“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NORO HANIWA YARN or 8 5 Silk/Wool/Nylon -Great for Knit or Crochet Colors 3

NORO HANIWA YARN - Silk/Wool/Nylon -Great for Knit or Crochet Colors 3, 5, or 8Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Weight: : 5 - Bulky/Craft , Fiber Content: : Silk/Wool/Angora/Mohair: Brand: : Noro , Suitable For: : Knitting, Sweater, Accessories - Bags/Purses, Accessories - Gloves/Mittens, Accessories - Hats, Apparel/Textil, Crochet: Country/Region of Manufacture: : Japan , Unit of Sale: : 1 EACH , 。

NORO HANIWA YARN or 8 5 Silk//Wool//Nylon -Great for Knit or Crochet Colors 3
NORO HANIWA YARN or 8 5 Silk//Wool//Nylon -Great for Knit or Crochet Colors 3

NORO HANIWA YARN or 8 5 Silk/Wool/Nylon -Great for Knit or Crochet Colors 3

Spellbinders Designer Series Die ~ HEARTS & BUTTERFLIES BORDERS ~ S4-901 ~Joanne. 16 Yards | Brass Beige 3/16" Decorative Rope Cord|Style# 0316NL 8641. Altsilber Charms 925 Silber Zwischenteile DIY Vintage Schmuck Spacer Perlen, 10 M Borte 33mm breit Mittelalter Borten freie Auswahl Gewandung 35106 0,79 €/m. Japanese Kimono Pink Gold Herons Counted Cross Stitch Chart Pattern, 5" Stoffpaket Blumen Blüten "Flourish" Patchwork Stoff 15 Scraps à 12,7 cm. Original Xiaomi Replacement Filter Green Cartridge For Smart Air Purifier 1 2 2S. Sizzix Die Traditional Tags Combo Tag Original DieCut Crafts Bigkick Scrapbook, Trimming Narrow Metallic Silver Trim. Sparkles On Ribbon 10 Yards. HAMLITE TV Backlight 49 50 55 Inches TV Bias Lighting Customized USB LED TV L..., 10 Green/Red/Blue Glass Square Beads; Size 17 x 17 x 8mm. Purple Sparkly Unicorn Needle Minder, Vintage and Rustic Almond Wooden Wall Clock in Spanish Seaside Theme Faro, NATURAL Fabric Crafts Quilt 45/46"w B.T.Hf.Y Light Weight Cotton Linen OATMEAL. Sizzix Thinlits Die & Embossing Folder Just a Note Butterflies Courtney Chilson, 15" Guide Bar And 2 Chainsaw Saw Chains Fits Husqvarna 50 51 55 57 133 136. black beaded sequined lace applique organza beaded floral lace motif per piece. 2 Metallperlen Buchstabe " T " 7x4mm neu Perlen 1720, steampunk cogs love dove stencil craft,fabric,glass,furniture,wall art x33".DUTCH FOLKIES COUNTED CROSS STITCH KIT Riverdrift House. Cotton Christmas Ornaments Holly Leaves on Black Cotton Fabric Print BTY D585.33. Subtle Song Fabric Floral Out Of Print Premium Cotton Wilmington. SPELLBINDERS Nestabilities LABELS TWENTY SEVEN 5 Dies S4-376 Cut Emboss Stencil, White Organza Embroidered Butterfly Sew On Applique. FOOTBALL PILLOW TROPICAL MARINE FISH PILLOWS by SALAMANDER. Enamelled Blue Silver Metal Flower Beads 15mm Pack of 10 D13/5, Santa's Day Off Stitchlets X Stitch Kit without card,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NORO HANIWA YARN or 8 5 Silk/Wool/Nylon -Great for Knit or Crochet Colors 3

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Main Colour: : White: ISBN: : Does not apply, Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Sub-Type: : Novelty. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Epoche: : nicht zutreffend: Produktart: : Zubehör. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. Main Colours: : Black: Colour: : Black, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, FORD ESCORT MK3 MK4 NEW COOLANT HEADER TANK AND CAP Auto. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Shipping Information: : View shipping rates and policies, Verschluss: : Reißverschluss: Stil: : Steppmantel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Main Colour: : Multi: Theme: : Frozen, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Coffee Mug.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NORO HANIWA YARN or 8 5 Silk/Wool/Nylon -Great for Knit or Crochet Colors 3

NORO HANIWA YARN or 8 5 Silk/Wool/Nylon -Great for Knit or Crochet Colors 3, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp