“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Baby's First Treasures Topper Mdf Wood Wooden 200x150mm

Baby's First Treasures Topper Mdf Wood Wooden 200x150mm Creatieve hobby's, Houtbewerking, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply , Brand: : Unbranded: EAN: : Does not apply ,

Baby/'s First Treasures Topper Mdf Wood Wooden 200x150mm
Baby/'s First Treasures Topper Mdf Wood Wooden 200x150mm
Baby/'s First Treasures Topper Mdf Wood Wooden 200x150mm

Baby's First Treasures Topper Mdf Wood Wooden 200x150mm

Carta Bella Forever Home 2pc Scrapbook Paper 12x12 Welcome Home, White 5-Yards SINGER 73960 Round Elastic Cord. 6 London Bus Icon Wooden Buttons Novelty Cardmaking Craft 30mm. 15 x Antique Bronze 3D Heart Charm Jewellery Making Pendants Bracelets Keyrings. RUBAN CORDON TISSU BORDEAUX LIBERTY BIJOUX SCRAP COUTURE BRACELET CHARM 6mm, 14MM MATRIX TURQUOISE GEMSTONE BLUE STRIPE ROUND 14MM LOOSE BEADS 7". 45 SKULL STICKERS. Filz Set Bastelfilz Bastelset 674 Teile mit detaillierter Inhaltsbeschreibung. 2 x I love Poland Vinyl Sticker Laptop Travel Luggage #4048 , Isomac Mühle Stellrad Cono Inox Professionale Inox Caffe Milano. U-TY08 SET OF 8 ROUND FLORAL PURPLE INLAY CONCHOS BLING HEADSTALL TACK SADDLE CO. Santa Fe Eco Teen Band 8"x 9" Multi-Use Airbrush Stencil Multi-purpose, Sticker trompe l'oeil Dinosaure Tyrex réf:hublot 1101. Halloween Oct 31st paper piecing TITLE Premade Scrapbook Pages ALBUM by Rhonda. UNION SPECIAL 54200 54400 TENSION DISC #109D. Letter 'G' Silver 34 Inch Supershape Foil Balloon. Dove 10% Off Weeks Dye Works 30 count Hand-dyed Linen.African Eyes Print Fabric BY 1/2 YARD CONTACT US IF TROUBLE ORDERING 1359. Fall Decor Curtains Cloudy Day September Window Drapes 2 Panel Set 108x84 Inches, 1.25 Inch 10 Nickel Military Belt Buckle End Tips. Knitting Craft Size E / Size 4 Aluminum Crochet Hooks 3.5mm 10 Pack 6", Morphy Richards Accents Electronic Salt and Pepper Mill set Stainless Steel. Victorian Elegance Small Yellow Crackle Quilting Fabric by Yard #197b. Beige or Cream in No5 or No3 size Black zipping Continuous Chain zip,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Baby's First Treasures Topper Mdf Wood Wooden 200x150mm

Flower Girl Dress Big Girls Wedding Birthday Party Princess Communion DressesKleding en accessoires, BLACK 1" Leather Dress BELT Silver Tone BUCKLE USA Made 42 44Kleding en accessoires, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Season: : All Seasons: Material: : Polyester, Upper Material: : 100% Leather: Main Colour: : Black. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, US Shoe Size (Men's): : _: Modified Item: : No. Width: : Ultra WIDE (EEEE): Modified Item: : No. Fastening: : Omega back: Metal: : Metal, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Snipe Damen Schnürschuh 22416 weiß* (hellgrau) Nubukleder perforiert GummisohleKleding en accessoires, Hauptstein & Perlen: : Muschel: Marke: : Charito Arte. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Verriegelungsrelais Ymos Toplader-Waschmaschine ORIGINAL Siemens 00083203 ForonHuishoudapparatuur, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, 5m For Design & DecorCreatieve hobby's, Zmart Portable Travel Shoe Bags Dust-proof Waterproof Organizer Space Saving StoHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Organic Herbamare Herb Seasoning Sea Salt - 250gHuis, Albinar Rubber Lens Hood std/tele/wide for OLYMPUS C-8080 EVOLT E-300 E-500 E330Foto en camera. Infuser Water Bottle Eco Friendly 28oz - Create Your Own Flavour Drink Fruit NewHuis, 2 x Akku Batterie + Ladegerät für CANON Legria mini Camcorder / NB-4LFoto en camera, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, PKZ1062: Servo Gear Set (3w &5w)Speelgoed en spellen. Market Oats Sack 1:12 Store Western Dry Goods Dollhouse Miniature #WO1905(1)Speelgoed en spellen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Baby's First Treasures Topper Mdf Wood Wooden 200x150mm

Baby's First Treasures Topper Mdf Wood Wooden 200x150mm, Creatieve hobby's, Houtbewerking, Overig

Telefon

Whatsapp