“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for Leather

28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for LeatherCreatieve hobby's, Houtbewerking, Houtbrandapparaten !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Custom Bundle: : No , MPN: : 28Pcs Wood Burning: Brand: : Unbranded , Non-Domestic Product: : No: Modified Item: : No , EAN: : Does not apply , 。

28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for Leather
28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for Leather
28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for Leather
28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for Leather
28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for Leather

28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for Leather

Blue Crab Crabs Sea Food Realistic Snacks Food Cotton Fabric BTHY, WEDDING DRESS PROM GOWN FASHION FOREVER FLORAL STRETCH LACE FABRIC Gray. White Silk Screen Silkscreen Printing Fabric 3 Yards Yds 110 Mesh x 63" width, Autocollant plaque immatriculation auto drapeau japon. Irish Ireland Harp Flag Patch W/ VELCRO® Brand Fastener Red & Black White Border, Vintage Small Blue Flower Bead 10 mm. K71 Small 15mm 24L Grey Steel Pearlescent Craft Child 4 Hole Button 50 100. Creative Grids Stripology Squared Mini Quilt Ruler CGRGE3, Speedy Stitcher Basic Sewing Awl with waxed thread and needles. Tüll weich Brauttüll Punkte jeansblau 1,50m. 8X6MM SILVER HEMATITE GEMSTONE RECTANGLE FLAT LOOSE BEADS 16". L10 20 Blue/White Led Ice Star Battery Lights. 10 Pack Plywood Wooden Blank Craft Shape Cute Caravan, Heated Electric Fleece Blanket with 5 heat settings Queen Slate, Stickpackung TUKAN Plattstich Nadelmalerei vorgezeichnet Baumwolle MD 80x80 cm .Graffiti Tag Sticker mural autocollant déco 25 dimensions réf 1253. 4 x Single Paper Napkins Decoupage Craft Table Poppies b8, Outdoor IP67 200W 8,3A -wasserdicht- LED Trafo SMD Netzteil mit 24V/DC, 1 Reliefform Sternzeichen Waage, 20 Paper Party Napkins Fox Vixen Pack of 20 3 Ply Luxury Animal Serviettes, Bl BLUE WATERPROOF HEAVY DUTY 300 DENIER POLYESTER CANVAS FABRIC PER METRE. Drapery Upholstery Fabric Jacquard Floral Brown Ivory Blue-Gray on Bronze. 30 corals 1 1/4" 2" die cuts. 2 1/2" Purple Heart Hollow Cutout Embroidery Patch.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for Leather

New Designer Oversized Sunglasses Color Lens Flat Top Square Frame Women FashionKleding en accessoires. Metal: : Yellow Gold Plated: Main Colour: : Gold, MINI MULTI COLOR - 1 Square VTG RETIRED STAR Sticker' Creatieve hobby's, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Dollhouse Miniature Electric Lights Lamps Set D 1:12 in scale T16 Dollys GallerySpeelgoed en spellen. Pattern/Style: : Star Constellation Blue Dark Sky: Fiber Content: : Cotton, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Marke: : SKS. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. E4142 KIT CARBURAZIONE DYNOJET YAMAHA FZR 600R 600cc 1994-1995 Jet KitAuto's, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Door Sill, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Hard/Soft: : Soft: Main Colour: : Black. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 1 078 709: Herstellernummer: : 100 501 0017. Airbag Gurtstraffer Simulator Premium mit Stecker für OpelAuto, MPN: : 11055-7012-9H: UPC: : Does Not Apply. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Set of 20 New Black in Color Ceiling Fan Globe Mounting Thumb ScrewsHuis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for Leather

28Pcs Wood Burning Soldering Solder Tips Kit Tool With 2Pcs Stencils for Leather, Creatieve hobby's, Houtbewerking, Houtbrandapparaten

Telefon

Whatsapp