“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

each Impex 28 Gauge Copper Beading Wire JEBC-M

Impex 28 Gauge Copper Beading Wire - each (JEBC-M)Crafts, Beads & Jewellery Making, Jewellery Findings !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Wire , Brand: : Impex: Approx Length: : 22 metres , 。

each Impex 28 Gauge Copper Beading Wire JEBC-M
each Impex 28 Gauge Copper Beading Wire JEBC-M
each Impex 28 Gauge Copper Beading Wire JEBC-M
each Impex 28 Gauge Copper Beading Wire JEBC-M
each Impex 28 Gauge Copper Beading Wire JEBC-M

each Impex 28 Gauge Copper Beading Wire JEBC-M

Miyuki Round Rocailles 15/0 Seed Beads 10grs Bag Various colors PS31. Fresh Cut Cutting Die Set Art Nouveau Snowdrops Aperture Claritystamp. Crystal Pony Beads 9MM Darice 50 100 250 500 1000, Purple Cream Taupe Embroidery Threads Skeins X 10 PCT1 8 Metres Long Each. Viking Helm of Awe Buttons 3/4 Inch in Fine PewterSet of TWO Made in USA, Plume moonlight blue purple stripe metallic Timeless Treasures fabric, 600 GSM Luxury Medium Pile Faux Shaggy Dog Fur Fabric by the Yard Style 5050. ALIEN THE EXTRA-TERRESTRIAL Duvet Cover Set Bedding Primark Home Gift Blue E.T. 7809_16x8 MM DREHVERSCHLUSS FÜR BERNSTEIN KETTEN, 10x T5 Terry Clips 16mm 5/8 inch Sprung Steel Tool Tube Holder, 25 Suzys zoo party blank invitations. Grandma Christmas Card, Approx 51x61cm Fredrix White Primed Canvas Panel 20x24" Artist Oil & Acrylic, Peugeot Mignonnette Pepper Mill Metal refined with real Silver Silvered 13.5 cm, Aufnäher Applikation Stick-Emblem nähen 8 x 7 cm MOZART ☆00876☆ SALZBURG.Husqvarna 531300439 18" H30-72 95VP Chainsaw Chain .325 .050 LowVib, Sweat ❤ Blätter ❤ by graziela grau mint Stoffe Swafing Meterware Stofflieschen, Mothercare Orb Bumper Bar in Black Leather, 'I'm sold' Links of London sterling 925 & enamel Silver puffed Love heart Gift, Feuerpolierte Glasschliffperlen Luster Gunmetal 4mm Glasperlen Facettiert, Folded Book Art Folding PATTERN ONLY #1229 Edward Scissor-hands, A4 Rainbow Glitter Faux Vinyl Leatherette Fabric Sheets DIY Handmade Bows Craft. 24" Wide x 72" Long Foam Dry Fast Reticulated Sheets Upholstery Foam 4" Thick, 10 ORGAN 135X7 #14 INDUSTRIAL SEWING MACHINE NEEDLE 135X5 DPX5 SY1955 134R, Lightweight Iron on Fusible Interfacing Fabric Interfacing Lining Sewing Supply,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

each Impex 28 Gauge Copper Beading Wire JEBC-M

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Personalised Wedding Congratulations Bride and Groom Wine Label GiftHuis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Farbe: : Grün, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Shade Shape: : Drum: Room: : Living Room. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Derbystar, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Diamond Color: : D: Main Stone Shape: : Round. Boys Slim Fit Skinny Jeans Trousers Kids Clothe Black Grey Denim Age 2 - 16 Yrs Kleding en accessoires. Manufacturer Part Number: : ACPBULBHLFSA005704: Placement: : Front, Garantie fabricant: : 1 an: Numéro de pièce fabricant: : TP200622, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Fruit of the Loom, Sleeve Length: : Short Sleeve: Fit: : Regular Fit, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : Does Not Apply. MPN: : 2302507: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. GROHE WC-Papierhalter ESSENTIALS Hard Graphite gebürstet, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

each Impex 28 Gauge Copper Beading Wire JEBC-M

each Impex 28 Gauge Copper Beading Wire JEBC-M, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Overig

Telefon

Whatsapp