“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1/4"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243

JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1/4"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Copper Thread Embriodery Work , Width: : 1 1/4" Inch: Ribbon Type: : Embriodery Sequins , Brand: : Jasdee: Modified Item: : No , Non-Domestic Product: : No: Country/Region of Manufacture: : India , Format: : Ribbon By the Yard: Style: : Single-Sided , Features: : Floral, Hat/Millinery, Headband, Wedding Dress, Pu, Sequin: Custom Bundle: : No , Design: : Embriodery Sequins: Material: : Polyester Sequins , 。

JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1//4/"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243
JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1//4/"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243
JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1//4/"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243
JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1//4/"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243
JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1//4/"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243

JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1/4"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243

Bits & Pieces Bead Weaving Loom Kit-Over 1000 Colorful Beads Necklaces Craft Eas. Tante Ema Stoff Blumen 0,5m Girl Sonderposten Pastellblau. Baby Schlafsack Fußsack Rosa Blau Babyschale Winter NEU Mädchen Junge Kunstfell. 3 Quirky Unusual Copper Balloon Dog Shaped Rose Gold Colour Charm Pendants, 2 x 10cm Frog Life Cycle Vinyl Stickers Tadpole Nature Biology Sticker #30453, *ROMPERS* GREEN BABY TODDLERS 0-3Months 100% COTTON 36Months CUTE APPLIQUE. 5D Diamond Painting Wolf and Bird Girl Kit. Game of Thrones Grosgrain Ribbon 2.5cm x 1 Metre Crafts/Cake/Sewing, Mochila De Seguridad Con Arnés Para Niñas Estilo Mariposa Rosada Anti Pérdida. 5 Yards Reversible White Metallic Shiny Gold Christmas Woven Ribbon 1 1/8"W, Hama Beads Gift Set Activity Kits Boys & Girls Craft Boxed Christmas Filler. McCall's Girl's Dress Patterns, Welsh Flag Dragon Red Green White Printed Ribbon 25mm *4 Lengths*. Dark Orange Green & Orange Gold Kitchen Stuff on White By The Yard CKIWHI08405, 25 8.5 x11 Newspaper Print Paper Kraft Bags,Vintage Style Newsprint Favor Craft, Jaspe Lot de 40 Perles Gemmes 4mm pierre naturelle Agate Oeil de Tigre, Prisma Illustration Marker Brush Black, TMNT Ninja Turtle Mikey Paper Doll Paper Die Cut Scrapbook Embellishment.Set Of 2 Blue Flower Sew On Full Embroidered Patch Appliqués Badge. Lion Brand Yarn 205-153 DIYarn Black Pack of 10 skeins, KNITTING PATTERN Christmasaurus inspired choc orange cover /14cm Christmas toy. American Craft Warm And Cozy Collection 12X12 Double Sided Paper Fall Botanical, Holzkästchen mit Verschluss 15,0 x 11,5 x 6,5 cm, Scrapbooking Schablone S-187 Picknik ~ Stencil ~ UMR-Design, 7,5-10 gramm zarte Perlmuttknöpfe Hemdenknöpfe Kleiderknöpfe Blusenknöpfe MOP, By The yard Antique Rose Gold SALE Designer Brocade Satin Damask Fabric. Lot de 20 Perles rondes en Bois 14mm Marron clair, Moda Caravan Roundup Cowgirl Territory Yellow Cotton Craft Quilting Fabric,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1/4"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243

Character: : Boy: Material: : 65%Cotton 35% Polyester, Confetti heart stickers throw me Glassine bag foil rose gold, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Cutex, Model: : PKFMR11: Brand: : Nutrichef. New DEEP SEA CREATURES models learning resources Safari toy TOOB 7 small replicaSpeelgoed en spellen, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. NCAA Mankato Minnesota State University Mavericks Structured Mesh Flex Caps HatsKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Designer/Brand: : Tu Es Belle, Verschleißanzeiger: Herstellernummer: : 20030208. Staat:: New: Placement on Vehicle: : Front. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Explorer Luxus Velour Gäste- Luftbett Luftmatratze Schwimminsel versch, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Herstellereinschränkung: : ATE: Referenznummer(n) OEM: : Bremszange. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Placement on Vehicle: : Front: Interchange Part Number: : PASSENGERS SIDE, Artikelnummer: : VC30052: Baugruppe: : Tachowellen, Produktart: : Wandbild: Herstellernummer: : PKK07, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), MPN: : 04-6814: International Shipping: : This item can be shipped to select countries outside of the U, Skateboard and Graffiti Ceiling Shade and Wall Stickers SetHuis. Längspanneaux Flächenvorhang 7941 Plauener Spitze SchiebegardineHuis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1/4"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243

JASDEE Vintage Border Trim Ribbon 1-1/4"Width ZariEmbriodery Sequins Style A1243, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp