“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca & Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110

Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca & Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Merino, Yak, Baby Alpaca , Fibre Content: : Alpaca: Shape: : Ball , Style: : Baby: Brand: : Juniper Moon Farm , Colour: : Purple: Suitable For: : Accessories - Gloves/Mittens, Accessories - Hats, Accessories - Socks, Apparel/Textil, Blankets/Throws , MPN: : 110: Country/Region of Manufacture: : Italy , 。

Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca /& Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110
Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca /& Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110
Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca /& Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110
Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca /& Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110
Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca /& Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110

Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca & Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110

au58 Blüte Weiß Pink Blume Aufnäher Bügelbild Applikation Patch 3,5 x 3,5 cm. By The Yard Brown Ivory Cream 4/16" Decoractive Lip Cord Espresso Latte, 12 BELIERES A COLLER ATTACHE PENDENTIFS METAL ARGENTE CLAIR 11x4x3mm. Lot of 3 Lion Brand Wool Yarn--Taupe. LL 290m 100g Nadelstärke 3,5-4 Lang Yarns Milton 58. TURQUOISE 2-3/4" WIDE SWISS DOUBLE FACE SATIN RIBBON. ALPHA WOLF Embroidered Patch Hook and Loop Biker Emblem Gear Applique, Ash Gray Rayon Spandex Fabric Jersey Knit by the Yard MADE IN USA. MIRRI A4 CRAFTING CARD 280GSM *** FREEPOST *** SILVER MIRROR. Pair DJI Mavic 2 Part 13 - OPEN BOX Low Noise Propellers. UNCIRCULATED STYLE #2532-LADIES OFF SHOULDER COCKTAIL-PROM GOWN PATTERN 8-18 FF. PN00029580 11 x 34mm 'Puffin Bird' Wooden Pendants Charms. Kopfkissen Bezug Bettwäsche IKEA GULLKLOCKA Kissenbezug in gelb; 50x50cm, Stained Glass Tools and Supplies Black Backed Copper Foil. Novelty Mini Stockings Christmas Advent Calendar Fabric Panel Bunting Makower, Handmade Personalised Rustic Wooden Birds Child's Room Den Garden Sign Plaque, JOLEE'S BOUTIQUE AT THE POOL RAFT 3D 8 PC STICKERS SCRAPBOOK CRAFT VACATION. 5 abstrakt geformte altmessingfb 5615am-17x22 Stein Kunststoff Ösen Knöpfe w, Ghostbusters Edible Cake Toppers picture sugar paper birthday 2016 cupcakes.Holzperlen Ø 8 mm MiPerla 50140 50 Stück rock-grey, Merry Little Christmas Cross Stitch Kit Mill Hill 2018 Buttons Beads Winter, Keramikdose Aufbewahrungsdose schwarz mit Edelstahl Deckel, Blue/Gold Asian Japanese Quilt Fabric CHERRY BLOSSOM TREES BTY. Combo pack 11in x 17in sheets Inkjet CLEAR vinyl/MATTE vinyl 10 pack, Kirkland New Signature Hard-Anodized Aluminum Cookware 15 Piece Set Brand NEW, Thin Crystal Rhinestone Close Cup Chain Trim Claw Chain Jewelry Craft 1Yard 1Row, Vtg 50 GOLD BRASS METAL PIPE SHAPE SPACER BEADS SLEEK GREAT ACCENT #020712i,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca & Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110

Pattern: : Floral: Fastening: : Slip On, Design: : Graphic: Sleeve Length: : Short Sleeve, Alle definities van de staat bekijken : Size: : 6/0 (4. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4251568804227. Compatible Brand: : For Nikon: MPN: : Does Not Apply, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Herstellernummer: : PCL12420: Maßstab: : 1:43. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, CATS HIDING IN FLOWERS PONY BEAD BANNER PDF PATTERN ONLYCreatieve hobby's. Edible In The Style Of Paw Patrol Logo Cake Decoration TopperHuis. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Item Type: : Parts, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Produkttitel: : König & Meyer - 131 Notenablage. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Original Part Manufacturer: : VW: Other Part Number: : 251863736, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Marke: : ATG: Produktgruppe: : Kühlsystem, Fishing Type: : Coarse Fishing: Model: : Large Disgorger. Staat:: Nieuw: Overige (zie details): Een nieuw. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca & Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110

Juniper Moon Farm Stratus Merino Alpaca & Yak Wool 50g PURPLE RAIN 110, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp