“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

2-Weg Reißverschluss ab 61cm 2MB Zweiwege Metall Brüniert 2 Wege Reißverschlüsse

2-Weg Reißverschluss ab 61cm 2MB Zweiwege Metall Brüniert 2 Wege ReißverschlüsseCreatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Geeignet für: : für Jacken , Funktionalität: : 2-Weg teilbar: Zahmaterial: : Metall - Antiques Messing , Marke: : FIM: Passend für: : für Jacken , Produktart: : Reißverschlüsse: Verpackungseinheit: : Einzelne , Farbe: : schwarz dunkelblau dunkelbraun creme grau: Besonderheiten: : Teilbar, Zweiwege , 。

2-Weg Reißverschluss ab 61cm 2MB Zweiwege Metall Brüniert 2 Wege Reißverschlüsse
2-Weg Reißverschluss ab 61cm 2MB Zweiwege Metall Brüniert 2 Wege Reißverschlüsse
2-Weg Reißverschluss ab 61cm 2MB Zweiwege Metall Brüniert 2 Wege Reißverschlüsse

2-Weg Reißverschluss ab 61cm 2MB Zweiwege Metall Brüniert 2 Wege Reißverschlüsse

FLAMBEAU 6830PC ARTBIN STORAGE CABINET WHITE W/30 DRAWERS 14.375 X 6... ARTBIN. OUTDOOR FABRIC For Garden Conservatory Furniture By the Yard SHELLS Fish Blue. Babybody Modell Kinder "Checkliste für Papa" 100% Baumwolle NEU, Plastic Singer 7110 7136 7174 7211 7212 8002 8007 8019 20,50,100 ct BOBBINS. 1 X Meter Light Bottle green /gold Self Print Shimmer Chiffon Fabric 58” Bridal, 5pcs Christmas Snowman Flatback Cabochons Embellishment Craft Charms Decoration, Canvas Leather Sacks 7 Assorted Heavy Duty Hand Sewing Needles Bouncy Castles, FQ Tanya Whelan Slipper Roses Dottie Rose Bouquet on Green Polka Dot Fabric. Dual Tipped Blender Brush 2 Pack 984N Tonic Nuvo. Un-punched Roper Wallet Liner Unpunched Insides Black Diy Leathercraft Make. Plain Fun Faux Fur Fabric Material BRIGHT CERISE PINK, 2mm-12mm 80 pieces of 20cm/8" Bamboo Knitting Needles Double Point with C, 36 pierres de strass en verre ss30 saphir, Eggshell Beige Liinen Rayon Polyester Blend Fabric BTY, Schmuckanhänger Cabochon Fassung 12mm 21x30mm 5/10 Stück SERAJOSY. 167 40 gerillte Glasperlen Kugeln rot Ø 6mm Bastelperlen zum Auffädeln.Stenzo Jersey Stoff Digitaldruck Bulli Beach 1m. COGNAC TIGER EYE GEMSTONE ONION HEXAGON 10X10MM LOOSE BEADS 15.5". 10x SWAROVSKI ELEMENTS 5328 Bicone 4mm Citrine Perlen gelb Kristallperlen 1484. 100%Baumwollstoff ✓Fotoprint Digitaldruck ✓Dekostoff ✓Mohnblumen ✓Natur ✓Sommer. Accessory Kit 9 Presser Feet Twin Needle Case Low Shank Babylock Brother others, 20pcs Czech Spike/Cone Glass Beads Size 4x10mm Neon Dark Purple. GP And J Baker Designer Embroidered Aztec Stripe By The Metre,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

2-Weg Reißverschluss ab 61cm 2MB Zweiwege Metall Brüniert 2 Wege Reißverschlüsse

Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Mississhop, Alle definities van de staat bekijken : Material: : Denim. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Pattern: : Floral: Style: : spanish. Twister con filamenti in Pvc MulticolorHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Theme: : elephant: Room: : Living Room, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Artikelnummer: : 26-0155: UPC: : Nicht zutreffend. 1x NGK BPMR7A 4626 TRADITIONAL NICKEL OEM SPARK PLUGS STIHL BR350, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Fox Carp Fishing Tackle & AccessoriesSport en vakantie. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Schwarz: : Schwarz: Material: : Synthetik, Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de winkel geretourneerd is nadat het gebruikt is, Part Manufacturer Number: : 02D525558A: Brand: : VAG (Genuine OE), VALEO Xenon Headlight Control Cable 89077872Auto, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. SMEDBO HOUSE matt Handtuchhaken Doppelhaken Badetuch-Haken Hakenleiste RS356Huis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

2-Weg Reißverschluss ab 61cm 2MB Zweiwege Metall Brüniert 2 Wege Reißverschlüsse

2-Weg Reißverschluss ab 61cm 2MB Zweiwege Metall Brüniert 2 Wege Reißverschlüsse, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Ritssluitingen

Telefon

Whatsapp