“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

OBaby Zezu Pram Tyres & Tubes 12 1/2 X 2 1/4 Pair Chunky

OBaby Zezu Pram Tyres & Tubes 12 1/2 X 2 1/4 (Pair) ChunkyBaby, Kinderwagens, combi's, access., Kinderwagens: onderdelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : OBaby , Predominant Colour: : Black: Type: : Wheels/ Tyres , MPN: : TYN011: To Fit Brand: : OBaby , Main Colour: : Black: EAN: : 5027726029158 ,

OBaby Zezu Pram Tyres /& Tubes 12 1//2 X 2 1//4 Pair Chunky
OBaby Zezu Pram Tyres /& Tubes 12 1//2 X 2 1//4 Pair Chunky
OBaby Zezu Pram Tyres /& Tubes 12 1//2 X 2 1//4 Pair Chunky

OBaby Zezu Pram Tyres & Tubes 12 1/2 X 2 1/4 Pair Chunky

Schnullerkette Schnullerband Nuckelkette mit Namen rosa beige weiß Silikon, Pushchair Footmuff Cosy Toes Compatible With Bugaboo, Blue or Pink Baby Bodysuit My Daddy Is A Carpenter What's Your's Superpower, SUPPLY GUY 6mm Cactus Plant Metal Punch Design Stamp SGCH-284. J Crew Crewcuts girls down puffer jacket coat hood bows pockets size 2 purple, Size: 12-18 mos NWT Janie and Jack Pink Bloom 2-Piece Swimsuit, 50 Fotos 5x Fuji Instax Wide Single Monochrome Instant Film Sofortbild, Car Safety sign Like Child On Board Medical Oxygen On Board Car sign ~ Removable, Personalised Dummy Clip, MARGATE SEASIDE TOWN KENT UK SUN BEACH FRAME ART PRINT PICTURE F12X1267. PROBABY Newborn Baby Swaddle Blanket Cactus & Llama Print Blanket with Headband, Royal Swan Princess Mini Messy Bow On Nylon. 76cm INFLATABLE DINOSOUR Blow Up Inflatable Animals Party Decoration Toy Gift, BEASTIES NO SLEEP TILL BROOKLYN UNOFFICIAL HIP HOP TRIO BABY GROW BABYGROW GIFT. Infant/toddler/baby Gliz Crystals Floral Lace Pageant Dress 003AP, Keep Calm Bedding Reversible Single Duvet Cover Children Kids Boys Army Military. Carter's Toddler Girl's Brea Espadrilles Sandals Shoes. Category Medisana ThermoDock Infrared Thermometer Module A iPod, iPhone, iPad. Grillanzünder Ofenanzünder selbst entzündbar 5 Pakete a 24 Stück. Baby Bib Im One Year Old Personalised Funny Baby Bib Soft Cotton Boys & Girls.Alvi Baby Kugelschlafsack Babyschlafsack Molton Little Dots grey 632-9. 2 Pairs Garden Work Utility Gloves Cow Leather Split Large size. BABY CHRISTENING BAPTISM GOWN DRESS COTTON PETTICOAT LONG UNDERSKIRT all lengths. Baby Boy 1st Birthday Cake Smash Prop Outfit Blue Color. Czech MC Glass Bicone Beads rich dark purple Rondell/Diamond Deep Violet, Baby Girls Spanish navy gingham & bows Ribbon Jam Pants & Blouse Set 0-36mths. NWT Toddler Girl Elmo Sesame Street Slippers Slip-On Sequins Sparkly Fuzzy 11-12. Pink Junior Joy Cot 100% Soft Cotton Cellular Baby Blanket Breathable Safe Warm.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

OBaby Zezu Pram Tyres & Tubes 12 1/2 X 2 1/4 Pair Chunky

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), UPC: : Does not apply: MPN: : OT-100-12192. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. State of Assembly: : Ready-to-Go: Model: : X5SW-Black. EDDIE STOBART SCANIA LORRY MODEL CORGI TY86646 GREEN/WHITE 1/64 ISSUE T3412Z(=), Alle definities van de staat bekijken : Marque: : FFSMC Productions. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Ceiling Fan Led Light 3 Blade Downrod Mount Indoor Outdoor Anderson 22" BronzeHuishoudapparatuur, Modern Fashion Lightning Glasses Necklace Scar Design Pendant FREE SHIPPINGSieraden en horloges. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Oberflächenbeschaffenheit: : NEU: Hersteller: : BOSCH. Herstellernummer: : 54001179: Herstellungsland und -region: : Deutschland. 4241042020: Brand Type: : Aftermarket Branded, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Brand: : Envy London: Style: : Gladiator. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. NEW IZOD SOFT TOUCH BUTTON DOWN DRESS SHIRT WHITE/BLUE CHECK XXL XX-LARGE 2XKleding en accessoires. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Suitable for Photo Size: : 30x40cm: Frame Colour: : Red. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

OBaby Zezu Pram Tyres & Tubes 12 1/2 X 2 1/4 Pair Chunky

OBaby Zezu Pram Tyres & Tubes 12 1/2 X 2 1/4 Pair Chunky, Baby, Kinderwagens, combi's, access., Kinderwagens: onderdelen

Telefon

Whatsapp