Face Melt Iron-On Patch Trip EDM Rave Hipster Stoner Rock Psychedelic Magic. A Merry Christmas Card with A Felt Fox Keyring A Card & Gift in One, Wilmington Amber Reflections 24047 253 Brown Leaves BTY COTTON. Sears Kenmore 385 ergo3 Embroidery Sewing Owners Instruction Manual 19010200 NEW. 40 Pack Multi-Color Foam Craft Strips. Lowepro 8 x 12 cm Case for Lens Black, Flower Ch Flat 8mm Green Crystal Vitrail 00030-28101 Czech Glass Bead x 50, 2 Pieces Oval Embroidery Hoops Include 1 Piece 8.3 X 5.4 Inch and 1 M8F5 2X, Mini Fan Portable Hand Holder Cooler Cool Air Conditioner Summer Desk Fan New.50 Key Rings 15mm Approx 5/8" Split Ring Antique Brass Finish Steel Findings, ANITAS FOILED DECOUPAGE FOR CARDS OR CRAFTS ANIMAL FRIENDS, Sitzkissen Stuhlkissen Sitzunterlage Sitzpolster 40x40cm weiß 100% Wolle. Watercolor Roses & Flowers on Natural Cotton/Linen Duck Cloth from Japan, TIGER PRE-CUT PRE-FUSED APPLIQUE KIT From The Whole Country Caboodle NEW. Ganz My Dog Winks at Me Wall Plaque ER29264. African Wax Print Fabric Ankara Cotton Fabric For Sewing And Craft 6 Yards. Avery Washable Fabric Labels,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Printed Indoor/Outdoor Waterproof Polka Dots ROBINSEGG Fabric 54" W Sold by yard

Haupt-Stein & Perlen: : Ohne Stein: Geschlecht: : Damen, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Width: : 59 inches: Use for: : Cinderella Disney Princess Frozen ELSA cape dress. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Product Type: : figure: Size: : 60mm, Baby boy girl Born to go Fishing just like my Daddy BABYGROW. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Herstellernummer: : Nicht zutreffend: Motiv: : Karatekämpfer, the best International Plug [US UK EU AU] with USBSport en vakantie. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Metal: : Ion Plated on 316L Surgical Steel. VW CORRADO 16V G60 VR6 FACELIFT HELLA SCHEINWERFER SPANGEN OBEN HALTER RAHMENAuto. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. H&R Federn 35mm 29311-2 Mazda 6 Kombi ab 09. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Material: : Leather: Exact Material: : Real Leather. Oberflächenbeschaffenheit: : NEU: Hersteller: : Q1-PART. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : ATG. Fitment Badges: : TDI: Manufacturer Part Number: : 050817-051917FCFE-AAB. Stromversorgung: : 230Volt - Betrieb ohne Trafo: Leuchtmittel austauschbar: : Ja, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : I GIARDINI DEL RE. Bomboniera Tartarughe portafortuna cm 6 assortite battesimo nascita comunioneHuis. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Sentik.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Printed Indoor/Outdoor Waterproof Polka Dots ROBINSEGG Fabric 54" W Sold by yard

Printed Indoor/Outdoor Waterproof Polka Dots ROBINSEGG Fabric 54" W Sold by yard, Crafts, Fabric

Telefon

Whatsapp